Skocz do zawartości

"Puste" E87. Co polecacie?


elomike

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zupełnego pustaka z Orange. Zdążyłem kupić felgi i zamontować podłokietnik. Dalej przymierzałem się do modernizacji audio, ale pan w ASO mi powiedział że dopiero można zacząć rozmawiać od 7000 w górę. Uważam że to zdecydowanie za dużo, więc stąd moje pytanie- czy kupując samo radio BMW professional coś się zmieni? Jak wygląda sprawa z głośnikami w wersjach z BMW Business i BMW Professional? Czy są jakieś alternatywy dla oryginalnych radioodtwarzaczy BMW?

 

Co polecacie jeszcze wymienić/dokupić?

 

I jeszcze jedno. To jest 116i z 2009. W dowodzie rejestracyjnym napisane jest że silnik jest 2,0 podczas gdy jest to wersja po lifcie i z tego co mi wiadomo jest to silnik 1,6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

99% o to co pytasz jest na forum !! bmw-klub.pl to nie restauracja , kelnerzy nie chodzą tutaj koło Ciebie i nie podadzą ci wszystkiego na tacy .

 

Z ciekawości od siebie zapytam ile tych "magincznych" smsów trzeba wysłać aby wygrać BMW ? Bo gdybym w swoim telefonie otworzył skrzynkę odbiorczą to BMW wygrałem już z 50 szt , jakieś 10 milionów złotych i kilka modeli volvo . Tylko nigdy nie pamiętam gdzie zaparkowałem te wszystkie samochody oraz na które konto wpłaciłem pieniądze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe rok temu wydałem 70pln na te osrane smsy do Orange o BMW. Już mieli dla mnie papiery do rejstracji wogole już była moja ale jednak nie wygrałem ;(

Masakra, nie wiem jakiego farta trzeba bylo by mieć...

Gratulacje dla kolegi;)

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości od siebie zapytam ile tych "magincznych" smsów trzeba wysłać aby wygrać BMW ? Bo gdybym w swoim telefonie otworzył skrzynkę odbiorczą to BMW wygrałem już z 50 szt , jakieś 10 milionów złotych i kilka modeli volvo . Tylko nigdy nie pamiętam gdzie zaparkowałem te wszystkie samochody oraz na które konto wpłaciłem pieniądze

 

Każdy "Właściciel Komórki" powinien to przeczytać - http://www.wprost.pl/ar/167515/Jak-wygrywac-konkursy/ oraz to http://wyborcza.pl/1,76842,6788224,Jak_prawie_mialem_bmw.html

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zupełnego pustaka z Orange. Zdążyłem kupić felgi i zamontować podłokietnik.

Co polecacie jeszcze wymienić/dokupić?

 

I jeszcze jedno. To jest 116i z 2009. W dowodzie rejestracyjnym napisane jest że silnik jest 2,0 podczas gdy jest to wersja po lifcie i z tego co mi wiadomo jest to silnik 1,6.

W 116i silnik jest 2.0 benzyna, a nie 1.6.

Zmienić i dokupić możesz dużo :)

Jeżeli ja miałbym takie od Orange to bym zmienił gumową kierownicę na skórzaną-sportową z chromowanymi listwami, możesz od razu kupić kierę z multifunkcją i do tego gałkę z mieszkiem i ręcznego na te skórzane ze sport pakietu z chrom ringiem.

 

http://www.langer.de/net//images/120dynam_mflenkrad.gif

Taka jest u mnie w tym momencie, i gałką z chrom-ringiem (zobaczysz u mnie w galerii).

 

To takie zmiany za nie dużą kasę. Zależy ile możesz wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Samochód był kupiony od kogoś, czy wygrany?

Jak kupiony, to teraz takie dokładanie trochę będzie kosztować :) A jak wygrany, to co innego - "darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda...."

Jakby nie było...

Gratuluję zakupu/wygranej!!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi smsami to jest przegięcie ,czytałem ,że ludzie chcieli pozwy do sądu składać ,że wiele osób już wygrało itd ... ale trzeba jeszcze jednego smsa wygrać itd ...skandal..

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawa jaką kasę chcesz przeznaczyć? jeżeli mało to inwestuj w podłokietnik, kierownica mieszki i gałka, a jeżeli więcej kasy chciałbyś wydać to zapraszam do mojej galerii i opisów - na 100% znajdziesz coś ciekawego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie, spokojnie. Kupiłem auto na allegro :D A co do kierownicy - zastanawiałem się czy kupowanie takiej z Allegro to trochę ryzykowne nie jest ze względu na airbaga...

