Skocz do zawartości

stuki przy skręcie


daski1978

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Podczas skrętu w prawo lub w lewo(wyrażnie mniej) słychać stuki, podobny odgłos jak przy stukającym przegubie w przednio napędzanych samochodach. Przy ruszaniu kierownicą kiedy auto stoi nic nie strzela. Byłem na stacji diagnostycznej i nic nie znalezli. Były wymienione amortyzatory, wahacze i tarcze.

Macie jakieś pomysły bo strasznie mnie to drażni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Koledzy mam podobny problem u mnie również strzela przy skrecie,dodam,ze sytuacja ma miejsce jak ruszam powoli lub manewruje na parkingu itp. Cale te cyrki zaczęły sie jak pompa od wspomagania zaczęła się odzywać. Zrobiłem cała zawieche z przodu amory do nich nowe łożyska,wahacze,łaczniki,gumy stabilizatora,drażki kierownicze,bo i tak było do wymiany. Magiel nie ma luzów,bo szarpałem za drażki jak auto miało podniesiony przód. Zbieżność po wymianach zrobiona. Ponadto jak jade po nierownościach to słysze metaliczne stuki z kolumny i obstawiam uszkodzony krzyżak. Czy on może powodować te strzały przy skrecaniu? Bo chyba wiecej juz żadnej przyczyny nie ma? Strasznie mnie to drażni,bo już sie cieszyłem, że bedzie na tip top,cicho bez stuków i sama radość z jazdy,a tu znowu jakaś pierdoła wyskakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie wywalony mocno krzyżak potrafi stukac przy skręcie. Próbowałeś go trochę gęstym smarem obłożyc na przegubie?

A jak wymieniałeś amortyzatory to masz gwarancję, że sprężyny założono właściwie? Na forach jest masę postów, gdzie okazuje się, że dośc często w niewłaściwy sposób ułożona jest sprężyna i potem różne cuda się dzieją.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.