Skocz do zawartości

518i m43 zmiana silnika


repczuk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zamiar wymienić silnik bo w starym poprzestawiały mi się panewki.

Myślałem o zmianie z m43 (115PS) na m44 ponieważ ma nieco więcej koni. I tu moje pytanie czy sterowniki do komputera też będę musiał poszukać ? Nie jestem wielkim mechanikiem a chciałbym to szybko ogarnąć.

 

Z góry dzięki za dobre rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na bank zmiana kompa i wiązki. W Puławach zamierzasz robić swapa? U kogo?

 

 

Silnik przełożę sobie sam tylko jeśli znajdę m44 to będę musiał sobie znaleźć elektryka, żeby kompa i wiązkę mi podpiął. Jak narazie kicha bo z motorami ciężko.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na bank zmiana kompa i wiązki. W Puławach zamierzasz robić swapa? U kogo?

 

 

Silnik przełożę sobie sam tylko jeśli znajdę m44 to będę musiał sobie znaleźć elektryka, żeby kompa i wiązkę mi podpiął. Jak narazie kicha bo z motorami ciężko.... :(

zgadzam sie z toba ciezko o motor i jest stosunkowo drogi do innych silników r4 mozna podzwiedziec ze za jeden m44 mozesz kupic dwa m43 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam, a właściwie znałem jednego dobrego elektryka w Puławach. Jestem na 100% pewien że ogarnął by temat, z tym że ostatnio zaczął zatrudniać partaczy do pomocy i osobiście powiedziałem mu "dosadnie" że więcej u niego moje auto nie stanie, po ostatnim przypadku jak to właśnie te dwa partacze mi auto naprawiali :duh: Mogę poszukać namiarów na tego gościa, bo on sam jest dobrym elektrykiem/mechanikiem, ale jakby co to musisz z nim zagadać żeby to właśnie on Ci grzebał w samochodzie a nie te łamagi które u niego pracują. Jakby co to pisz na PRIV

http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/petrolicons/1999768810_1.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.