Skocz do zawartości

PILNIE poszukuję kontaktu z Tresor'em


AgaCSK

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka wszystkim.

 

Choć jestem posiadaczką MicrNiuni, to pozwoliłam do Was zajrzeć, aby zapytać się czy ktokolwiek z Was nie ma może jakiegoś kontaktu z kolegą o niku TRESOR

 

Byłabym wdzięczna za jego numer telefonu bądź adres e-mail . Spoko, nie jestem porzuconą kochanką :lol: lecz przeczytałam, że ukończył socjologię i byłoby miło, aby dał mi kilka cennych wskazówek dotyczących mojej pracy licencjackiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieto czy ty jestes normalna :?: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:To nie biuro matrymonialne :nienie: Edytowane przez ŁYSY.BMW.E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, z całym szacunkiem do Pani i socjologii to się w głowie nie mieści :mad2: .. co się dzieje z ludźmi !?

A teraz TIP: Pani kliknie "użytkownicy" w górnym panelu po czym poszuka użytkownika pod odpowiednią literką. Gwarantuje sukces operacji i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani może szuka poprostu swojego "tresera" a może "trenera" na samotne wieczory,spokojnie Panowie.Najpierw trzeba dowiedzieć się czy gotuje,czy sprząta i jaki ma stosunek do częstych wyjść do garażu

Tak na marginesie to co to za pojazd ta micrniunia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, ale nie jest miło czytać, że kobieta to gorszy gatunek.

To co napisał siny to zrobiłam na samym początku zanim napisałam tego posta, ale jeśli widzę, że Tresor był ostatnio aktywny w 2007 roku, to sorki, ale nijak nie skontaktuję się z nim bezpośrednio albo przez Priv. Tak więc jeśli macie pisać takie głupie komentarze, to lepiej abyście zajęli się czymś pożyteczniejszym, jeśli mogę o to prosić.

 

i nie mam zamiaru szukać jakiegoś szczęścia i przygód o jakich tu piszecie , ponieważ od 20 lat jestem szczęśliwą mężatką i matką dwójki wspaniałych Dzieci!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem się dziwicie, że ludzie mają takie zdanie o kolesiach jeźdżących w betach...nawet nie potraficie przeprosić za swoje chamstwo!

 

 

dziękuję Marko84s za odpowiedź. Przynajmniej jeden inteligentny i uczynny Mężczyzna :) juz napisałam Priv :)

 

Poproszę zatem moderatora o wykasowanie tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że o nissana micre chodzi
dokładnie o micrę K12 z turbinką. Maleństwo ale za to jakie niezawodne :)

 

Ufo...spełniam Twoje uczekiwania jak najbardziej , ale nie jestem zainteresowana Twoją propozycją . Pełna determinacja widzę :lol: ... biedaczek :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że o nissana micre chodzi
dokładnie o micrę K12 z turbinką. Maleństwo ale za to jakie niezawodne :)

 

Ufo...spełniam Twoje uczekiwania jak najbardziej , ale nie jestem zainteresowana Twoją propozycją . Pełna determinacja widzę :lol: ... biedaczek :|

moja żona miała kiedyś stłuczke micrą z fso 125p,po fiacie nie można było za bardzo poznać że miał stłuczkę(już wcześniej nie wyglądał rewelacyjnie) ale micra był zmięta jak chusteczka do nosa.Dzięki Bogu nic jej się nie stało bo i prędkość była rowerowa,ale na bank nie wsadziłbym żony do tego pudełeczka.Przemyśl propozycję ufo000000 bo mąż może chce cię zamienić na nowszy model :mrgreen:

A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że o nissana micre chodzi
dokładnie o micrę K12 z turbinką. Maleństwo ale za to jakie niezawodne :)

 

Ufo...spełniam Twoje uczekiwania jak najbardziej , ale nie jestem zainteresowana Twoją propozycją . Pełna determinacja widzę :lol: ... biedaczek :|

moja żona miała kiedyś stłuczke micrą z fso 125p,po fiacie nie można było za bardzo poznać że miał stłuczkę(już wcześniej nie wyglądał rewelacyjnie) ale micra był zmięta jak chusteczka do nosa.Dzięki Bogu nic jej się nie stało bo i prędkość była rowerowa,ale na bank nie wsadziłbym żony do tego pudełeczka.Przemyśl propozycję ufo000000 bo mąż może chce cię zamienić na nowszy model :mrgreen:

Swojego BMW żonie nie dam :!: Mam je prawie 3,5 roku i jedna kobieta nim jechała ok 10km (ale trzeba było o 2 w nocy jechać na całodobowy cpn i to była siła wyższa). No chyba że kupi mi jakieś E46 ładne to E36 może oddam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobiety a zwłaszcza żony mają dar przekonywania...dlatego moja żona jeździ z3coupe a ja touringiem.A przecież nie tak miało być :cry2:,a ostatnio nawet podłączyłem jej multifunkcję żeby nie musiała się rozpraszać zmianą stacji radiowych.Wierz mi ufo000000 żona będzie jeździć BMW a Ty na rowerze i jeszcze będziesz jej za to wdzięczny.Takie są cwane.
A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby offtopic, ale zlałem się ze śmiechu :mrgreen:

Zamykam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.