Skocz do zawartości

318 tds nie otwieraja się drzwi


maateuszeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moim bmw a mianowicie prawdopodobnie zamarzły zamki, wczoraj gdy chciałem otworzyć kluczyć nie chciał wgóle wejść do zamka ale po godzinie i wielu próbach rozmrożenia tzn, podgrzewanie kluczykla psikanie perfumem denaturatem rozmrażaczem do szyb do zamków podgrzewanie drzi suszarka kluczyk wszedł lecz nie chce sie przekręcić... i mam dylemat czy wybić szybę czy poczekać do wiosny i może sie rozmorzi jeżeli zamek nie jest popsuty... albo może zna ktoś jakieś sztuczki z drutem ? czy coś żeby je otworzyć od środka te drzwi... a i moge się dostać tylko przez drzwi od kierowcy gdyż w bagażniku jak i w drzwiach od pasażera od czasu jak kupiłem auto nie da się otworzyc tych zamków kluczykiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W coupe to 5 min roboty łącznie z dorobieniem przyrządu ;) chcesz czekać do wiosny ? trochę długo, chyba , że masz 2 auta. Na pewno pomorze Ci ślusarz, ale biorą min 50-100zł (rozwiercenie zamka). A później raczej i tak wymiana zamka. Wybicie szyby: jeśli masz zepsuty zamek to tylko dojdzie dodatkowy koszt na jej wymianę(50zł za szybę+montaż tyle samo). Można wziąć auto na lawetę i przewieźć w ciepłe miejsce(jakiś garaż) poczekać i może się otworzy. Opcji masz kilka tylko musisz zdecydować się co najbardziej się opłaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak wd40 psikałem jak wkladam kluczyk i wyciagam to jest morky od smarów od 3 dni czyli tam nie jest zamarzniete z suszarka stałem 30 min wczoraj dzis 30 min z opalarka i nic... patent ze sznurkiem nie dziala gdyż jak podnosze dzyndzel to on opada jak by go cos blokowało... nie mam pojecia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to muszę cię zmartwić, masz ryglowanie drzwi.To taka opcja, żeby utrudnić życie złodziejowi.Nawet jak wybijesz szybę i tak zamki nie puszczą.Cycek w drzwiach będzie wracał jak by był na gumce, klamką od środka też nie dasz rady.Jedyne co mi przychodzi do głowy to pogotowie zamkowe, albo rozwiercać zamek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zniszczysz zamek, to kup sobie całą klamkę z zamkiem.Przed rozwierceniem zanieś tą klamkę z zamkiem do klucznika i niech ci dorobi zamek do kluczyka.Wtedy rozwiercisz zamek ,otworzysz drzwi i od razu wymienisz na drugą klamkę.A może dokupisz od razu do drzwi pasażera?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.