Skocz do zawartości

Barracuda Voltec T6 20" nadchodzi lato :)


Kamq

Rekomendowane odpowiedzi

Barracuda Voltec T6 intresuja mnie te felgi, i teraz pytanie 19" czy 20" ...... nie jestem pewien czy 20" nie beda obcieraly przy zaladowaniu auta np podczas majowki gdzie mam na pace cala rodzine z tobolkami;) http://www.felgenoutlet.de/felgen/info/28391_p31781/Barracuda_Voltec_T6_Hyper_Black_Silver i chcialbym sie upewnic co do wymiarow jak na tej stronie powinny byc 9J et20 2x na przedzie i 10 0J 2x (przy rozmiarze 20" ) na tyle tak ? nie mam dostępu do dystrybutora gdzie bym mogl je przed zakupem sprawdzic wiec pozostaje mi zamowienie przez internet a nie chciałbym popelnic bledu, prosze o pomoc z potwierdzeniem tych wymiarow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cena podana jest za 1 sztukę czy za komplet ? Pytam z ciekawości :D

Modyfikacje mojego E60:

Czarna podsufitka; sportowa kierownica; listwy wewn. alu z lekkim szlifem; nagłośnienie Logic7; sportowe pedały BMW; lusterka zewn. fotochrom el. składane; felgi BMW 246 (18"); przyciemnione szyby; ledowe podświetlenie tablicy rej.; wygłuszanie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barracuda Voltec T6 intresuja mnie te felgi, i teraz pytanie 19" czy 20" ...... nie jestem pewien czy 20" nie beda obcieraly przy zaladowaniu auta np podczas majowki gdzie mam na pace cala rodzine z tobolkami;) http://www.felgenoutlet.de/felgen/info/28391_p31781/Barracuda_Voltec_T6_Hyper_Black_Silver i chcialbym sie upewnic co do wymiarow jak na tej stronie powinny byc 9J et20 2x na przedzie i 10 0J 2x (przy rozmiarze 20" ) na tyle tak ? nie mam dostępu do dystrybutora gdzie bym mogl je przed zakupem sprawdzic wiec pozostaje mi zamowienie przez internet a nie chciałbym popelnic bledu, prosze o pomoc z potwierdzeniem tych wymiarow.

 

Komplet 20x9.0 ET20 i 20x10.0 ET18 bedzie pasowal bez problemu do E60 z oponami 245/30R20 i 275/25R20 (lub 285/25R20).

 

Popatrz tez na nasze felgi http://www.felgi.pl/lista/pr/250,184/felgi_aluminiowe_vermilion.htmlx , sa tansze i lepsze jakosciowo od Barracud z Tajwanu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barracuda Voltec T6 intresuja mnie te felgi, i teraz pytanie 19" czy 20" ...... nie jestem pewien czy 20" nie beda obcieraly przy zaladowaniu auta np podczas majowki gdzie mam na pace cala rodzine z tobolkami;) http://www.felgenoutlet.de/felgen/info/28391_p31781/Barracuda_Voltec_T6_Hyper_Black_Silver i chcialbym sie upewnic co do wymiarow jak na tej stronie powinny byc 9J et20 2x na przedzie i 10 0J 2x (przy rozmiarze 20" ) na tyle tak ? nie mam dostępu do dystrybutora gdzie bym mogl je przed zakupem sprawdzic wiec pozostaje mi zamowienie przez internet a nie chciałbym popelnic bledu, prosze o pomoc z potwierdzeniem tych wymiarow.

 

Komplet 20x9.0 ET20 i 20x10.0 ET18 bedzie pasowal bez problemu do E60 z oponami 245/30R20 i 275/25R20 (lub 285/25R20).

