Skocz do zawartości

problem z tylną kanapą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Posiadam E34 sedan z 92r i mam problem. Nie potrafię położyć tylnej kanapy. Jest wogole taka możliwość ? Pomoże ktoś ?

Pozdrawiam

Opublikowano

Pytanie:

a jaka maz werie nadwozia??? sedan czy kombi?

Odpowiedź:

Witam

Posiadam E34 sedan z 92r ..

Jeśli po bokach w miejscu styku siedziska z oparciem masz "uszy" do pociągnięcia za nie to masz taką możliwość. Jeśli ich brak to następnym razem kup lepiej kombi :mrgreen: Kuferek o jeść nie woła a się zawsze przyda :cool2:

Opublikowano
  • Autor

Uszów nie mam ale od góry są takie czerwone przyciski. Myślałem, że służą one właśnie do kładzenia kanapy. Wciskają sie na jakieś 0,5 cm ale to nic nie daje.

Jak nie da sie za ich pomocą polożyć kanapy to po co one są ?

Opublikowano
Z przyciskami się nie spotkałem ale może i takie coś jest :duh: . Próbowałeś wcisnąć oba równocześnie? Może to jest to, tylko się zablokowało i trzeba by nakarmić to WD-40ką.
Opublikowano
Otwórz bagażnik, zdejmij osłonę na wprost. Jak masz tam blachę przykręcaną na śruby do karoserii, to zapomnij o składaniu kanapy ;)

Foak Polisz Góvvnerment End Loł :]

Średnie spalanie w cyklu mieszanym: 10,1L Pb/11,8L LPG / 100 km


Moje autko: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=151&t=245534

Opublikowano

Jeśli masz składane to musisz podnieść kanapę i po obu stronach przy oparciach powinieneś mieć rączki, za pomocą których składasz oparcie (naciskasz do dołu) Ja miałem urwane więc składam za pomocą klucza uciętego chyba 17.

A te "czerwone przyciski" to są uchwyty na oparcie, wychodzą same po odblokowaniu oparcia.

Opublikowano
  • Autor
a więc jak odbokwć to oparcie ?
Opublikowano

Witam, kolego posiadam te same siedzenia z tyłu, próbowałem wszystkiego i wkońcu mi sie udało, a więc potrzebny ci będzie długi cięki i twardy srubokręt zagięty na końcu lub drut, wejdz do samochodu na tylną kanapę i rozwiń pas bezpieczęństwa do samego końca tam gdzie się zwija pas znajduje się zamek otwierający kanapę, poszukaj w tej szczelinie linki metalowej ( takiej jak od manetek chamulca roweru )- akurat to mi przyszło do głowy) wsadz tam srubokręt i i zaczep za linkę, pociągnij mocno i wyskoczy ci ten czerwony przycisk, jak już bedziedz mial rozłożone fotle sciągnij z nich tapicerkę,weś cobie miękki drucik, i załuz go na tę linkę i przebij przez tapicerke zrób sobie uszko to awaryjnego otwieraniai bedziesz miał po klopocie j tak mam zrobione i po problemie.Nie wiem jak dodać zdjęcia bo bym pokazał jak to powinno wyglądać chyba że chcesz to prześlę ci na

e-maila

Opublikowano

Bez jaj, poco takie heniowanie?

BMW to nie jakiś szrot, gdzie trzeba poprawiać konstruktora, wszystko jest tylko trzeba pomyśleć i popatrzeć. Postaram się zrobić fotki jak otwierać oparcie.

Opublikowano
Bez jaj, poco takie heniowanie?

BMW to nie jakiś szrot, gdzie trzeba poprawiać konstruktora, wszystko jest tylko trzeba pomyśleć i popatrzeć. Postaram się zrobić fotki jak otwierać oparcie.

A prosze bardzo jak się koledze uda to wielki szacun

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.