Skocz do zawartości

320d - Harman Kardon + Navi 16:9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!!

 

Mam E46 320d kombii. Znajomy kupił sobie w Niemczech podobne autko z navi 16:9 i zestawem grajacym harman kardon. Bardzo mi się to podoba.

Dlatego mam pytanko, jezeli mam autko bez tego wyposazenia i chcialbym sobie takie cacko sprawić to dużo jest to roboty a głowne pytanie czy ogolnie jest to WYKONALNE??? Zestawy harmana do kombiaka widze na allegro za okolo 1000zl, a navi 16:9 mozna skompletować za około 2500zl.

Głowne moje pytanie, czy da rady to wszystko załozyc do samochodu ktory pierwotnie tego nie posiada? Duzo roboty? Z wiazkami elektrycznymi itd? Robił to ktoś?

Do navi 16:9 potrzeba monitor, stacje DVD, nadajnik GPS, wiazke i cos jeszcze? Dla TV wiem, tuner TV. Ale czy coś wiecej???

Ogólnie fajna sprawa. Znajomy włacza płytke dvd z teledyskami, obraz fajny, granie super - naprawde super sprawa. Napaliłem się strasznie.

Wiem ze co niektorzy napisza ze najlepiej kupic drugie takie auto z takim wyposazeniem. Ale nie o to mi chodzi. Mam super samochod, sprawdzony i zmierzam nim kilka lat pojezdzic i bardzo chcialbym dodatkowo miec takie cacko w samochodzie . Montował ktoś takie zestawik, albo przynajmniej 1/2 zestawu :p? Bardzo proszę o porady :)

Opublikowano
Witam!!!

 

Mam E46 320d kombii. Znajomy kupił sobie w Niemczech podobne autko z navi 16:9 i zestawem grajacym harman kardon. Bardzo mi się to podoba.

Dlatego mam pytanko, jezeli mam autko bez tego wyposazenia i chcialbym sobie takie cacko sprawić to dużo jest to roboty a głowne pytanie czy ogolnie jest to WYKONALNE??? Zestawy harmana do kombiaka widze na allegro za okolo 1000zl, a navi 16:9 mozna skompletować za około 2500zl. :)

 

navi 16:9 z robocizną to cie wyjdzie z 6000zł a nie 2500...

Opublikowano
:search: dużo o tym było :D
(*pozdrawiam*)
Opublikowano
Witam!!!

 

Mam E46 320d kombii. Znajomy kupił sobie w Niemczech podobne autko z navi 16:9 i zestawem grajacym harman kardon. Bardzo mi się to podoba.

Dlatego mam pytanko, jezeli mam autko bez tego wyposazenia i chcialbym sobie takie cacko sprawić to dużo jest to roboty a głowne pytanie czy ogolnie jest to WYKONALNE??? Zestawy harmana do kombiaka widze na allegro za okolo 1000zl, a navi 16:9 mozna skompletować za około 2500zl.

Głowne moje pytanie, czy da rady to wszystko załozyc do samochodu ktory pierwotnie tego nie posiada? Duzo roboty? Z wiazkami elektrycznymi itd? Robił to ktoś?

Do navi 16:9 potrzeba monitor, stacje DVD, nadajnik GPS, wiazke i cos jeszcze? Dla TV wiem, tuner TV. Ale czy coś wiecej???

Ogólnie fajna sprawa. Znajomy włacza płytke dvd z teledyskami, obraz fajny, granie super - naprawde super sprawa. Napaliłem się strasznie.

Wiem ze co niektorzy napisza ze najlepiej kupic drugie takie auto z takim wyposazeniem. Ale nie o to mi chodzi. Mam super samochod, sprawdzony i zmierzam nim kilka lat pojezdzic i bardzo chcialbym dodatkowo miec takie cacko w samochodzie . Montował ktoś takie zestawik, albo przynajmniej 1/2 zestawu :p? Bardzo proszę o porady :)

tak jest to możliwe i nie słuchaj że tak drogo wyjdzie .... jeśli sam to wszystko założysz to koszt jest tylko zestawu ! bierz wszystko w komplecie będzie najłatwiej .... nie kupuj oddzielnie wiązki , monitora itd .... aha i pamiętaj że wiązka od Harman Kardon jest inna niż ze zwykłym nagłośnieniem .... zawsze pytaj przy kupnie !!!!

i ma być od e46 !!!

