Skocz do zawartości

[E60] Montaz nawigacji CIC HDD do auta przed liftowego.


brtl

Rekomendowane odpowiedzi

Cenna uwaga tylo jak? mam navi poprzez emulator hehe.

W jakich opcjach to mozna wlaczyc, bo ja dokodowalem sobie w ustawieniach to co mialem w MASK, home lights, dzwieki, ustawienia dzrzwi, itd. praktycznie wszystko.

 

Faktem jest jak sie co oglada na ekranie to mozna w cos przydzwonic :D podzielnosc uwagii sie klania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Mam pytanie odnośnie BMW E60 polift. Jak się nazywa osłona zaznaczona na zdjęciu i czy jest możliwość kupienia jej na allegro lub w ASO? Nawigacja była zmieniana na professional, a wcześniej był tam schowek.http://www.fotoszok.pl/show.php/1968669_dsc-0021a.jpg.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakiego miasta jestes?

 

przejechanie dla mnie pół Polski na założenie navi nie stanowi żadnego problemu, dlatego jeśli mielibyście pomysła, gdzie mógłbym wrzucić CCC u prawdziwego magika, a nie rzemieślnika z przypadku to proszę o przekierowanie.

dziękuję

 

 

Doradzam Ci Rafała z Łodzi. Jest naprawdę dobry w te klocki i ma sensowne ceny. Gdy tu czytam ile płacicie z montaż CIC i kodowanie to zastanawiam się czy macie w nadmiarze pieniędzy :-) Jak ktoś ma za dużo to może chce się podzielić :-)

Wcześniej: 2 x e39 SUPER :-) e38 SUPER :-) e65 PORAŻKa :-( e60 535d rewelacja F01 750i - nie polecam :-( F01 750d - rewelacja :-)


Doposażenie: M-pakiet, Monitory tył, Nawigacja NBP, I-Tuch

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ładna zeźba:D nawi prof przedlift do auta po lifcie :D
Zamierzam właśnie kupować tą E60 i brakuje tej osłony. Nie wiem czy można kupić gdzieś ten panel. A są jakieś wady tego że jest właśnie taka jest włożona NAVI? :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Ale o co chodzi ? Przeciez w poliftowych e60 nawi CCC tez byla montowana ? Czy ja tutaj czego nie rozumiem ?

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam prosba o wyjasnienie

przeczytalem caly post od poczatku do konca i nieznalazlem odpowiedzi na pytania:

1.mam mulf 2 high usb mi dziala bez problemu po zamontowaniu cic podlaczeni usb do radia bede mial dwa beda dzialc czy ten z radia poprostu jes tylko do wgrywania na dysk czy bedzie odbieral filmy czy fimy tylko z dvd napedu .

2. nastepne pytanie z tylu wychodza 3 gniazda 1 czerwony monitor 2 zolty usb 3 pomarnaczowy do ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem właśnie przed montażem CIC'a i zastanawia mnie po takim zabiegu jak działa klima, w moim przypadku pewnie pozostanie stary panel klimy, i moje pytanie jest takie czy wszystko w climatroniku będzie działać jak przy CCC czy jednak nie będzie, kima high być może o większej skuteczności działania bo auto jest z USA i ma opcję na ciepłe kraje.
Było E36 M40 93, było E39 M52 98, jest E60 545i 2004 SMG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirandes7

- USB od CIC jest do zgrywania map i do zgrywania MP3 na dysk - nie działa bezpośrednie czytanie danych z tego USB

- te 3 złącze występuje tylko w niektórych CIC ja u siebie nie miałem go ale ono jest pod kabel ethernet do przyszłych zastosowańa

 

huzio20

W CIC niema menu odnośnie klimatyzacji więc i nie będziesz w stanie regulować sobie mocą nawiewu na poszczególne strefy, dlatego nowy panel klimy ma dodatkowe przyciski sterujące nawiewem na szybę na ciało i na nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szatynwroc, zatem rozumię że nie będę miał dostępu do wyboru programu klimy, akurat przez 2 lata nie zagladalem tam u siebie, ale pytanie czy klima bedzie dzialac normalnie automatycznie? Czyli czy beda aktywne wszystkie czujniki temp, naslonecznienia, zaparowania szyby itp, Dzis robie retrofit z CCC na CIC i panel klimy zostawiam stary, dlatego zadaje tyle pytan :) i z góry dziekuje za wszelkie porady.
Było E36 M40 93, było E39 M52 98, jest E60 545i 2004 SMG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ponownie kolegów, jestem po nocce walni z CIC niestety walkę z montażem przegrałem, wszystko pięknie pasowało ale niestety nie miałem żadnego dźwięku tzn. w aucie mam logic7 które działa bez problemu z CCC a tutaj kompletna cisza, został przekodowany CIC do auta i wpisany rok do VO nic to nie dało, a wygląda to tak że CIC jakby wogóle nie odpalał np. mp3 nawet nie płynie czas piosenki, czy ktoś z Was miał taki problem???
Było E36 M40 93, było E39 M52 98, jest E60 545i 2004 SMG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam, temat rozwiązany, pomogła aktualizacja sterownika Logic7 i oczywiście kodowanie CIC, natomiast obecnie mam zamontowany sprzęt samodzielnie i wszystko jest ok, niby bo okazało się że CIC jest od E90 i teraz mam mały spór ze sprzedawcą co ma się rozwiązać w tym tygodniu.
Było E36 M40 93, było E39 M52 98, jest E60 545i 2004 SMG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, temat rozwiązany, pomogła aktualizacja sterownika Logic7 i oczywiście kodowanie CIC, natomiast obecnie mam zamontowany sprzęt samodzielnie i wszystko jest ok, niby bo okazało się że CIC jest od E90 i teraz mam mały spór ze sprzedawcą co ma się rozwiązać w tym tygodniu.

kolego gdzie robiłeś kodowanie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, koledzy czy ktoś z Was ma wiedzę na temat funkcji w CIC np.

1. Zakodowane mam zmiana automatyczna nawigacji day/night jednak to nie działa.

2. Funkcja przybliżania przy dojeżdżaniu do skrzyżowania zakodowane i też nie działa.

 

Czy ktoś wie dlaczego?

Było E36 M40 93, było E39 M52 98, jest E60 545i 2004 SMG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam, koledzy czy ktoś z Was ma wiedzę na temat funkcji w CIC np.

1. Zakodowane mam zmiana automatyczna nawigacji day/night jednak to nie działa.

2. Funkcja przybliżania przy dojeżdżaniu do skrzyżowania zakodowane i też nie działa.

 

Czy ktoś wie dlaczego?

interesujace funkcje :D jest to mozliwe w cic ???

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam, koledzy czy ktoś z Was ma wiedzę na temat funkcji w CIC np.

...

2. Funkcja przybliżania przy dojeżdżaniu do skrzyżowania zakodowane i też nie działa.

 

Ustaw polnocny kierunek mapy, przyblizenie powinno dzialac. Niestety w ustawieniu kierunku mapy wzgledem jazdy samochodu nie dziala i nie da sie tego ustawic

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.