Skocz do zawartości

Teledyski - BMW


Makos89

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ważne kto jakiej muzyki słucha bo to temat rzeka, ważne że każdy z nas kocha auto niemieckiej marki i chciałbym wam pokazać teledyski związane z BMW.

 

 

- MIT DEM BMW !

 

 

 

 

* Osobiście bardzo lubię niemiecki rap... przegrali dwie wojny a mają najpiękniejsze samochody na świecie. Wrzuciłem tylko 3, na YouTube tego jest od cholery!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "przegrali"? IMO właśnie wygrali. Popatrz na nas, zwycięzców, krw mć, +50 lat pod komunistycznym butem, syf, gnoooy, bida z nędzą, ludzie spaczeni czerwoną zarazą, leniwi, jeden drugiemu wilkiem, 500 km autostrad na cały kraj, itd. Ale to my wygraliśmy. A oni przegrali i jakoś jednak lepiej im się żyje, i to od dawna w sumie.

 

A rapu ani HH każdego nie cierpię :twisted: (ale to moja osobista przypadłość, a nie zaproszenie do dyskusji - ot po prostu mówię jak jest)

 

A każdego pseudo gangsta to bym najchętniej wsadził na 48 h do paki z prawdziwymi kiziorami, którzy na takie dziewice cieszą się, że aż piszczą. Przepłuczą im tyłki i gardziołka nasieniem to się może taki jeden z drugim pajac zorientuje, że to jednak jest niefajne :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kater... dobra dobra ty jesteś super fan nie wiem DISCO czego tam się czepiłeś zaznaczyłem że nie o gusta muzyczne tu się rozchodzi a o miłość do BMW ale się wtrącić musiał szarpo drut... mniejsza o to. Ciebie też bym wsadził do celi i ciekawe co byś sobą zaprezentował skoro bzdury piszesz... Daje linki w tematyce BMW a się spinasz jak na gali MTV MUSIC AWARDS... na c**j ci to? Bronisz się tym, że nie zapraszasz do dyskusji mimo to pisząc takie rzeczy... To jak pocztówka z USA wypier******ca bombę w Hiroszimę z awizo "Nie chcemy konfliktu". Aluzja co do Niemców oznaczała to że przegrali "2 wojny" a są tak (jak dla mnie) bogatym krajem, który pozwoli sobie na BMW jak my na... nie wiem, konsole do gier? TV po rabacie z Media Markt? Nie bronie Polaków bo nie jestem patriotą ale post Ciebie uraził także zapraszam na stronę PiS'u synu. Choć w jednym przyznam Ci rację - "Popatrz na nas, zwycięzców, krw mć, +50 lat pod komunistycznym butem, syf, gnoooy, bida z nędzą, ludzie spaczeni czerwoną zarazą, leniwi, jeden drugiemu wilkiem, 500 km autostrad na cały kraj" - Zaprzeczam? NIE! Napisałem - przegrali dwie wojny a mają najpiękniejsze samochody na świecie.. Przepraszam mogłem użyć cudzysłów to być może byś to inaczej odebrał. Po prostu, wrzucam klipy zw. z BMW, zaznaczam że nie chodzi tu o gusta muzyczne ale wchodzi "typ" który lubi "coś tam" i mąci kijem w wodzie.. Na dodatek daje wykład z dwóch WŚ. Pewnie jesteś fanem Rocka, Metalu... ble ble czegoś tam, ja lubię wiele dziedzin muzyki więc bujaj cyce :] Teraz się zacznie dyskusja kto lubi jaką muzykę, kolor, film kończąc kto lubi schabowego kto mielonego a mi nie o to chodziło! Denerwują mnie tego typu odpowiedzi. Te "kater" - Ty to musisz być kizior jak z Prison Preak trzymając kieszeń T-Bag'a :norty:? Co do tematu historii, pomijając go, po co piszesz coś na temat muzyki kiedy zaznaczam że, nie chodzi o gusta lecz Ty musisz zaprezentować swoją "chu**wą" wiedzę na ów temat? :evil: BMW! Edytowane przez Makos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuu..... chłopaki, wyluzujcie.

 

Ja za rapem też nie przepadam ale skoro Makos uderzył w tony "sztuki" :mrgreen: to proponuję dziesiątą muzę. Być może słyszeliście o krótkich filmach BMW w których główną rolę gra Clive Oven? niektóre są rewelacyjne, wg. mnie najlepszy i totalnie odjechany jest ten z Jamesem Brown-em, Gary Oldmanem...i na końcu Marilyn Mason :D reż. Tony Scott:

 

 

 

dobry jest też "the hostage" johna woo

Edytowane przez niklucas
Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niklucas - O to mi chodziło wrzucając ten temat pomijając wszelkie dyskusję. Widziałem taki filmik z Madonną, troszkę sztuczne i przekoloryzowane, zanim pojawiło się e39 minęło sporo czasu. Ten aktor pasuje tylko do filmów histrorycznych mdz. innymi "King Arthur". Nie pasował by lepiej Jason Statham z Transportera? Mmm e38 :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, może ten odcinek z Madonną nie jest najlepszy, ale dla równowagi - ten który podesłałem jest całkiem odjechany ;)
Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Twój jest lepszy :) Pytanko - Maniaki z USA? Anglii? - Tworzą takie filmiki? Czy to była kiedyś reklama BMW? Skąd to się bierze?

