Skocz do zawartości

Duze spalanie ;/


usloku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 730i no i wydaje mi sie ze cos zaduzo pali no jakbym sie nie starał delikatnie i wogóle no nie moge ponizej 20 litrów zejsc cos sie zepsu ło czy tak ma byc patrzałem na forach itd to po 15 -16 litrów powinna palic a tu w miescie oczywiscie no tragedia ;/ za 100 zł 80 km cos posprawdzac ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym spalaniem to roznie bywa, wwszystko zalezy od wielu czynnikow i chyba ameryki tu nie odkrywam ;) jak odpalasz i smigasz na krotkich odcinkach a masz wszedzie korki na miescie a na dodatek temperatura na dworze oscyluje wokół zera no to smiem przypuszczac ze nawet dobrym stanem ciezko bedzie nie osiągnąć tych 20 ;) nie wiem jak 730 ale moje 4.4 w takich warunkach nigdy nie zeszlo ponizej 20. Auto napewno spala mniej wtedy gdy zalejemy przynajmniej ze 200zl aniżeli 50, i tak dotankowywując po 50 non stop. Jak koledzy wczesniej napomnieli...przyczyn moze byc wiele. Najlepiej komputer, choć ja przy zakupie kazdego autka proponowal bym wymienic swiece fajki olej filtr oleju filtr paliwa filtr powietrza i wtedy sie zastanawial :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
moja pani to w trasie potrafi 16 wciągnąć :D ale normalnie jadac to 9-10 w trasie jej starcza. miasto to inna bajka. tu 18-20 nie powinno nikogo dziwic. a zwlaszcza jak kolega wyzej wspomnial jezdzac na krotkich odcinkach.
Na BMW narzekają głównie ci, którzy nigdy ich nie mieli. Również ci którzy za parę groszy kupili wymęczoną Bawarkę i warsztat jest ich garażem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.