Skocz do zawartości

E38 - alarm seryjny nie najlepszy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wiem ze alarm jest sprawny, bo uzbroilem i siedzialem w srdoku, ale roszac sie mozna i zero reakcji, dopiero jak walnolem w kierownice zaczal wyc. Pytanie jest nastepujace, czy mozna ten alarma doposazyc jakos? Chodzi mi np o czujniki stuczenia szybek czy przechyłu. Alarma fabrczny wydaje mi sie wielkim g... nie domkniesz dzrzwi to przy uzbrajaniu nawet nie jeknie, w karoserie trzeba walnac konkretnie z buta zeby sie wlaczyl alarm. Co tu robic?

WW.NAVIBOCIAN.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej założyć inny niefabryczny :wink:

Na rynku jest mnóstwo dobrych alarmów z możliwością dołączenia jednocześnie różnych czujników ( ultradźwiękowe, przechyłu, wstrząsowe ) i sterowania centralnym zamkiem.

Zawsze to lepsze zabezpieczenie ( bo nie standardowe ) niż fabryczny alarm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem tego samego dania co johnny.

Akurat wczoraj zalozylem do swojego E39 alarm EXUS'a i z czystym sercem moge ci go polecic.

Jak co daj znac dam ci namiary gdzie mozesz nabyc EXUS'a bo normalnie jest niedostepny dla zwyklych wyjadaczy (polityka firmy).

Poogladaj na www.exus.pl i jak co daj znac.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja zakladalem do swojej e38 alarm bo ten fabryczny sie nie nadaje do niczego wstawili mi alarm z czujnikiem zbicia szyby z funkcja komfort i otwieraniem bagaznika z pilota alarmu kosztowalo to mnie 650 zl ale ogolnie zakladali pare dni bo e38 jest ciezkie jesli chodzi o zamantowanie czegos nie fabrycznego.pozdrawaim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie zakladali pare dni bo e38 jest ciezkie jesli chodzi o zamantowanie czegos nie fabrycznego

 

Potwierdzam, w moim E39 alarm zakładaliśmy z kumplem 4 dni (niektóre rozwiązania BMW są co najmniej dziwne) :roll2:

 

 

wstawili mi alarm z czujnikiem zbicia szyby z funkcja komfort i otwieraniem bagaznika z pilota alarmu kosztowalo to mnie 650 zl

 

Zamiast czujnika zbicia szyby mam dwustrefową wstrząsówkę i cyfrowy czujnik położenia. Bagażnik jeszcze muszę sobie podpiąc jak dorwę schemant modułu sterownika.

Alarm kosztował mnie troszkę ponad 200zł i ... 4 dni roboty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.