Skocz do zawartości

Youngtimery z ogłoszeń


Gość lagadula

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 516
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiście że nie szpachli tylko laminatu. Ale pomijając to... zobaczcie - on ma chyba 2 zagłówki przy jednym fotelu :twisted2: Prawde mówiąc wkład pracy: zrobienie modelu, dalej na jego podstawie form i gotowego wyrobu to echhh, jeszcze tyle ze swoją 23-latką w garażu chyba nie poromansowałem :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkład pracy niewątpliwie spory... oczywiście szanujemy to :dance:

 

Pierwsze co pomyślałem, gdy to zobaczyłem:

- "Washing machine" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotkach wygląda ok. Brak fotki wnętrza może oznaczać że jest słabe. Tapicerka ze szmatek ale zgodna rocznikowo. Brak gum zderzaków, dodatkowy koszt. Spoiler mtech to plus, ładne chromy, ładny tylny zderzak. Pody tylne ładne, chyba bmw sound system to też plus. Prawdziwą "lemon" może być stan foteli, drzwi kierowcy, mocowania błotników. Wszystko to czego nie widać na fotkach.

 

 

Bez sensu nazywać kogoś pajacem w związku z gazem. Szacunek trzeba mieć do każdego człowieka i jego decyzji.

BMW 2800 csa 70 Nachtblau

BMW 628CSi 85 Karminrot

BMW 635CSiA 89 Shadowline Highline Motorsport

[ Currently: Motorsport na tapecie ]

[ WSZYSTKIE CZĘŚĆI DO E24 = tel 510635633 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dixi nie masz jeszcze prawka. Z tego co wiem to nie masz też jeszcze auta. Ale daj Ci boże żebyś miał i żebyś sam musiał do niego lać. Ciekawe jak będziesz wtedy rozmawiał. No chyba że Ci się kasa wysypuje z prtfela ;)

 

Nie lubie jak ktoś jeździ po kimś że jeździ na LPG.

Pb - ok, ale paliwa alternatywne - LPG, CNG, Wodór - Bleee

 

Dixi napisz co sądzisz o zasilaniu samochodu wodorem :!:

Nie wiem czy wiesz ale BMW prowadzi badania nad zasilaniem silników wodorem już od lat 70-tych

 

Podam jeszcze to co wyczytałem z jednego ogłoszenia w holandii.

Do sprzedania był 450 konny Chevy Chevell SS454 chyba z 70-tego roku zarejestrowany jako pojazd zabytkowy (czarnr holenderskie tablice) Z instalacją LPG. Cena 28000 ojro

 

Pozdrawiam

OO==ll==OO


www.bmwauto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam samochod :cool2: mianowicie peughot 106 (po mamie) gorzej z prawkiem hehe a co do gazu to chyba mam prawo go nie trawic prawda? no moze nie powinienem go nazywac pajacem ale poprostu starsznie mi sie spodobala i zaczolem czytac opis a tam LPG...

moze chce chronic srodowisku ale jakos nie chce mi sie wierzyc bo nie spotkalem takie osoby na zywo :worried:

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam temat LPG w klasykach milczeniem. To tak jak by Robert Malinowski założył "zapalniczkę" do jakiejś swojej 02. To poprostu nie przystoi aby 635Csi miała gaz. Jesli kogoś nie stac na paliwo - kupić SC albo matiza. Jak ktoś jest pasjonatem BMW chce mieć wóz , a nie stać go na paliwo - nie jezdzic.

Klasyki sa do pielęgnowania , nie przerabiania na tanie środki transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem. Dziwna mentalność jest w polsce.

 

Tak jak pisałem o tym Chevell SS454 z LPG, w holandii nie stękają że na gaz. Nawet jest to na plus ze względu na emisję szkodliwych substancji w spalinach.

 

W polsce gaz jest traktowany jako tansze od benzyny paliwo i na tym się kończy. A na zachodzie też jest tańsze ale względy ekologiczne mają równożędne znaczenie

 

Pozdrawiam

OO==ll==OO


www.bmwauto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem. Dziwna mentalność jest w polsce.

 

Tak jak pisałem o tym Chevell SS454 z LPG, w holandii nie stękają że na gaz. Nawet jest to na plus ze względu na emisję szkodliwych substancji w spalinach.

 

W polsce gaz jest traktowany jako tansze od benzyny paliwo i na tym się kończy. A na zachodzie też jest tańsze ale względy ekologiczne mają równożędne znaczenie

 

Pozdrawiam

 

To nie mentalność. Takie są realia. Polak to taki człowiek ktory chce mieć wiecej niż go na to stać. Np E38 750i v12 z podwójną instalacją gazową. Przecież bedzie mniej placił za paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam temat LPG w klasykach milczeniem. To tak jak by Robert Malinowski założył "zapalniczkę" do jakiejś swojej 02. To poprostu nie przystoi aby 635Csi miała gaz. Jesli kogoś nie stac na paliwo - kupić SC albo matiza. Jak ktoś jest pasjonatem BMW chce mieć wóz , a nie stać go na paliwo - nie jezdzic.

Klasyki sa do pielęgnowania , nie przerabiania na tanie środki transportu.

