Skocz do zawartości

318 PDC


radziomlawa

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego oczywiście to bez znaczenia jaki kupisz czy z prawej czy lewej czy tylni ważne by pasował do twojego modelu, ten z tej aukcji którą podałeś napewno powinien pasować.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Koledzy może wy mi pomożecie, nie wiem jak wymontować właśnie taki czujnik PDC?? Próbowałem od wewnątrz ale nie chcę urwać. Dodam że mam E 46 po lifcie. Z góry dzięki.

 

viewtopic.php?f=15&t=156634

 

Od wewnątrz musisz wypchnąć tą listwę całą,ona jest na zatrzaskach takich.Tylko uważaj żeby kabli nie pourywać.

 

W wersji po lifcie nie ma żadnej listwy, czujniki są bezpośrednio w zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem zonk sorry po lifcie nie robiłem ale cos mi się obiło o uszy że trzeba zderzak zdejmować ale zapytaj kogoś kto ma polift ja mam 99r więc u mnie to banalnie proste.

Podałem przecież wyżej ( wcześniejszy post ) link do opisu jak wymienić czujnik w sedanie po lifcie, nie trzeba żadnego zderzaka zdejmować chociaż przy zdjętym wymiana czujników była by komfortowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W wersji po lifcie nie ma żadnej listwy, czujniki są bezpośrednio w zderzaku.

 

? kolego jak to nie ma listwy ,oczywiście ,że jest ....to że ktoś ma czujniki bezpośrednio w zderzaku nie oznacza ,że ma fabryczny parktronic (tylko dołożony ) ,parktronic montowali fabrycznie po lifcie w dolnej profilowanej listwie (kombi) ,oraz w górnej ozdobnej listwie ( sedan,compact )- z tym ,że sedany też występują z parktronicem w dolnej wyciskanej listwie.....

link do aukcji z tyłem e46 Touring 2005r. http://allegro.pl/czujniki-cofania-idealne-bmw-e46-lift-05r-i1607961888.html ma listwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
poliftowy zderzak, musisz go zdjac, tam kazda czujka PDC ma dwa zaczepy w zderzaku, wystarczy je lekko podwazyc i wypchnąc go do wewnatrz zderzaka

Już przerobiłem koledzy wymianę czujnika w poliftowym zderzaku. Zajmuje to około 10 min i nie trzeba zdejmować zderzaka. Wystarczy zciągnąć listwę ozdobną ze zderzaka, wcisnąć zatrzaski na czujniku od zewnątrz zderzaka i wepchnąć czujnik do środka. Dzięki za porady :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.