Skocz do zawartości

E39 tragicznie słabo świecą Xenony


sikor1606

Rekomendowane odpowiedzi

Temat już wałkowany ale ja przerobiłem już wszystkie metody podawane na forum i dalej klapa.

Xenony po lifcie świecą jak świeczki, regulacja działa, regulatory całe, żarniki nowe, wnętrze myte metodami polecanymi na forum, polerka zewnętrzna wykonana i dalej nic!!

Dwaj fachowcy od lamp u których byłem nie chcą podjąć się rozbierania i naprawy bo twierdzą że to jest efekt typowego wypalenia soczewki. Trochę mnie to zastanawia czy szkło może "wypalić się" tak żeby zmniejszyć przepuszczalność światła. Mogę jeszcze próbować rozbierać lampę, choć to wcale nie takie proste, ale jeśli i tak soczewka się do niczego nie nadaje to szkoda mojej roboty.

Zakładam że skończy się i tak wymianą lamp ale może ktoś przerobił już ten temat i wyszedł z tego inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to rozklej te lampy (to nie jest takie trudne) i wtedy będziesz widział co jest grane. Może po prostu soczewki są bardzo brudne. Jednak jeżeli będzie konieczna wymiana to rozglądaj się za soczewkami z audi a6, będziesz miał bixenony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wypalone odbłyśniki za soczewkami, czyszczenie i inne cuda wianki podawane na forum nic Ci nie pomogą. Wymontuj lampy i odeślij do firmy która zajmuje się profesjonalną regeneracją. Ja swoje regenerowałem u gościa który ogłaszał się na Allegro- firma z Zabrza. Po reanimacji lampy świecą tak jak powinny. Dostałem rok gwarancji na usługę, jeżdżę już 2-gi rok i jest bez zarzutu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.