Skocz do zawartości

320i Dokladki progowe - montaż


manieksw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce sobei sprawic dokladki progowe do mojego e36 sedan i mam pare pytan odnosnie ich:

1. czym sa przyklejone oryginalnie i czym najlepiej to zrobic ?

2. czy oryginalne dokladki maja jakas uszczelke w gornej czesci przez cala dlugosc ?

3. czy dokladki sa universalne ? czy mialy rozne dlugosci w zaleznosci od modelu (sedan, cupe itd.)

4. lepiej platik czy laminat ? w sumie wiadomo ze laminat jest lepszy tyle ze te czesci auta raczej nie sa narazone na jakies krawezniki itd jak np zderzak, a cena o polowe nizsza, bardziej chodzi mi tu o to czy laminaty dobrze pasuja ? jesli ktos ma takie to prosil bym o wypowiedz...

 

_______

Poprawiłem tytuł. Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu. Następnym razem otrzymasz ostrzeżenie. mattiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

1. Oryginalne to trudno stwierdzic ale najlepszy to bedzie klej tak co montuje sie szyby jest bardzo mocny.

2. Z tego co widzialem u znajomego to byla jakas uszczelka ale nie wiem czy to oryginalnie bylo czy nie po jakiejs przerobie :P

3.kombi i sedan ma napewno taka sama dlugosc co do coupe i compackt hm trzeba zobaczyc w kataLOGU ale podejrzewam ze tez beda pasowac

4.orginal to orginal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Oryginalnie progi są przykręcane. Laminat lepszy??!! Hmm. A to niby dlaczego?? Szukaj szablonów do mocowania progów bo są. Chłopaki również mocują progi na silikon o czym już jakiś czas temu pisałem więc :search:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CB11&mospid=47441&btnr=51_2196&hg=51&fg=16

Jest uszczelka , spinki a nie jakieś kleje :shock:

 

Tu masz wszystko pokazane. Z tego co się domyślam to cabrio/coupe są inne sedan/kombi/compakt (długość)

 

Kup sobie laminat to będziesz miał ładne fale dunaju.

Normalnie szok :shock: :duh: :mad2:

UWAGA!Brak dachu!

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.