 

Popatrz tez na nasze felgi http://www.felgi.pl/lista/pr/250,184/felgi_aluminiowe_vermilion.htmlx , sa tansze i lepsze jakosciowo od Barracud z Tajwanu ;)

 

 

z tajwanu :)...? na moje to chyba przyzwoita firma :) aczkolwiek sprawdze co macie w ofercie :) wygrzebałem jeszcze to : http://cgi.ebay.co.uk/BMW-E60-alloy-wheel-20-Genuine-Hartge-Classic-alloys-/230591181192?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Trims_Car_Rims_ET&hash=item35b04e3188 hartge 20" .. ale parapecik musi byc :mad2: :cool2:

 

 

co do alpinek 19" ;] fajnee sa..... ale na alpinie ;) tak jak bbsy powiedzmy obrazowo na golfie a nie na bmw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tajwanu :)...?

 

Tak, a nowe modele felg sa z Chin.

 

na moje to chyba przyzwoita firma :)

 

Nie twierdze, ze jest inaczej, twierdze jedynie, ze mamy tansze i lepsze jakosciowo felgi :)

 

aczkolwiek sprawdze co macie w ofercie :)

 

Zapraszam :cool2:

 

 

Hartge troche brakuje roznej wkleslosci pomiedzy szerokosciami felg, to powodowaloby, ze nawet rant nie bylby juz potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w swojej wlasnie Barrcuda Voltec T6 Real Chrom 9Jx20" z oponkami 245/30/20 i jestem zadowolony. Co do jakosci sa ok. i nikt kto na tych felgach wczesniej nie jezdzil, lepiej niech sie nie wypowiada.

Mialem wczesniej Audi A4 i jezdzilem na Barracudach przez 5 Lat i felgi przy sprzedazy byly ok.

Karzda felge da sie zajechac, ale jak sie troche uwaza to polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglbym poprosic ze 2 fotki jak to wyglada na aucie ?

 

Nie ma problemu podaj priwata lub powiedz jak wrzucic na forum- bo ja to noga w tym jestem- jedno ci powiem Felga Super, ale opona jakby Markerem ktos obrysowal, wiec na Polskie drogi- zastanow sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Ale tak dopiero teraz ten watek dokladnie przeczytalem i :shock: :shock: :shock:

Po pierwsze- nie ma innych rozmiarow tych felg w 20" jak 8J lub 9J ( nie ma 10J)

Po drugie - Nie ma tez innych niz Et 20 ( zadne Et 18)

Po trzecie - ja mam u siebie 9J 20" z oponami 245/30/20´ZR XL Continental z rantem na felge; i opona pokrywa rant tylko wiecej o jakies 3mm.

Po czwarte- na tyl mam wlozone dystanse 12mm na strone (24 mm os)

Po piate- jak z Polski nie jestes to masz pare problemow do pokonania :twisted: :D

 

Wszystko zakladala mi to firma HS Motorsport z pod Monachium i z gwarancja.

Teraz ci opowiem jak to bylo...

Nikt na swiecie nie produkuje opon o tej wielkosci do Bmw 560L E61 :shock: :duh: Chyba ze masz E60 nacisk na tylna os jest mniejszy

A wiec E61 ma nacisk na tylna os 1300kg a mase calkowita 2280kg, wiec potrzebujesz opone co najmniej 245/30/20" 93W- Nie ma takiej :shock:

93 oznacza ze do twojej wagi, niestety najwieksza jest w tym rozmiarze 92, a wiec do nacisku na kolo 600kg, czyli 1200kg na os. Nawet ZR XL jest do 600kg., a wiec w 20" felgach miedzy 225 a 265 nie znajdziesz takiej opony!

Ja po dlugich dyskusjach znalazlem rozwiazanie tego problemu, a mianowicie-

Trzeba bylo obnizyc mase dopuszczalna na tylnej osi i calkowita auta.

