Skocz do zawartości

Zlot KRAKOW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tym razem katowice zapraszają kraków na spot który odbędzie sie 10-04-2015

dolny parking ikea

kilku chłopaków chce się pochwalić swoimi nowymi nabytkami

Serdecznie zapraszamy

 

viewtopic.php?f=168&t=215270&start=435#p2026872

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Wyświetleń 308,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
witam kiedy jaki spocik? bo straszna cisza
kaczka23
Opublikowano

hej...no ja bym się z chęcią wybrał, ale mój rzęch jest wypruty do białej kości :8)

i chwile to potrwa

Back to the roots...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
wybiera się ktoś na Ułęż z Krk...czy wszyscy mają wbite? :diabel_faja:
Back to the roots...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam..moze jakis spocik w Krk.?:))))

Jakies propozycje??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Witam, może jakiś spocik w krakowie? ilu by było chętnych?:)

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Opublikowano
ja byłbym chętny....a reszta co... ? pisać, pisać
Opublikowano
Jestem chętny.
Opublikowano
Widzę że narazie sami nowicjusze:)) a co z starą gwardią?:)))) jest nas już troje;) może jakaś nocna jazda po krakowie?:)

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Po co kolejny wątek dotyczący Krakowa?
Opublikowano
ja bym proponował jakis termin wyznaczyć , np za tydzien w weekend i poczekać może jacyś chętni się znajdą .
Opublikowano
a ja myślę, niedziela 18 październik godzina 19 parking pod Decahatlonem przy Plazie.

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Opublikowano
kurde..nie dobrze, mnie nie będzie bo wracam w poniedziałek..[BAD]//
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
Jestem nowy na forum ale chetnie pogadalbym o marce i nie tylko :) Jestem również z Krakowa;)
Opublikowano
macie Inpe albo disaa?

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
również jestem zainteresowany, jestem z okolic krakowa
Opublikowano
To może 3 Luty godzina 21 Parking na Arenie? :norty:

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Opublikowano
to pisać kto będzie na stoo %%%???? Liste analizujemy 2 lutego i stwierdzamy co i jak i ile nas jest chętnych! :cool2:

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Opublikowano
2 osoby troche pyta;/

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

jakis spocik Kraków/okolice?

 

ktoś,coś?

Pozdrawiam
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Ktoś chętny na spota np w niedzielę wieczorem ?
http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.