Skocz do zawartości

Potrzebuję męskiej pomocy


Proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępnie przepraszam że wpakowałam taki temat właśnie w to miejsce,ale potrzebuję pomocy i nie wiem do kogo się z nią zwrócić.

Mój mąż ma samochód bmw 525tds i bardzo go lubi (ale to chyba nie powinno nikogo dziwić:) sama odrobinę wkręciłam się w ten samochód)

Bardzo chciałabym zaskoczyć go prezentem na gwiazdkę i kupić coś czego nie spodziewałby się.

Czy możecie mi Paniowie podpowiedzieć czy jest coś co mogłabym mu do tego samochodu dokupić?

Z tego co wiem bmw ma dużo możliwości często brakuje jedynie "końcówek" teraz mąż planuje kupić sobie tempomat ale to już nie zdążę ja mu tego kupić.

Proszę o pomoc.

I jeszcze raz przepraszam za temat w takim miejscu.

Pozdrawiam Izka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izka, lepszego miejsca znalezc nie moglas :)

Pomysł super, pierwsza klasa!

Też bym tak chciał... :wink:

Ze swojej strony mogłbym Ci podpowiedzieć zakup kierownicy M POWER, bardzo ciekawa rzecz, obita skórą poprawia w jakimś stopniu komfort prowadzenia auta, kwestia tego czy autko ma poduszkę powietrzną czy nie... Albo skórzana gałka również z pakietu M POWER...

Może latarka do schowka...

Sprawdź na allegro :D

Jeśli to prawdziwy fan marki, kazdy prezent do auta go ucieszy. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Ważną kwestią jest kwota jaką zamierzasz przeznaczyć na prezent. Kolega zaproponował dodatki miłe dla oka. Ja proponowałbym od siebie np. pilota do centralnego zamka(100% zadowolenia), czy światła LED do jazdy dziennej (po zamontowaniu nie ma stracha że się świateł nie zapaliło i mandatu nie będzie). Nie orientuję się w cenach tych dodatków w Polsce ale ja na eBay'u daję za to grosze (właściwie to centy XD ). Montaż też nie sprawia kłopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga po pierwsze powinnam wiedzieć ile chcę na to wydać, ale z drugiej strony to wiem że mąż ten samochód będzie miał na dłuuugo (nawet jakby kupił nowy to ten zostaje:D ) więc i zainwestować warto.

Bardzo Wam dziękuję za propozycje, oczywiście jakby ktoś jeszcze mógł się ze mną podzielić propozycjami będę baaardzo wdzięczna.

Najbardziej słaniałabym się do tych świateł... bo centralny zamek już ma ( :( ) a kierownica może też powinnam się nad tym porządnie zastanowić ...

Bardzo dziękuję i będę wdzięczna za jeszcze kilka podpowiedzi :)

Pozdrawiam Izka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wybrać się do salonu BMW znajdziesz tam katalog. W katalogu tym znajdziesz wszystkie możliwe gadżety z logo BMW.Rozpiętość cen jest ogromna czyli na każdą kieszeń. Termin odbioru towaru 3 dni .Naprawdę polecam moja żona kiedyś wpadła na to i to było trafione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki 525..... szalejesz z tym salonem. Jak nie kierka to gałka zmiany biegów też M, nie wiem czemu na to nikt nie zwrócił uwagi, tak samo jak na latarke do schowka "RARYTASIK" (osobiście już napisałem do Mikołaja, że taką chce) :lol:

A światła dzienne... To już kwestia gustu, bo ja osobiście do swojej BMW nie założyłbym takich świateł, jakoś mi nie pasuje wynalazek z tego roku do auta produkowanego od 1982roku... Chociaż nie mówie, że zły pomysł. Sam mam założone przy nowym Japończyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Gość to miał zamontowane bez interwencji w konstrukcję maski czy lamp. Nie przyjrzałem się dokładniej bo widziałem go w ruchu. Możliwe że to były cienkie taśmy z LED które tu można kupić bez problemu. W domu mam 2 zestawy o wysokości 1cm które też może by tak wlazły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki 525 pewnie masz racje kolego, ale w salonie BMW jeszcze mnie nawet nie było. Ale sprawdze napewno.

Co do legalności świateł, proponuje założenie nowego tematu. Chodź muszę dodać, że światła dzienne są całkiem legalne.

Skupiamy się na prezencie dla małżonka.

Więc teraz zapytam na czym stanął wybór prezentu....??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałam się na kupienie interfejsu.

bardzo dziękuję za wszystkie propozycje :)

Osobiście bym kupiła wszystko ale kierownica i gałka zmiany biegów - mąż preferuje tylko te które kupił razem z samochodem więc domyślam się że światła też nie byłby by oryginalne - i nie fajnie by było jakby nie był zadowolony (więc jeśli kiedyś uzna że chce to kupi)

światełko w schowku ma od początku :)

I jeszcze centralny zamek już też (tak więc samochód może nawet otwierać stojąc w domu.

A Interfejs raczej mu się przyda a na 100% nie spodziewa się że go dostanie.

Jeszce raz bardzo dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam Izka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak ja też chciałbym chyba najbardziej dostać telefon :)

 

Ja sam przymierzam się do zakupu ręcznika z logo (http://allegro.pl/recznik-bmw-reczniki-na-prezent-m3-m5-m6-i1361067422.html)

 

Bo też szukam prezentu dla ojca ktory ma e39, (telefon tam już ma :P) ale raczej szukam jakichś tańszych gadżetów, chociaż niekoniecznie breloczka za 10zł itp.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A właśnie luki 525 , byłem w salonie i obejrzenie jakiegoś katalogu E34 graniczy z cudem...

Ale jak najbardziej, w katalogu dla nowych modeli w tym F10 można było znaleźć fajne gadżety na prezent jak latarka ledowa już za 56zł, światła ledowe 699zł (paranoja) i koszulki po 115zł, ale brylok "joy" 91zł , mbrs nie taki tani.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.