 

No tak RZECZYWIŚCIE jak ktoś może spełnic dajmy na to swoje największe życiowe marzenie uzbierał na 635Csi i chce nią jeździc codziennie i wszędzie a wiadomo ile taki samochód pali po mieści no to nie stary NIE DA RADY idź se kup Matiza albo jeszcze lepiej Yugo Koral ! :duh: Bo paru fanatykom się to nie podoba... Echh ja niewiem skąd się bierze ta Polska mentalnośc w kwestii gazu ! NAJGORSZE zło... A niech sobie nawet na denaturacie jeździ jak da radę co to kogo obchodzi.. Idąc dalej tym tokiem rozumowania Kupił mieszkanie na kredyt no idiota ! Jak go nie stac na mieszkanie niech mieszka w namiocie ! :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając to.

 

Dixu zauwazyłem ze jest cięty na gaz :) ale tak po prawdze to nie ma doświadczenia jak to jest. Sam nie jeździ(narazie)-nie jedzie na stacje i nie wyjmuje siana z własnego portwela. A peugeot na PB i jego eksplatacja jest o połowe tańsza od M30 na LPG. Wiem bo jeździłem róznymi autami, a moje własciwe to e23 M30b32. TAK, mam gaz(juz był) w mojej e23 i nie uważam tego za coś dobrego wręcz przeciwnie... ale są cięzkie chwile( i nie mowie, że sa rzadko) gdzie jeżdze na tym gazie, chodz jest wiele minusów(mało mocy itp.) ale niestety takie zycie. Mój brat zrezygnował z gazu i dużego silnika(gaz sam kazał sobie zalożyc) na rzecz małego oszczędnego autka.. sam się zastanawiam nad kupnem drugiego autka do jezdzenia na codzień, żeby wyjąc gaz z "7" i cieszyć sie 100% z jazdy. A co smieszne rocznie zaoszczędze ok.500-1000tyz zł :mrgreen:

 

Faktem jest to, że jezeli ktos ma do wyboru obojetnie jakie auto z LPG lub bez to wybierzez w PL z LPG bo taniej.

 

Ale wracając do Dixi to poleciłbym wyrażac sie nie tak mocno o LPG, pojeździsz zobaczysz. A tak własciwie sobie myśle zapewnie Twoi rodzice nie mają LPG w zadnym aucie czyli nawet nie miałes styczności z czym o czym źle sie wypowiadasz. Mój znajomy ma także e24(kupił wtedy kiedy stało sie to osiągalne i spełnił swoje marzenie) i założył LPG auto jest w super, przeboskim stanie.. chodz sam własciel nie jest w 100% tego przekonany i nadal poprawia naprawdę bardzo szczegółowe szczegóły :lol: ale takze faktem jest to ze gaz wylatuje z tego auta NADESZŁA PORA.

 

Dixi pojeździł byś autem ze "szczęsliwą" gazownią to byś nabrał innego podejscia :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rodzinie oprocz mojej 106 (juz troche kilometrow nia zrobilem) jest pelno beemek i wszyztskie duuuuuzo pala i jest JEDNO auto z LPG jest to zdezelowane 735iA ktore sluzy do ciagniecia lawet przyczep holowania innych aut itd itp ale NIGDY nie zalozylismy gazu a ta 735 kupiona przez przypadek jest nasz pierwsza beemka z gazem

a ja gazu niecierpie i tyle :!: ale uwazam tez ze jesli juz ktos naparwde chce miec auto z gazem to niech jej nie montuje tylko kupi auto z gazem zawsze mniejszy grzech a co najgorsze juz prawie kazda beemka ma gaz takze nie dlugo BMW bez gazu bedzie bialym krukiem....

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEDNO auto z LPG jest to zdezelowane 735iA ktore sluzy do ciagniecia lawet przyczep holowania innych aut itd itp

 

A jednak jakas oszczędność, a dalczego padło na BMW zeby ciągnąc lawete? Też pewnego rodzaju profanacja.

 

Ja nie załozyłem do żadnego auta LPG i nie założe(poprostu nieopłacalne). Nie lubię gazu, albo inaczej nie przepadam za nim ale korzystam(moze troszke sprzeczne ale taka rzeczywistość) Ale tez nie skacze nikomu do gardła jeżeli go ma. Wole LPG w BMW niż poszarpane i oblepione spaloną gumą nadkola.

Jeżeli widze e24 z gazem nie mam nic przeciwko moze przyjdze czas kiedy go nie bedize miała albo własciciel sie odbije i bedize go stać na setki litrów benzyny albo zostanie sprzedana do takiego kogoś.

 

I moim zdaniem nie ma co gadać, ze jeżeli kogos nie stac na utrzymanie BMW niech nie kupuje. Jezeli bedize je dobrze traktował, miał LPG no to ok. To jest jego pasja, marzenie coś czego chciał od zawsze! No chyba, ze lepiej jest jeżeli kupi ktoś BMW po to zeby sie popisywac przed kolegami, palił laka, stwarzął zagrożenie na drodze... i jezdził na PB. Z tych "odchyleń" wolę LPG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.