Skocz do zawartości

320d Warjująca tylna wycieraczka


Klaudek33

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy wsiadam po nocy lub ewentualnie auto postoi z 2h wsiadam wlączam zapłon i tylna wycieraczka sie włacza i spryskiwacz musze wyłaczyc zaplon i jeszcze raz włączyc i juz jest ok nie wie ktos przypadkiem o co tu chodzi?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej podpiac pod kompa i sprawdzic co i jak :)

 

Dla wycieraczki odrazu pod komp???? :D :D :D :D Moze miał ktos cos podbnego do mojego przypadku i wyeliminował to w inny sposob???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Podepnę się pod temat, mam tak samo.. ;/ Ma ktoś pomysł jak z tym walczyć? Suszyć albo co? Gdzieś już na tym forum czytałem że jak zamoknie mechanizm to się zwarcie robi, ale u mnie wszędzie sucho niby na tych plastikach.. Płynu już mu nie dolewam bo i tak sam wypryska :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem całkiem podobna sytuacje w e39. Tylna wycieraczka wogóle nie chciała chodzić. Wystarczyła wizyta u zaprzyjaźnionego mechanika. Zdjął, wyczyścił trzpień, usunął sporo różnych nalotów, brudu itp. i wycieraczka ruszyła. Obyło się bez kompa :)

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha udało mi się coś ustalić.. U mnie zawsze po odpaleniu załącza się silniczek spryskiwacza a później wycieraczka. Postanowiłem więc odłączyć kabelki od pompki spryskiwacza żeby go nie męczyć dopóki nie rozwiążę problemu i co?? I problem się częściowo rozwiązał - przestała załączać się też wycieraczka.. Okazuje się, że to pompka załączała się z jakiegoś powodu i ona powodowała dopiero uruchomienie wycieraczki! Teraz pozostaje znaleźć przyczynę załączania silniczka pompki - wycieraczka działa teraz normalnie.. Czy manetka może być winna? Jak będzie cieplej zabiorę się za diagnozę - chyba że ktoś ma rozwiązanie..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.