Skocz do zawartości

Najmłodszy Forumowicz :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
gratulacje wspaniały bobas. pozdrawiam
Opublikowano
  • Autor

Oczywiście na następny poród równiez się wybieram :)

 

to juz macie nastepny porod zaplanowany ?? hehehehe

 

:mrgreen: za jakieś 3 - 4 lata będziemy celowali na córeczkę :D

~~Oby nasze dzieci miały bogatych rodziców~~

Pozdrawia Elwis

E34 525tds '95 touring executive

http://stud.wsi.edu.pl/~elwis/e34bok.jpg

Opublikowano
Ja się też dołączam do gratulacji !!!
Opublikowano
Chyba jestem tchórzem bo ja bym chyba uciekł z porodówki jak już by się zaczęło na dobre...

 

 

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: GRATULACJE :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

 

Ja też miałem zaszczyt być jak mi się w tym roku córeczka urodziła. Coś pięknego ! W planach druga dzidzia mam nadzieję że chłopczyk .

 

 

Gratuluję.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

GRATULACJE !!!

 

Rozumiem, że teraz na zlotach będzie Was już zawsze minimum trójka :) (a potem czwórka, ale to jeszcze plany)

Kai
Opublikowano

Elwis - jestes prawdziwym facetem !! :D ja tez byłem przy Zonie- od przywiezienia na porodówke ( jeszcze 730 tką :8) ) , poprzez 11 godzin porodu az do przyjscia na swiat małego Alexa :)

Zona do dzis, po 14 miesiącach, mowi mi , ze bez mojej obecnosci by sobie nie poradziła. Panowie - musicie byc przy porodach :wink:

Elwis- gratuluje - śliczny Bobas :cool2:

Opublikowano
Panowie - musicie byc przy porodach :wink:

:cool2:

to ja dziś walę na porodówkę... może trafię jakąś samotną mamę :norty:

A tak na poważnie... Elwis - gratulacje, chowaj dzieciątko dobrze i pracuj... osiemnastka niedługo, trza będzie jakieś BMW kupić (może od razu razem z pakietem kontrolnym :twisted2: )

Tak więc zdrowia dla Malucha i oby Twoje dzieci miały bogatych rodziców :cool2:

- to ja przepraszam! ...i znikł
Opublikowano
  • Autor
Elwis - jestes prawdziwym facetem !! :D ja tez byłem przy Zonie- od przywiezienia na porodówke ( jeszcze 730 tką :8) ) , poprzez 11 godzin porodu az do przyjscia na swiat małego Alexa :)

 

Sam powiedz - czy to nie jest cud :?: :!: Ja po wszystkim miałem ochotę na jeszcze raz :) To jest cudowne przeżycie, które zapada w pamięć i po którym całkiem inaczej patrzysz na żonkę i dzieciaka :)

 

Zona do dzis, po 14 miesiącach, mowi mi , ze bez mojej obecnosci by sobie nie poradziła. Panowie - musicie byc przy porodach :wink:

Elwis- gratuluje - śliczny Bobas :cool2:

 

Moja Małgosia mówi dokładnie to samo! :)

Masz absolutną rację - to jest obowiązek każdego faceta wobec swojej żony.

~~Oby nasze dzieci miały bogatych rodziców~~

Pozdrawia Elwis

E34 525tds '95 touring executive

http://stud.wsi.edu.pl/~elwis/e34bok.jpg

Opublikowano
  • Autor
Panowie - musicie byc przy porodach :wink:

:cool2:

to ja dziś walę na porodówkę... może trafię jakąś samotną mamę :norty:

A tak na poważnie... Elwis - gratulacje, chowaj dzieciątko dobrze i pracuj... osiemnastka niedługo, trza będzie jakieś BMW kupić (może od razu razem z pakietem kontrolnym :twisted2: )

Tak więc zdrowia dla Malucha i oby Twoje dzieci miały bogatych rodziców :cool2:

 

Już mam nawet dla Kuby upatrzony model, tylko że cena dosyć zaporowa - muszę zacząć odkładać :D http://www.bmw-online.com/Img/Img/03-F1-Babyracer.jpg

~~Oby nasze dzieci miały bogatych rodziców~~

Pozdrawia Elwis

E34 525tds '95 touring executive

http://stud.wsi.edu.pl/~elwis/e34bok.jpg

Opublikowano

Już mam nawet dla Kuby upatrzony model, tylko że cena dosyć zaporowa - muszę zacząć odkładać :D http://www.bmw-online.com/Img/Img/03-F1-Babyracer.jpg

 

hmm mysle ze kolezanki z przedszkola poleca na te niskoprofilowane opony, no i ta niebieska skora.. :8)

Opublikowano

GRATULACJE!!!

GRATULACJE!!!

GRATULACJE!!!

 

Proponuje założenie jakiegoś funduszu inwestycyjnego na poczet bawarki dla malucha. :twisted2: :twisted2: :twisted2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.