Skocz do zawartości

E36 318 is coupe - jaki mam kupić alternator


qquba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich potrzebna informacja o alternatorze własnie mi padł i potrzebuje kupić nowy tylko powiedzcie mi bo niestety

nie idzie odczytać juz na nim zadnej informacji jaki mi zpasuje zebym kupił dobry no i co jest mam na pasek klinowy waski

jak by ktoś dał rady mi podesłać co tam na nim było napisane jedyne co wiem to valeo made in France

:)

_______

Poprawiłem tytuł. Powinien on zawierać skrótowy opis zagadnienia. mattiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ktorego roku i miesiaca masz ta is-ke?

 

P.S.warto uzupelnic profil na forum,czasami ulatwia to innym w pomocy. :)

 

 

mysle ze to moze byc to:

http://allegro.pl/alternator-bmw-318-92-e36-1-8-automat-valeo-brutto-i1228617483.html

Edytowane przez mecen320i
"...pamietaj ze na drodze nie jestes sam..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/bmw-e36-1-8-is-alternator-i1252512173.html

 

Tu jest widoczny nr. koles opisuje że jest to oryginał od is-a numer ma: 0 123 310 006

Żyzce wszystkim takich przyjemności w życiu, jakie odczuwa sie siedząc za kierownicą BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/bmw-e36-1-8-is-alternator-i1252512173.html

 

Tu jest widoczny nr. koles opisuje że jest to oryginał od is-a numer ma: 0 123 310 006

 

 

 

 

nie bedzie to bo jest kolo na pasek wielorowkowy w dodatku 'bosch' a problem dotyczy alternatora na zwykłego waskiego kliniaka 'valeo'!! :norty: :duh:

"...pamietaj ze na drodze nie jestes sam..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.realoem.pl

wpisujesz ostatnie 7 znakow nt VIN i twoj model wyskoczy.ta strona sluzy do sprawdzania nr czesci zgodnych z katalogiem,wszystkie dane np czujnikow tez tam znajdziesz.

a tak wogole teraz patrze po allegro to wychodzi ze ty nie masz is-a tylko 1.8i.kazdy is ma juz kolo na pasek wielorowkowy a 1.8i na zwyklego klina.kup alternator od 1.8i z kolem na klinowy i musi pasowac.powodzonka,jakby co pisz.pomozemy :cool2: :wink: :lol:

P.S.w dodatku wszyscy sprzedajacy udzielaja gwarancji rozruchowej wiec jak nie bedzie pasowac to odeslesz.

"...pamietaj ze na drodze nie jestes sam..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/bmw-e36-1-8-is-alternator-i1252512173.html

 

Tu jest widoczny nr. koles opisuje że jest to oryginał od is-a numer ma: 0 123 310 006

 

 

 

 

nie bedzie to bo jest kolo na pasek wielorowkowy w dodatku 'bosch' a problem dotyczy alternatora na zwykłego waskiego kliniaka 'valeo'!! :norty: :duh:

 

a tak wogole teraz patrze po allegro to wychodzi ze ty nie masz is-a tylko 1.8i.kazdy is ma juz kolo na pasek wielorowkowy a 1.8i na zwyklego klina

 

" mistrzu " mecen320i jak mówie to mówie ... :duh: nie jeden is perzeszedł przez moje ręce . Coś mi sie należy prawda??? Pozdrowionka

Żyzce wszystkim takich przyjemności w życiu, jakie odczuwa sie siedząc za kierownicą BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ci sie nalezy?? :?:

chce koles kupic alternator ze zwyklym kolem pasowym, nie z wielorowkowym.nie wiem moze i mozna kola podmienic i bedzie ok no to trzeba bylo to napisac jesli mozna.po co sie bawic i zastanawiac czy mozna jak sa identyczne do danego modelu w sprzedazy.

nie wiem o co masz tu żale.

P.S.jesli jestes taki szpec to trzeba bylo chlopakowi pomoc a nie rzucasz info,pokazujesz komus kto nie jest zorientowany w temacie,a o to własnie pyta cos co wyglada inaczej niz u niego i myslisz ze mu pomogles.

 

w dodatku jeszcze w irytujacy sposob krytykujesz innych. :duh:

 

 

pozdrawiam "mistrz" :norty:

mecen320i :cool2:

"...pamietaj ze na drodze nie jestes sam..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.