Skocz do zawartości

pompa progowa w 530 d


Sebidini

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zmierzyłem niestety ale wystarczy przyłożyć podkładkę do sprężyny, znalazłem taka samą jak sprężyna.

Podkładkę (zwykłą nie sprężystą) wkładamy do białego elementu (większej nie da rady założyć ponieważ w środku nie ma miejsca) następnie na podkładkę zakładamy sprężynę i na końcu brązowy element, należy zwrócić uwagę na wycięcia w środku białego elementu i brązowego.

Następnie całość ostrożnie ścisnąłem w imadle i zabezpieczyłem srebrnym pierścieniem z którym było najwięcej problemów, musiałem go trochę podgiąć.

Po teście jestem pozytywne zaskoczony, przy większych obrotach samochód nie ma dziury tylko płynnie przyśpiesza, i wszystko wytrzymało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam... Przerabialem dwa razy problem !

Pierwszy raz kupilem w serwisie pomp z allegro regenerowana... cos 250- czy 300zl.... Auto od razu odrzylo... Ale po podlaczeniu do kompa 3,9bara... Mowie Wam.. to mizeria jak z chinskiej pompy. Ale mechanik, koszty ogulne i czas! czas! ... zostawilem. Po roku padla, z gwarancji oczywiscie nic nie wyszlo:) W tym czasie otworzylem wlasna firme motoryzacyjna i zamowilem Pierburga. 5-5,8 daje caly czas. Rewelacja, szczegulnie z uwagi na ostry program;)

"

 

.......cisnienie na progówce 5.8 bara ? :shock:

a potem ludzie czytają forum i mają sieczkę w głowie...

sprzedam iCom Next Ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.