Skocz do zawartości

NOWY i DRIVE w e60 od kiedy?


126tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam E60 z navi business - rok produkcji 04/2008 - stary iDrive :cry2:

Modyfikacje mojego E60:

Czarna podsufitka; sportowa kierownica; listwy wewn. alu z lekkim szlifem; nagłośnienie Logic7; sportowe pedały BMW; lusterka zewn. fotochrom el. składane; felgi BMW 246 (18"); przyciemnione szyby; ledowe podświetlenie tablicy rej.; wygłuszanie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolega pisał o tym kolesiu z wrocka co na allegro się ogłasza, że wkłada do e60 navi pro i CIC do e90. To on Ci daje graty. Znajdziesz go na allegro, nick amad143, ja się do niego wybieram jak mrozy puszczą aby navi pro wstawić do mojego e60.
Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy idrive wygląda tak: http://img11.allegroimg.pl/photos/400x300/13/87/86/59/1387865998

 

Ponad to masz w nawigacji wyświetlacz lepszej rozdzielczości, twardy dysk, mapy 3d i pewnie parę innych pierdół...

 

Dzięki za info marv. U mnie jest stary :? , ale co tam itak lubię swoje autko. Pozdro i dzięki za info :cool2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sugeruje popolowac na 'okazje' u panow, ktorzy te auta rozbieraja na czesci a nie handluja nawigacjami.

bedzie duuuzo taaaniej, ja swoja nawigacje tak kupilem i przy tych cenach ktore widze na allegro za set + instalacje to byla mega okazjaa :)

 

co do tego jak ta nawigacja pasuje do przedliftowych E60 to niestety troche gratow trzeba wymienic ale i tak mysle ze warto.

czekam jeszcze tylko na kilka pierdół z aso (odziwo wcale nie bylo drogo) i pod koniec tego tygodnia albo poczatek nastepnego bede ja instalowal w aucie.

porobie troche zdjec i wrzuce do DIY, mam nadzieje ze sie komus przyda.

 

problematyczne moze sie okazac kodowanie calego tego ustrojstwa... we will see :wink:

Edytowane przez brtl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brtl byłbyś moim wybawcą jakbyś opisał całą procedurę wymiany navi... Też mi się wydaje, że 4klocki za wymianę która trwa 2-3h (na tyle oszacował koleś z wrocka) to trochę dużo... Części na allegro można kupić za 1200zł bez tej przedniej zaślepki na desce rozdzielczej i bez anteny i kabli. Więc pewnie za 2-2,5k można byłoby sobie złożyć samemu cały zestaw. Problem to kodowanie, nie wiem czy jakieś aso to robi czy trzeba to komuś oddać, a może można nabyć taki kabel w rozsądnej cenie i zrobić to samemu... Wiele niewiadomych było dlatego nastawiłem się na wymianę u kogoś kto się na tym zna i robi to kompleksowo.
Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam ze zniecierpliwieniem. Jakbyś był tak dobry i wkleił tutaj linka jak już wrzucisz zdjęcia + jakiś opis krok po kroku będę wdzięczny niesamowicie. Powiedz jeszcze czy miałeś wcześniej navi biz, czy gołe auto bez navi i jak wygląda sprawa z programowaniem?
Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I-Drive Controler wystempowal w Roczniku 2008 z wejsciem Navigacji CIC z dyskiem twardym

w normalnych CCC byly normalne Controllery.

Navigacja Buisenes tez miala nowy Controller od rocznika 2008,09

Codowanie BMW , Wylaczenie ostrzezenia o pasach, TV-Free,przebudowa oswietlenia na LCI, klimy Basic na HIGH, Navigacji z MASK na CCC lub CCC LCI ( 8 przyciskow ) itd.


http://www.bavaria-access.de/


http://www.facebook.com/profile.php?id=100002804305191#!/pages/Bavaria-Access/157126324367474?sk=photos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.