Skocz do zawartości

boczne rolety


maniek2244

Rekomendowane odpowiedzi

poszukuję do kombi rolet przeciwslonecznych tylnch furtek i różnych innych godżetów dodanych do tego modelu BMW :roll: może ktos z was ma takie rolety szukam takze kompletu pdc ,smr czyli tego systemu intensywnego mycia ,telefonu w półke środkowa i innych ciekawostek

Kontakt ze mna 505864506

Edytowane przez maniek2244
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ciężko jest to znaleźć ale trochę cierpliwości i na allegro można trafić. Mnie się udało. Założyłem roletki, intensywne spryskiwanie, mam do dołożenia spryskiwanie halogenów (reflektorów już miałem) tylko czekam na pogodę, tylne szyby elektryczne też dokładałem (z tym to problemu nie ma). Wymieniłem oświetlenie wnętrza na takie z jupiterkami. Kupiłem latarkę, na którą jest miejsce w schowku. Zależy co masz już i co chcesz trochę było różnych rzeczy do tych samochodów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy. W niektórych (tak jak u mnie) były wiązki doprowadzone do drzwi a w niektórych nie ma i trzeba kombinować. Z elektrycznymi szybami trzeba uważać jak się kupuje sprawdzić jaka ma być wiązka w drzwiach bo były dwa różne sposoby podłączenia w drzwiach poszczególnych kabli (są takie dwie wtyczki duża i mała w niektórych szyby są w małej kostce a w niektórych w dużej) Ja u siebie akurat nie trafiłem i musiałem przekładać kable w wiązce drzwi. Także najlepiej najpierw sprawdzić w słupku czy jest wiązka i po kolorach kabli sprawdzić jakiej się potrzebuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluj na allegro i niemieckim e-bayu. Da się upolować choć ceny nie zachwycają :) Najlepiej szukaj od razu z boczkami :)

DO E34 jest cała masa fajnych frykasów... potrzeba tylko kasy, cierpliwości i dobrego nosa :)

 

mi w sierpniu udało się ustrzelić OBC IV z końcówką 149 do M50B20 i TDS za 75 zł, a wiadomo jak one chodzą :mrgreen:

http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to wcale nie musi byc z boczkami, z tego co widziałem jakiś facet z USA, bądź Angli doposażał swoja piąteczkę we wszelkie możliwe rarytasy, gdzies link do jego foto story krązy po sieci i nawet na naszym forum znalazł się ten link.

Tylko pytanie czy warto.... szukać, szukąc i szukać... (właśnie, możesz poszukać również na szrotach, często większość osób tam pracujących nie zna wartości tych rarytasków :) ) bo równie dobrze można w ladny sposob przyciemnic szybki, ale to już kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony, tylko przyciemnienie folią jest na tylko na kilka lat jeśli się będzie dbało i uważało bo folia i tak po jakimś czasie zacznie odchodzić. Taka natura. A warto szukać jeśli się zamierza zatrzymać na danym autku jeszcze parę ładnych lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Panowie pytanie następujące.

Czy da rade zamontować rolety szyb bocznych z TOURINGA do SEDANA??

Ramka w której są uchwyty mocujące wiadomo, nie pasuje, ale można je przełożyć.

A może poświęcic trochę czasu i wykorzystać swoje zdolności manualne i "przerobić" rolety??

Co powiecie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.