Skocz do zawartości

320d - Chwilowe spadki mocy


Dexter87

Rekomendowane odpowiedzi

Jak czegoś nie ma na Allegro to znaczy, że nie istnieje :D :wink: Moim zdaniem dobre sklepy internetowe ogłaszają się także na Allegro. Jak do tej pory nie narzekam na zakupy na Allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze ale Twój link przedstawia cztery oferty sprzedarzy filtra odmy (dwie za 71) a dwie ok 180pln... czym się różnią? Którą wybrać?

pewnie 2 oferty to sam filtr lub separator, a dwie kolejne to kompletne odmy z obudową, bynajmniej po cenie to tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie zimy jak teraz 50% miasto to pokazuje 6.7, a jak trochę więcej kręcę się po mieście to pokazuje 7.0. Tej zimy nie wskoczyło więcej niż 7.0. W lecie jak jeździłem z klimą w tych samych warunkach utrzymanie 7.0 było trudne.

 

EDIT: Rekord w lecie klima włączona, autostrada, noc, 5.5l. Poza autostradą zwykła trasa czyli bez większych prędkości 4.8l. Takie coś uzyskałem na odcinku 1200km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie mi pokazuję 5,5 bez klimy prędkość do 120 miasto jak kręcę auto do 2 tyś pokazuje 9.3;/ i to mnie wk....a.

Jak mocniej pojadę po mieście to i ponad 10;/. Ale czy tyle pali w realu hm..?raczej nie myślę że coś komp oszukuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem co jest nie tak po każdym zgaszeniu i odpaleniu zwiększa sie spalanie na kompie o pół litra. Krew mnie zalewa z tym BC normalnie...

Wie ktoś może czy przez test zegarów da się to skalibrować jakoś ?w e39 jest taka możliwość a w e46?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie zmieniłem przepływomierza bo nie jestem na 100% pewny czy to przepływka. Jak na razie zmieniłem zworek od sterowania turbiną przewody pod ciśnieniowe, przeczyściłem egr, czujnik ciśnienia w kolektorze ssący i nie dało to poprawy. Wy montowałem przepływkę lekko ją patyczkiem do uszu przeczyściłem i powiem że troszkę pomogło bo auto nie traciło mocy jak wcześniej co 10 15 km tylko robię teraz po 40 50 km bez spadku mocy. I chyba u mnie jest rąbnięty przepływomierz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy wszyscy czekacie na potwierdzenie że ta wymiana przepływomierza coś wam da :? po to się robi diagnostykę w DISie aby być pewnym że to przepływka bo w przeciwny sposób wymienisz pół auta ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem już trzy razy na kompie, a ostatnim razem nawet pojechałem do gościa który zajmuję sie chip tuningiem i powiedział że przepływka ma parametry w normie i sam nie wiem co robić dalej. Edytowane przez Dexter87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanie bo właśnie wymieniłem filterek odmy i wymieniam przewody podciśnieniowe. Zauważyłem właśnie, że elektrozaworek sterujący turbiną jest przypięty plastikową obejmą do pokrytego srebrnym metalowym "izolatorem" przewodu tego co idzie od kompresora klimy:) a moje pytanko: W którym dokładnie miejscu on powinien być? (najlepiej przedstawione na jakimś rysunku)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.