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Opublikowano
Wiem ze co niektorzy napisza ze najlepiej kupic drugie takie auto z takim wyposazeniem. Ale nie o to mi chodzi.

a ja właśnie w drugą stronę :wink: nie ma to jak samemu zrobić coś fajnego w swoim aucie, a nie iść na łatwiznę. Wszystko da się zrobić, tylko musisz się przygotować do tego merytorycznie bo zapewne walki z tymi wszystkimi przewodami będzie co niemiara... a chodzi o to żeby wiedzieć co, gdzie i jak po to żeby nic Cię nie zaskoczyło po drodze. Ale tak jak TC napisał, najlepiej brać zestaw pod E46 i lecisz :cool2:

Opublikowano
  • Autor

 

navi 16:9 z robocizną to cie wyjdzie z 6000zł a nie 2500...

 

Kompletne zestawy navi 16:9 na allegro mozna znalezc od 2500-3000 wzwyz, w robic bede sam takze nie biduj :)

 

tak jest to możliwe i nie słuchaj że tak drogo wyjdzie .... jeśli sam to wszystko założysz to koszt jest tylko zestawu ! bierz wszystko w komplecie będzie najłatwiej .... nie kupuj oddzielnie wiązki , monitora itd .... aha i pamiętaj że wiązka od Harman Kardon jest inna niż ze zwykłym nagłośnieniem .... zawsze pytaj przy kupnie !!!!

i ma być od e46 !!!

 

TC a ty montowałeś taki zestaw u siebie? Pocztkowo myslalem zeby kupic oddzielnie wszystko do E46, chodzi mi o navi: monitor około 1000zł, wiązka około 500zł, stacja DVD około 600zł, nadajnik koło 100zł. Z wysyłkami około 2400zł wychodzi. Gotowe zestawy 3000zł i w górę. Kupujac osobno moze coś ze sobą nie wspolgrac?

 

a ja właśnie w drugą stronę :wink: nie ma to jak samemu zrobić coś fajnego w swoim aucie, a nie iść na łatwiznę.

I oto chodzi :cool2: Tak trzymaj!!!

Opublikowano

tu masz link kolegi z angielskiego forum : http://www.e46zone.com/forum/index.php?showtopic=21860&st=0&p=283929&fromsearch=1entry283929

tam znajdziesz też dwa linki do plików PDF i tam jest dokładniej krok po kroku ......

ogólnie największy problem z kompletowaniem wszystkiego oddzielnie jest z wiązka do e46 , jak pisałem jest to inny system niż w e39 ... jak również trzeba wiedzieć czy wiązka jest od H/K czy nie ....

następna sprawa to musisz mieć jeszcze tuner radiowy bo nie będzie dźwięku ....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Opublikowano
monitor około 1000zł, wiązka około 500zł, stacja DVD około 600zł, nadajnik koło 100zł

:shock: Skąd takie ceny? Masz jakieś namiary?

Kosmetyka samochodowa, czyszczenie tapicerki

http://www.clart.pl

Dodatkowe info, zapytania, porady na PW.

Opublikowano
monitor kupisz za 700 zł , wiązka 300 zł ( tylko ciężko dostać do e46) , tuner tv nawet za 500zł , napęd nawigacji 600zł ( MKIV z DVD ponad 1000zł , tuner radiowy coś około 800 zł nowszy BM54 za 1200zł , antena 70 zł ! i parę innych pierdół !

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Opublikowano
ogólnie lepsze to niż Dynavin za 2600 zł !

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
ogólnie lepsze to niż Dynavin za 2600 zł !

 

Hehehehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A ja myślę o założeniu Dynavin + nagłośnienie ori HK :P

Choć szczerze mówiąc nie słyszałem jeszcze na żywo jak Dynavin gra :?

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=160388 <--- Meine BeeMWe.

Tylko BMW. Tylko Czarne.

M.S.

Opublikowano
wg. mnie instalacja dokupionego zestawu H/K jest dość ryzykowna, montując to na własną rękę. Wiadomo, że sam sprzęt jest dość drogi, nie orientowałem się w wielu źródłach ale nie wiem czy 4.000 wystarczy aby to trybiło. Dodatkowym problemem jest sama instalacja. Trzeba naprawdę mieć czas, a wiadomo, że auto ma jeździć, aby wszystko starannie poprowadzić. W mojej E46 jest taki system i te wiązki kabli naprawdę są potężne i ściśnięte, że mucha nie przejdzie. Kolego, jeśli jesteś pewien swoich umiejętności to jak najbardziej można się pobawić swoim autem, tak od siebie to radziłbym to robić latem, kiedy wszystkie plastiki będą w mniejszym stanie naprężeń, a przewody będą mniej sztywne. No i można się poopalać :) Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.