Skocz do zawartości

Gdzie garażujecie swoje X6 ?


jtd

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jako przyszly wlasciciel pytam sie Was gdzie garazujecie swoje X6 ? :)

 

Mam garaz jednostanowiskowy w swoim blizniaku ale zastanawiam sie czy nie stawiac lepiej X6 np. w poddziemnym monitorowanym garazowcu ? Wiadomo jak to w naszym kraju jest.. a to lusterka, a to lampy chodza w nocy same..

 

Szkoda, ze nie mam garazu dwustanowiskowego swoja droga, na takie auto z pewnoscia by sie przydal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o kradzież - bo nawet jeśli by nastąpiła (zakładając dobre ubezpieczenie) to jesteśmy na plus (bo na starcie traci dużo na wartości, nie biorac pod uwage oczekiwania :)

 

Chodzi o zły wpływ warunków atmosferycznych, przepraszam, ale przez to forum jestem lekko zboczony na tym punkcie www.kosmetykaaut.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...., przepraszam, ale przez to forum jestem lekko zboczony na tym punkcie http://www.kosmetykaaut.pl :)

Janek.... nie wygłupiaj sie. Jesteś lekko zboczony, ale nie widze nic w tym złego, wiec nie przepraszaj :nienie:

Dbasz o swój samochód duuuuużo bardziej niż przeciętny zjadacz chleba... ale żeby zaraz "zboczny" :?: i przepraszać :?: Wystarczy popatrzeć na foty Twojego samochodu i..... człowiek nabiera ochoty żeby sie przyłożyć do mycia, glinkowania, czyszczenia, woskowania, głaskania, wycierania i ...DBANIA o swój samochód. NIe przepraszaj tylko promuj autodetaling i niekonwencjonalne podejście do własnych 4 kółek :cool2:

 

Mnie róznież zdziwiło takie pytanie "gdzie garażujecie..??" .... ano pod dachem najczęsciej :mrgreen:

"Jeśli masz wroga, idź nad rzekę, usiądź nad brzegiem, kontempluj i spokojnie czekaj, aż nurt przyniesie Ci jego zwłoki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
Nie chodzi o kradzież - bo nawet jeśli by nastąpiła (zakładając dobre ubezpieczenie) to jesteśmy na plus (bo na starcie traci dużo na wartości, nie biorac pod uwage oczekiwania :)

 

Nie bardzo rozumiem. Przecież po stracie dostajesz od TU kwotę aktualnej wartości pojazdu, a nie z dnia zakupu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Wynegocjowałem tą usługę z centralą firmy UNIQA - poszli na to chociaż nie mają tego w standardowej ofercie, mam u nich dużo ubezpieczeń i zapewne dlatego wyrazili zgodę, dopłaciłem około 10 %. pozdr. P.S. Istotny jest też fakt że swoje auto kupiłem jako nowe w dobrej promocji i mimo jeżdżenia nim 1,5 roku niewiele straciło na wartości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.