 

* OGLĄDAJCIE TELEDYSKI POMIJAJĄC "kater'ka".

Edytowane przez Makos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był pomysł BMW na nieszablonową promocję - zaangażowali najbardziej znanych reżyserów, gwiazdy hollywood i dali im duży budżet na stworzenie krótkich, max 10 minutowych filmów w których samochody BMW będą tylko rekwizytem który będzie grał w drugim planie. Swojego czasu płytka z wszystkimi (7 chyba) filmikami była oferowana jako prezent dla klientów którzy kupowali nowe auta w salonach w USA.
Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "przegrali"? IMO właśnie wygrali. Popatrz na nas, zwycięzców, krw mć, +50 lat pod komunistycznym butem, syf, gnoooy, bida z nędzą, ludzie spaczeni czerwoną zarazą, leniwi, jeden drugiemu wilkiem, 500 km autostrad na cały kraj, itd. Ale to my wygraliśmy. A oni przegrali i jakoś jednak lepiej im się żyje, i to od dawna w sumie.

 

A rapu ani HH każdego nie cierpię :twisted: (ale to moja osobista przypadłość, a nie zaproszenie do dyskusji - ot po prostu mówię jak jest)

 

A każdego pseudo gangsta to bym najchętniej wsadził na 48 h do paki z prawdziwymi kiziorami, którzy na takie dziewice cieszą się, że aż piszczą. Przepłuczą im tyłki i gardziołka nasieniem to się może taki jeden z drugim pajac zorientuje, że to jednak jest niefajne :nienie:

 

I inni.. nie róbcie OT. Widzicie temat ?

 

 

 

Muza nie za ciekawa raczej...

CHIPTUNING BMW ŁÓDŹ > STROJENIA INDYWDUALNE > TEL 794-053-715

ZAPRASZAMY NA MODYFIKACJE WSZYSTKIE MODELE BMW

http://www.TC-PERFORMANCE.eu


http://www.tc-performance.eu/app/uploads/2019/01/15/chiptuning-bmw-g-seria-2-e1547559341957.jpg


https://www.facebook.com/TeCePERFORMANCE -> ODWIEDŹ NASZ FANPAGE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
:shock:

CHIPTUNING BMW ŁÓDŹ > STROJENIA INDYWDUALNE > TEL 794-053-715

ZAPRASZAMY NA MODYFIKACJE WSZYSTKIE MODELE BMW

http://www.TC-PERFORMANCE.eu


http://www.tc-performance.eu/app/uploads/2019/01/15/chiptuning-bmw-g-seria-2-e1547559341957.jpg


https://www.facebook.com/TeCePERFORMANCE -> ODWIEDŹ NASZ FANPAGE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie! Pamietajmy, ze BMW to nie tylko Hip Hop, gangsterzy, dres itd.. Moze co niektorych to zaskoczy, ale oto dowod - BMW 7 w wersji Steinway & Sons:

 

http://www.youtube.com/watch?v=q8bT2ifbhEw&feature=player_embedded

Same lyse paly i palenie gumy, nie? :wink:

 

 

 

Poza tym to jest jeszcze fajnie zrobione (swietna muzyka by Emiliana Torrini):

http://www.youtube.com/watch?v=ADNb0F0YjNI&feature=player_embedded

"Kiedy rozum śpi, budzą się demony" - Francisco Goya


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pisaliscie o odcinku z madonna to pomyslalem ze dam link dla tych co nie maja weny zeby szukac:)

 

 

osobiscie nie wiem czemu bo nie ma racjonalnego wytlumaczenia lubie filmiki ktore robia uzytkownicy, ze zjazdow i tak dalej, ale chyba dlatego ze lubie popatrzec jak wygladaja bawarki innych uzytkownikow:) sam nie wiem

 

 

a tak swoja droga dobry temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge poszukac ale zajmie mi to pare dni(moze dwa albo3?) gdzies w szafie mam na plycie wypalone pare filmow wlasnie z niemieckiej ziemi miedzy innymi. poklikam tez troche to moze dam pare linkow, bo pare dobrych jest na you tube ale tytuly maja takie ze cieszko znalesc:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.