witam, kupilem bmw x5 e53 2006, mam zgwozdke,bo mam opony kola; przod 19" 235x55 felga 9" tyl 19" 255x50 felga 10 " pytanie brzmi,czy taka konfiguracja nie uszkodzi skrzynki rozdzielacza.. byloby nie milo,, pytam,bo nie ma takich rozmiarow na naklejce na drzwiach,. moge na tym jezdzic czy raczej kupic, jesli kupic ,to jakie rozmiary na 19 " bede wdzieczny za pomoc..
140 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.