Skocz do zawartości

[E70] czy występowało 7 osobowe??


xxflippo97xx

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o E70 to jest możliwość wyboru opcji trzeci rząd siedzeń. Dostajesz dwa dodatkowe siedzenia z tyłu (w bagażniku). Są malutkie także dla dorosłych nie polecam. Więc występowało i występuje ;)

 

Jeśli posiada się X5 z homologacją ciężarową to podróżowanie w 7 osób jest..."nielegalne" ponieważ auto zarejestrowane jest na 5 osób (ciężarowe X6- 4osoby).

 

Ogólnie trzeci rząd siedzeń jest takim bajerem bo raczej mało kto tego używa. Kolega w Q7 zamówił taką opcje i nie korzysta. Na wypady z większą rodzinką wyjeżdżają na dwa samochody.

 

A jeśli chodzi o modele w których standardowo jest 7 miejsc to jak na razie nie było takich pojazdów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 lat później...
  • Zasłużeni forumowicze
Do okręgowej stacji pojazdów, która wszystko sprawdzi i da papier do wydziału komunikacji celem zarejestrowania na 7 osób, to musisz na pewno podjechać. Tylko nie wiem, czy wcześnie do jakieś specjalistycznej firmy od przeróbek nie musisz zawitać, która da papier, że przerobiła auto. (Sprawdzone, jak zmieniałem homologację z ciężarowej Octavii z kratką na osobową- zaświadczenie, że specjalistyczna firma odkręciła kratkę :duh: :mrgreen: , okręgowa stacja i wydział komunikacji. Zaznaczam, że cały czas Octavia na 5 osób była zarejestrowana, tu nie było zmian, tylko kratka na ciężarowe ). Edytowane przez bart 328
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bania88 na pewno potrzebny jest drugi rząd siedzeń bo one się uchylają żeby dostać się do trzeciego rzędu, i na pewno taka mała podłoga bagażnika co przykrywa wnękę na akumulator reszta raczej jak w wersji 5-osobowej ale pewien nie jestem. A z homologacją to tak jak kolega wyżej pisał. Na pewno wszystko jest do ogarnięcia. Jaką masz tapicerkę to może się dogadamy bo ja mam wersje 7-osobową a raczej będę montował lpg w miejsce 3-rzedu siedzeń.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Homologacja to jest pikuś. Jeżeli samochód występuje seryjnie 7 osobowy to nie ma najmniejszego problemu z dołożeniem i rejestracją. Musisz dołożyć najlepiej oryginalne siedzenia zamontowane właściwie do karoserii i najważniejsze !!!! PASY !!! Bez tego ani rusz. Każda stacja diagnostyczna wykona badanie pod kątem zwiększenia ilości miejsc. Kiedyś zwiększałem w samochodzie z 4 na 5 osób. Samochód ciężarowy więc zmniejszyli ilość miejsc na 4, ale dali oryginalne siedzenie i pasy.( samochód scenic 2003 stary model ) Więc wstawiłem fotel i przykręciłem pas. Przegląd bez problemu. Znajomy w skodzie pickup wstawił z tyłu kanapę na pakę i pasy- zarejestrował na 4 osoby :D . Wszystko się da w naszym kraju :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.