Skocz do zawartości

Kluczyk z immobiliserem czy bez?


miroll

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też dodam trzy grosze.

Chcąc dorobić kluczyk w aso musi jechać tam właściciel auta z dokumentami.

Własnie trzeba być właścicielem autka aby dorobić kluczyk w ASO czekałem 2 tygodnie za najprostrzy bez latareczki zapłaciłem 170zł oczywiście z immo. Dowiadywałem się wcześniej przed ASO róznych magików czy mi dorobia niestety nikt nie poradził bo zmienny klucz nasze bumki posiadają :cry2: a miąłem drugi kluczyk ale niestety ktoś coś z niego coś wcześniej wydłubał :lol: i można jedynie sobie nim drzwi otworzyć itp :lol: A niedawno zapytałem tak przypadkiem takiego jednego kolesia (z tego co mi wiadomao jumak na emwryturze) i powiedział mi że z przyjemnością dorobi i zaprogramuje co trzeba :lol: a więc widocznie da się dorbić poza ASO trzeba mieć tylko sprzęt. Choć nie ryzykowałbym takiego manewru (mi dorobi no i przy okazji sobie ) :lol:

http://wawrylek.110mb.com/img/podpis1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja dorabiałem w ASO i za standardowy z imo a bez centrala zapłaciłem 2 lata temu koło 250zł. Mam natomiast pytanie: poniewaź mój oryginalny kluczyk to jest ten z 3 przyciskami a gumki na tych przyciskach się już mocno powycierały to czy można dokupić zwykły kluczyk (w zasadzie matrycę - nie dorabianą i nie programowaną) i przełożyć same gumki? Czy ktoś robił coś takiego?
Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ja jeszcze dopytam się odnośnie oryginalnego kluczyka ....

Ja kupiłem swoją Betke i w tym dużym kluczyku nie ma wogóle wkładki, czy istnieje jakaś możliwość dokupienia jej ? Nie wiem też czy centralny działał w pilota. Jest to moje pierwsze BMW i nikt ze znajomych niema tego modelu, a ja chciałbym otwierać cetrala z pilota (wygodniej)

 

Z góry dzięki !! :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.