Skocz do zawartości

320i wanos i szok!! 10gr w cz. nr2


Maciek19-N

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Wróciłem od elektryka gdzie okazało się że wyskoczył błąd wanosa(zresztą wydaje mi się że autko jest troche zamulone ale nie mam porównania więc nie wiem).Troche pogrzebałem i wykręciłem cz. nr 2 a tam szok włożone 10gr między tą wykręconą część a ten tłoczek który jest przed sprężyną można to dobrze zobaczyć na rysunku.

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AM11&mospid=47636&btnr=11_2170&hg=11&fg=15

Jak myślicie po co to jakiś baran tam włożył? i co tam się mogło zepsuć??? pomóżcie bo jestem w szoku.. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hmm, gdyby to był diesel można by przyjąć, że to silnik odkłada sobie "oszczędności" z jazdy na ON. :lol: A tak to jedne co specjalista mógł osiągnąć to ścisnąć bardziej te sprężyne co tam jest, tylko po co nie mam pojęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie bo ten element który ściska tą sprężynę oddziałuje(chyba poprzez ciśnienie oleju) na ten wałek który steruje pracą zaworów. Tylko co to dało bo jak to wyjąłem to nie ma różnicy w jeździe, a tak poza tym to jeśli chodzi o to że wydaje mi się trochę zamulony to zauważyłem że jak da się tak np. 5 tys. obrotów to bardzo słabo dmucha z wydechu (jak się podstawi rękę).Zamówiłem nowy katalizator we wtorek ma przyjść. Po wymianie napisze czy coś się zmieniło.PS jak ktoś ma jeszcze pomysły o te 10 gr. to śmiało może coś się wyjaśni :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.