Skocz do zawartości

Praktyczne zero nawiewu!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moim problemem jest brak nawiewu zarówno zimnego jak i gorącego. Na maxa przekręcam nawiew i ledwo coś czuje.Nawiew tylko wyje ale nie widac efektów jego dzialania.Nie wiem własnie czy filtr od nawiewu jest tak zapchany??czy to pompa wody??Czy jest jakis silniczek od nawiewu??Ale z tego co wyczytałem to gdyby to byla pompa to miałbym kłopoty z układem chłodzenia silnika a ten nigdy nie wykazywał błędów. Temperatura zawsze poniżej 90,obieg jest, termostat jest nowy.

:mad2:

Bede wdzieczny za wszystkie odpowiedzi.

Pozdro

Opublikowano
u mnie zaczyna sie robic podobnie i jest to czas na wymiane mikrofiltra :)
Opublikowano
Tak jak napisał Frank wymień mikrofiltr i wszystko wróci do normy :D
www.klinika-bmw.pl
Opublikowano
Ja taki problem rozwiązałem kilka dni temu - wymieniłem filtr przeciwpyłkowy. Teraz na pierwszym biegu dmuchawy wieje bardziej niż wcześniej na trzecim :mrgreen:
Opublikowano
  • Autor

Dzieki za podpowiedzi.

Mam nadzieje, ze to będzie tylko to :)

Jakiej firmy filtry zakładaliście??Kupowac oryginalne?Teraz nie sa takie drogie.

Mozna go wymienic samemu (jesli tak to poprosze instrukcje :D ) czy trzeba pofatygowac sie do warsztatu???

Dzieki

Opublikowano
Większość firm oferujących filtry mają na swoich stronach prezentacje jak to wymieniać.
Opublikowano
Filtr znajduje się przy lewej nodze pasażera siedzącego z przodu, musisz się tam zagłębić.

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Opublikowano
a u mnie słabo wieje i parują szyby i nie ma filtra heheheh..zycze Ci zebyś nie zdziwił sie tak jak ja..godzina odkręcania i...ni ma filtra..a polecam filtrona cena 60pln..
tomeek
Opublikowano
  • Autor
Dzieki za podpowiedzi. Własnie sprawdzałem ofertę Filtrona i jakoś nie widze, zeby była propozycja MIKROFILTRA do 518i kat. :duh: Albo oni nie mają albo tak jak "tomeek" , ze poprostu go nie ma. Ale jesli go nie ma to jaka jest przyczyna tego ze dmuchawa tylko wyje a nic nie robi :evil:
Opublikowano

W katalodu Filtronu jest mikrofiltr do 518i kat tylko z uwagą że do auta wyposażonego w klime.

 

Podaje link do katalogu http://www.wixfiltron.com.pl/filtron/katalog/index_p.php?Typ_Pojazdu=1&Marka=850&FC_Marka=850&Identyfikator1=2703&TYP_SILNIKA_P=M40B18&Model=1057&SILNIK1=518i%20Kat.

 

to ten z oznaczeniem k 1031

Opublikowano
moje auto jest wyposazone w klime..i nie ma filtra..przynajmniej nie ma go tam gdzie powinien byc heheheh..
tomeek
Opublikowano
  • Autor
Niestety lub stety moje auto klimy nie ma.Jezeli oferta jest tylko dla auta z klimą to co u mnie siedzi :lol: Chyba nie jakas babcina pończocha :) Ale jakis filtr musi być !Przeciez nie możliwe ze bezpośrednio ciągnie z silnika :doh:
Opublikowano
tez tak mysle..gdyby nie było filtra to po 2 tygodniach na desce rozdzielczej byłby centymetr kurzu..
tomeek
Opublikowano
  • Autor

Według mnie cena bardzo przystępna. Nie jestem pewnie co do jakości, ale wydaje mi się ze za te pieniądze można spróbowac.

Coraz częściej przekonuje się jednak, ze jesli płace wiecej to naprawde więcej dostaje!

Kupiłem tłumik firmy "KM" zapłaciłem 220zł i musze stwierdzić, ze pieniądze wyrzucone w błoto. Po 10.000tys. przepalony tak, ze słychac go w całym miescie. Wyciągnałem z tego wniosek i nie kupuje badziewia :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.