Skocz do zawartości

320d 03r jak nagrywać płyty cd


kacper_WLN

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra płyta + sprawdzona nagrywarka + prędkość max. x4 = 99% pewności, że płyta będzie OK.

Dla przykładu mam 2 laptopy, zbliżone parametrami ale na 1 nagrywanie audio CD to loteria, na drugim każda płyta wypalona działa.

Ja mam dobre doświadczenia z PLATINUM i SONY, ale pewnie inne "markowe" płyty też nie będą złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

własnie nagrałem sobie na płycie cd pare utworów, pędzę do auta a tu nagle wyskakuje cd errror, Mam duża navi a płyte nagrałem nero z predkościa x8 czemu nie działa?

Płytę CD nagrywałeś z prędkością X8 ? A nie była to przypadkiem płytka DVD? Domyślnie jak wrzucisz płytę CD to masz x40, x48...

x8 może się zdarzyć w tańszych płytach DVD z promocji w tesco.

Ja audio wypalam z prędkością x40 i czyta mi wszystko na seryjnym radiu bmw

Sprawdź też jeszcze raz, czy nagrywasz w dobrym formacie tzn audio.

Co do oryginalności, to nie ma to znaczenia, czy płyta jest oryginalna, czy nie. Możesz przecież zrobić kopię oryginalnej płytki, którą masz w domu, żeby nie "tyrać" jej w samochodzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widziałem ogłoszenie e46 a w opisie było ze zmieniarka czyta mp3 (na zdjęciu ori radio na kasety)

co do płyt ostatnio kupiłem w carefourze HAWK za 89gr w kopercie i muza się tnie i zacina a nagrywane z predkoscia 10x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam, miałem ten sam problem. Niektóre płyty czytało, niekiedy CD ERROR. Pomyślałem że to wina lasera. Wyciągnełem całą navi, rozebrałem i okazało się że soczewka była strasznie zasyfina, po czyszczeniu jak ręką odją, czyta wszystko bez problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Hej, ja mam też taki problem. W e46 niektóre nagrywane płyty działają, niektóre nie, niestety nie wypowiem się o prędkościach, bo nie pamiętam wszystkich płyt jakie nagrałam. Oryginał oczywiście gra. Jeżeli chodzi o marke płyty, to nie robi różnicy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam :)

Ja polecam nagrywać najprościej w Windows Media Player :d W Mojej tak zawsze nagrywam i zawsze dziala ;) Jednak proponuje kupic jakieś dobre "płytki" a nie takie "tescowe" bo raz kupiłem takie firmy "krzak" nagralem jak zwykle i strasznie scinały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.