Skocz do zawartości

GRA GT 5 kontra prawdziwe BMW m3 co wy na to?


arnold

Rekomendowane odpowiedzi

realne auto przyjechało jako drugie :mrgreen: grafika powala jakością, arnold zapodajesz na padzie, czy może profi kiera?

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

realne auto przyjechało jako drugie :mrgreen: grafika powala jakością, arnold zapodajesz na padzie, czy może profi kiera?

 

Na razie na padzie, chcę kupić kierownicę ale żona i bez niej patrzy już na mnie dziwnym wzrokiem ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..."tak powiem bo wylewny jestem"(konkurs:kto to powiedział)

Tez gram na kierze G25 wrazenia niesamowite. Model jazdy w tej odslonie gry to mistrzostwo swiata, ma wiele wspolnego z jada naszymi RWD.

Kto gra ten moze porownac. Uwazama ze moment utraty przyczepnosci, balans masy,dohamowanie enginem jest bardzo wiernie oddane. Oczywista wszyskie

asysty trzeba powylaczac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha czekałem na taki temat, a sam nie chciałem zakładać, żeby nie być zjedzonym ;P

 

mój psn: eXiDe_PL

HS: jest :)

 

Moja żonka też nie pocieszona, odkąd PS3 na dzień dziecka sobie sprawiłem ;D hehe

 

Ogólnie to pogrywam w BC2 :) a teraz męczę ostatnio Dirt2 ;) może ktoś ma to się pościgamy ;)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Panowie!

Co to za off topy tu się porobiły??? Gierki, sylwestry, fajne autka????

A potem będzie biadolenie że nie można niczego znaleźć!

ZAMYKAM! I jeszcze jeden taki wątek znajdę to polecą kary! :twisted:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.