Skocz do zawartości

I Phone i Bluetooth w e91


piotrek3681

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Jakiego złacza dokującego ?? Masz na myśli wejście aux w schowku ?? Jak znajdziesz taki kabel to sie da podłaczyć. Mi osobiście nie udało się takowego zdobyć. BT działa z IP4 bez problemu nawet dokładane.
Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pyta o adapter snap-in zapewne a nie kabel aux.

 

Nie każdy adapter obsługuje muzykę, tylko te z oznaczeniem USB jak się nie mylę, ale do tych adapterow musi być tez odpowiednio nowa jednostka prawdopodobnie. :roll:

 

Pamiętaj rownież ze adaptery na chwile obecna są tylko do iPhonow 2/3G/3GS. Do iP4 nie ma i pewnie nie będzie. :evil:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam

Ja wczoraj kupilem e91 i dopiero sie nawzajem poznajemy. Instrukcje mam po de i niewiem jak polaczyc fon przez bluetooth. Na kierownicy wielifunkcyjnej mam przycisk sluchawki a na i drive nic nie znalazlem o telefonie. Ktos mi powie jak polaczyc fon z moim autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włącz bt w telefonie, a potem wejdź do menu telefon w iDrive żeby rpzeprowadzić parowanie. Bedziesz musiał wpisać kod w telefonie (obojetnie jaki) a potem taki sam w samochodzie i gotowe. nastepnie auto zgra twoja ksiazke adesową z telefonu - zajmuje to do kilka minut w zaleznosci ile masz kontakow, a swiadczy o tym krecace sie kolko w rpawym gornym rogu wyswietlacza iDrive.

 

Potem za kazdym razem jak bedziesz wchodzil do auta z telefonem (z wlaczonym bt) beda się same łączyły automatycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Kolega pyta o adapter snap-in zapewne a nie kabel aux.

 

Nie każdy adapter obsługuje muzykę, tylko te z oznaczeniem USB jak się nie mylę, ale do tych adapterow musi być tez odpowiednio nowa jednostka prawdopodobnie. :roll:

 

Pamiętaj rownież ze adaptery na chwile obecna są tylko do iPhonow 2/3G/3GS. Do iP4 nie ma i pewnie nie będzie. :evil:

 

Witam,

Mam w swoim aucie iDrive + BMW business...

Chce mieć możliwość odtwarzania muzyki z iPhone 4 i sterowania z kierownicy, czyli ściszanie/pogłaśnianie, przełączanie kolejny/poprzedni utwór...

 

Zastanawiam się nad zakupem adaptera BMW Snap-In do iPhone wersja Music, czyli taka umożliwiająca odtwarzanie muzyki...

Znalazłem taką informację na stronie BMW:

"Wymagane jest posiadanie interfejsu USB (SA6FL) oraz rozszerzone opcje odtwarzania muzyki z urządzeń mobilnych (SA6NF)"

 

Czy chodzi im o interfejs USB umiejscowiony obok wejścia AUX w podłokietniku? Jeśli nie mam tam wejścia USB, a jedynie AUX to taki adapter nie będzie u mnie działał?

 

Kolega "KoKoS" - pisze, że odpowiednio nowa jednostka może obsługiwać odtwarzanie z iPhone'a, jak to sprawdzić, która jednostka i czy moja jednostka odtwarzać będzie muzykę z iPhone 4?

 

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chodzi im o interfejs USB umiejscowiony obok wejścia AUX w podłokietniku? Jeśli nie mam tam wejścia USB, a jedynie AUX to taki adapter nie będzie u mnie działał?

 

zgadza się

 

Czy w takim razie, ktoś z Was zna rozwiązanie, które umożliwia podłączenie iPoda do radia BMW business w E91?

Fajnie by było jak by jeszcze sterowanie z kierownicy działało?

 

Pozdrawiam (-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znacie i możecie polecić w rejonie Wrocławia jakiegoś magika, który podpowie ewentualnie zamontuje, wymieni kostkę AUX, która znajduje się w schowku, na taką kostkę AUX z USB...?

 

Panowie w ASO BMW stwierdzili, że oni takich rzeczy to nie robią... Witki mi opadły, pożegnałem się grzecznie i wyszłem... /-:

...a chciał ASO dać zarobić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Witam wszystkich. Mam nieco inny problem. Po sparowaniu samsunga s8 nie wyświetla na ekranie w samochodzie metadanych utworów takich jak utwór i wykonawca. Wcześniej na HTC działało. Apki typu Spotify czy Tunein. Mam CIC pro. BMW e91 2011. Ktos jest w tym bystrzak i pomoże? :mad2: :mad2: :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Poczytaj sobie na google o problemach parowania S7 i S8 z CIC. Samsung cos pozmieniał w BT i czasami ciężko się połączyć. W mojej jedynce z CIC męczyłem się z parowaniem s7 pół dnia, bo co chwila się rozłączało, aż w końcu poszło i się sparował. Wcześniej na S5 nie było z tym problemu. Muzy nie słucham z telefonu, tylko do gadania używam zestawu.

Zrób aktualizacje softu w telefonie, bo niby ma coś poprawić. Nestety ja mam z Plusa telefon a oni wypuszczaja upgrade raz na rok. T-mobile robi to zaraz jak pojawią się nowe wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.