Pierwszy krok to potrzebujesz potwierdzenie od Continentala( lub innej firmy) ze pozwola ci taka opone na Bmw zalozyc, puzniej tankujesz auto 2/3 i jedziesz na wage obciazeniowa do TÜV, mierza i nie moze ci przekroczyc wiecej na tylnej osi niz 1000kg (ja mialem 960kg) puzniej obnizaja ci wage na tylnej osi do 1200kg, a opony musza miec z przodu 2,7-2,9 Bar a z tylu 3,2-3,4 Bar- nie moga przekroczyc 3,5 Bar.

Jeszcze jedno- Rozmawialem z czlowiekiem z TÜV i robilem przymiarki( bo jak dla mnie te kola sa troszke za gleboko w srodku) Maxymalnie mozesz jeszcze dolozyc dystanse na przod 10mm na kolo(20mm na os), a na tyl 20mm na kolo(40mm na os)

Ja tak zrobie jak mi sie gwarancja od HS Motorsport skonczy- wyglada bomba.

Acha jak jezdzisz w Austri na ich blachach to zapomnij!!! Oni tego nie robia :mad2:

Nangkang Ns2 ma popdane blednie 95Y- w rzeczywistosci jest to 90 :oops:

 

 

Wiekszych opon niz 255/30/20 nie jestes w stanie na przod zalozyc, a na tyl jak 265/25/20 bo wies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze- nie ma innych rozmiarow tych felg w 20" jak 8J lub 9J ( nie ma 10J)

Po drugie - Nie ma tez innych niz Et 20 ( zadne Et 18)

 

 

Wszystko zakladala mi to firma HS Motorsport z pod Monachium i z gwarancja.

Teraz ci opowiem jak to bylo...

Nikt na swiecie nie produkuje opon o tej wielkosci do Bmw 560L E61 :shock: :duh: Chyba ze masz E60 nacisk na tylna os jest mniejszy

 

 

;) tak z lekkim usmiechem przeczytalem ;) w dobrym tego slowa znaczeniu :) wlasine mam e60 a nie e61 :) wiec nie sadze abym mial tego rodzaju problem ktorego rozwiazanie mi wlasnie napisales, sadzilem ze wystarczy te felgi kupic założyć i enjoy^^

 

co do rozmiarow na stronie sklepu w ktorym mam to zamiar kupic sa wlasnie rozne et tych felg jak i ich szerokosci...... www.FelgenOutlet.de

p.s ta gwarancja to co obejmowala ? :roll: :?:

 

i woli sprecyzowania ;) wiec jaki rozmiar opon i felg bedzie pasowal do mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nieVoltec T6 w 20". :8) Jesli Barracuda tego nie robi to nikt tego sprzedac nie moze :D

Wpisz Bmw, puzniej E61i 20" i zobaczysz tylko Et 20.

Barracuda robi to jeszcze dla Bmw w 20", Et 40.

Jesli chcesz koniecznie 20" to mam takiego troche starszego kolesia co wlasnie takie felgi kupil i po przejechaniu 200 km stwierdzil, ze te kola jak dla niego sa za duze i ma troche za malo komfortu. :shock: Chce odsprzedac taniej niz kupil. Felgi Barracuda Voltec T6 Real- Chrome z Continental oponami.

 

Gwarancje mam od nich na opony jakies tam Premio-Garanti na uszkodzenie,przebicie,kradziesz i cos tam jeszcze - na 2lata ale tylko bez zadnych przerobek i tylko w stanie w jakim mi zamontowali.

 

Odnosnie 560L-to typ auta w E60/E61. Z napedem na 4 kola jest 560X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Zna ktos z was firme takich felg?chodzi mi o ich jakosc? http://moto.allegro.pl/alufelgi-bmw-e36-piekne-19-dystanse-na-e39-i1559901853.html oraz te http://moto.allegro.pl/19-5x120-19-cali-nowe-german-desing-bmw-i1531137389.html wydaje mi sie ze to te same uzywane drozsze :D od srodka maja wybite et i Germany,nic o firmie.Co o tym sadzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.