Skocz do zawartości

Praktyczne zero nawiewu!


Amstaff24

Rekomendowane odpowiedzi

Moim problemem jest brak nawiewu zarówno zimnego jak i gorącego. Na maxa przekręcam nawiew i ledwo coś czuje.Nawiew tylko wyje ale nie widac efektów jego dzialania.Nie wiem własnie czy filtr od nawiewu jest tak zapchany??czy to pompa wody??Czy jest jakis silniczek od nawiewu??Ale z tego co wyczytałem to gdyby to byla pompa to miałbym kłopoty z układem chłodzenia silnika a ten nigdy nie wykazywał błędów. Temperatura zawsze poniżej 90,obieg jest, termostat jest nowy.

:mad2:

Bede wdzieczny za wszystkie odpowiedzi.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr znajduje się przy lewej nodze pasażera siedzącego z przodu, musisz się tam zagłębić.

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedzi. Własnie sprawdzałem ofertę Filtrona i jakoś nie widze, zeby była propozycja MIKROFILTRA do 518i kat. :duh: Albo oni nie mają albo tak jak "tomeek" , ze poprostu go nie ma. Ale jesli go nie ma to jaka jest przyczyna tego ze dmuchawa tylko wyje a nic nie robi :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W katalodu Filtronu jest mikrofiltr do 518i kat tylko z uwagą że do auta wyposażonego w klime.

 

Podaje link do katalogu http://www.wixfiltron.com.pl/filtron/katalog/index_p.php?Typ_Pojazdu=1&Marka=850&FC_Marka=850&Identyfikator1=2703&TYP_SILNIKA_P=M40B18&Model=1057&SILNIK1=518i%20Kat.

 

to ten z oznaczeniem k 1031

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie cena bardzo przystępna. Nie jestem pewnie co do jakości, ale wydaje mi się ze za te pieniądze można spróbowac.

Coraz częściej przekonuje się jednak, ze jesli płace wiecej to naprawde więcej dostaje!

Kupiłem tłumik firmy "KM" zapłaciłem 220zł i musze stwierdzić, ze pieniądze wyrzucone w błoto. Po 10.000tys. przepalony tak, ze słychac go w całym miescie. Wyciągnałem z tego wniosek i nie kupuje badziewia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.