Skocz do zawartości

e60 530d telepie silnikiem .

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam,mam na oku ladna 530d 2004 ale jest maly problem bo na wolnych obrotach trzesie silnikiem ale jezdzi dobrze. Pytanie czy to cos powaznego ?
m3GreenHell
Opublikowano
tylko na zimnym ? czy na ciepłym spokój ? ja miałem tak jak był walnięty moduł świec żarowych ;)
Opublikowano
  • Autor
tylko na zimnym ? czy na ciepłym spokój ? ja miałem tak jak był walnięty moduł świec żarowych ;)
Jeszcze nie wiem bo rozmawialem tylko zgosciem przez telefon i mowi ze jak odpali to sa spore drgania , nie dopytywalem sie wiecej . Pomyslalem ze moze dowiem sie wiecej w tym temacie i zobaczymy.
m3GreenHell
Opublikowano
Jeśli jak odpali to najprawdopodobniej świece. A jak ciągle to coś innego.

BMW to jest to co lubię najbardziej! Freude am Fahren!

http://img.userbars.pl/120/23959.gif

http://img153.imageshack.us/img153/6728/aaad.jpg

Opublikowano
Tak czy siak, podpięcie pod kompa pokaże czy to są świece.

BMW to jest to co lubię najbardziej! Freude am Fahren!

http://img.userbars.pl/120/23959.gif

http://img153.imageshack.us/img153/6728/aaad.jpg

Opublikowano
  • Autor
Dzieki za odpowiedzi , mysle poprostu dac sobie spokoj i szukac dalej , napewno cos trafie i jak zakupie to dam znac , jeszcze nie wiem czy 530d czy 530i :think:
m3GreenHell
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Witam,wroce do tematu bo chcialbym znac wiecej opinii naten temat ,auto jest dobrze wyposazone i podoba mi sie wiec jezeli jest mozliwosc ze to nie jest duzy koszt to bym jutro ogladna i jak wszystko inne jest ok ewentualnie zakupil.Rozmawialem z gosciem i mowi ze lekko telepie caly czas ( zimny cieply silnik) na postoju ale jezdzi ok , mysle ze warto zobaczyc to auto. :think: Prosze o rady.
m3GreenHell
Opublikowano
Jeśli jest to moduł świec to pikuś , na pewno wyjdzie błąd na komputerze , u mnie było podobnie a więc może on będzie powodem :)
Opublikowano
Lekko , lekko to każdy diesel telepie , a i obroty w 3.0d są lekko falujące. Oglądnij i oceń :)
Opublikowano
Lekko , lekko to każdy diesel telepie , a i obroty w 3.0d są lekko falujące. Oglądnij i oceń :)

no wasnie wydaje mie sie w 6cylindrowych e60 sa troszke za niskie obroty na bigu jalowym(moze wzgledy ekologiczne?)bo jak da mnie 6 cylindrow mogloby lepiej pracowac :lol:

Opublikowano
  • Autor
Niestety sprzedana ,wiec szukam dalej.Dzieki za podpowiedzi. :mrgreen:
m3GreenHell

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.