Skocz do zawartości

318i Problem xenon


saper522

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Może też być tak jak było u mnie. Miałem padnięty czujnik od samo poziomowania co w takim przypadku światła opadają na min wysokość. Po wymianie jest tak jak mam być. Do tego wyczyściłem sobie soczewki bo były już tak jakby za mgłą .

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kiedyś pisałem, u mnie doszło do tego, że w nocy to albo na długich, albo wcale. Żarniki się skończyły, mimo, że patrząc z zewnątrz wyglądało, że świecą poprawnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZIelo mam tak jak ty chyba. Bo albo trzeba jechać na długich albo wcale. Jeżeli wyłącze długie to jest masakra, jakby wcale nie było świateł ;]

 

A w dzień normalnie wyglądają że są dobre ;]

 

Tak wiec jednak beda to żarniki? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica między "słabo świecą" a "są ustawione na minimalną wysokość" idzie to łatwo zauważyć po linii padającego światła.

Jeżeli "słabo świecą" to jak pisali koledzy wyżej trzeba je przemyć, bo z tego co wiem to żarówki ksenonowe są bardzo żywotne, ale wiadomo zawsze trafi się ta 1 sztuka na 10 000.

Natomiast złe ustawienie świateł idzie zaobserwować krótką, wyraźnie skończoną linią w przypadku ksenonów, przed autem. nie wiem ile powinno to być metrów, ale sam widzisz że jest za mało.Możesz mieć nieoryginalne ksenony, lub zepsute silniczki od utrzymania i sterowania nimi.

Musisz pogrzebać w aucie przyjacielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ksenony da się regulowac w gore i w dol poprzez pokretlem z samochodu, to moim zdaniem nie są popsute silniczki. Ok jutro przeczyszcze soczewki, jezeli to nie pomoze to sie odezwe do was ;] Pozdrawiam ;)

 

Jak chcesz czyścic to po zew i wew stronie inaczej nie bedzie dobrego efektu

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksenony da się regulowac w gore i w dol poprzez pokretlem z samochodu, to moim zdaniem nie są popsute silniczki. Ok jutro przeczyszcze soczewki, jezeli to nie pomoze to sie odezwe do was ;] Pozdrawiam ;)

Z tego co mi wiadomo to przy fabrycznym xenonie nie powinno być pokrętełka w kabinie :D A jeśli jest to zestaw oryginalny dokladany i poprawnie zakodowany to pokrętełko powinno przestać działać. Zacznij od sprawdzenia jakiej firmy są te lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.