 

Ryzyko jest wszędzie , ja kupiłem na allegro nową kierownicę wraz z poduszką za pierwszym razem z łopatkami przy kierownicy , ale jakoś mi ona nie spasowała wyglądowo i wymieniłem na wersję bez łopatek skórzaną m-pakiet . Gość sprzedawał tylko z podsuzką ( ma sporo nowych kierownic do BMW ) ja miałem taką samą poduszkę i swoją zostawiłem w nowej kierownicy a poduszkę którą dostałem do nowej kiery sprzdałem na allegro za 700 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie, spokojnie. Kupiłem auto na allegro :D A co do kierownicy - zastanawiałem się czy kupowanie takiej z Allegro to trochę ryzykowne nie jest ze względu na airbaga...

z jaką poduszką?? kup bez poduszki i zostaw swoją poduche - znajdź jak się wymienia kierownicę w naszym dziale, a przede wszystkim jak zdejmujemy poduche

PS

miesiąc temu zmieniłem kierownicę na najładniejszą jaka jest tylko możliwa (kierownice mają takie same mocowanie w przed, jak i po lifcie))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jaką poduszką?? kup bez poduszki i zostaw swoją poduche - znajdź jak się wymienia kierownicę w naszym dziale, a przede wszystkim jak zdejmujemy poduche

 

to poduszka ze zwykłej kierownicy pasuje do skórzanej? jakim cudem :shock:

 

na allegro jest ostatnio wysyp tych OrangeBMW, widocznie okres karencji się skończył.

słyszałem że jakaś afera tam była i auta rozeszły się w zamknietym kręgach tych co mieli "patent" na wygraną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jaką poduszką?? kup bez poduszki i zostaw swoją poduche - znajdź jak się wymienia kierownicę w naszym dziale, a przede wszystkim jak zdejmujemy poduche

 

to poduszka ze zwykłej kierownicy pasuje do skórzanej? jakim cudem :shock:

 

na allegro jest ostatnio wysyp tych OrangeBMW, widocznie okres karencji się skończył.

słyszałem że jakaś afera tam była i auta rozeszły się w zamknietym kręgach tych co mieli "patent" na wygraną

 

zobacz co miałem wcześniej i zrób porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dlaczego mam porównywać Twoje kiery?, nawet nie wiem gdzie miałbym tego porównania szukać bo w opisie masz w serii multifunkcyjną i nie znalazłem nic na temat jej wymiany, może w jakimś temacie o kierownicach, którego nie moge znaleźć.

 

cytując elomike, udzielsz rady gościowi, który ma zwykłą palstikową kierownicę i zastanawia się nad zmianą na leder multifunction. Błędnej rady, bo tej poduchy ze zwykłej kierownicy nie upakuje do skórzanej, chyba że za pomoca kątówki i taśmy samoprzylepnej. Chyba że chodzi ci o bebechy poduszki bez obudwy, na tym się nie znam, ale nie widziałem takich w sprzedaży jak również pustych obudów, (za wyjątkiem takich po wystrzale zo różne Zdzichy ze Słomczyna obszywają skórą).

 

prawdopodobnie piszesz o swojej modyfikacji bo poduszki we wszystkich kierownicach są takie same w wersjach przed liftem - to wyraźnie to zaznacz że to są Twoje doświadczenia a nie rada dla osoby, która ma całkowicie inny problem w serii niż ty

Edytowane przez gessi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiere mam z auta po lifcie - mało tego z e90

faktycznie moja pierwsza kiera była wielofunkcyjna, ale ze skórą jak na moje oko miała mało do czynienia w porównaniu z tą co mam teraz z tąd moje takie odpowiedzi.

na słomczynie nie zaopatruje się w towar i nie mogę się odnieść do twoich zakupów.

mylisz się mówiąc, że poduszki są wszystkie takie same w e87 przed liftem.

samą obudowę air baga - oryginalną też możesz kupić i nawet w ASO!

 

A tak na poważnie - robiłeś jakieś modyfikacje własnymi rękoma w swojej buni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały problem w tym że założyciel tego tematu ma jedynkę z konkursu Orange, a to są samochody po lifcie ze zwykłą plastikową kierownicą i Twoje Hipo doświadczenia nijak się mają do modyfikacji kierownicy gdy się ma taką serię. Pduszka z takiej kierownicy http://moto.allegro.pl/bmw-1-e87-kierownica-z-airbagiem-okazja-i1233275699.html nadaje się tylko do takiej samej kierownicy. Żadna multifunkcyjna czy skórzana kierownica takiej poduszki nie posiada, a Ty dajesz radę założycielowi że ma wymienić sobie tylko kierownicę a poduszkę przełożyć.

Do tego odnosi się mój post. Jezeli nadal uważasz że to się da zrobić to poproszę o szczegóły takiej wymiany a nie wymiany jaką Ty sobie zaserwowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały problem w tym że założyciel tego tematu ma jedynkę z konkursu Orange, a to są samochody po lifcie ze zwykłą plastikową kierownicą i Twoje Hipo doświadczenia nijak się mają do modyfikacji kierownicy gdy się ma taką serię. Pduszka z takiej kierownicy http://moto.allegro.pl/bmw-1-e87-kierownica-z-airbagiem-okazja-i1233275699.html nadaje się tylko do takiej samej kierownicy. Żadna multifunkcyjna czy skórzana kierownica takiej poduszki nie posiada, a Ty dajesz radę założycielowi że ma wymienić sobie tylko kierownicę a poduszkę przełożyć.

Do tego odnosi się mój post. Jezeli nadal uważasz że to się da zrobić to poproszę o szczegóły takiej wymiany a nie wymiany jaką Ty sobie zaserwowałeś.

 

Dobrze, że jesteś z nami bo bez Ciebie byłby tu niezły meksyk ze sztukowaniem akcesoriów...

brałem ciagle pod uwagę, że kolega ma kierownice taką sama, jak wielofunkcyjna i stąd moje odpowiedzi, ale tak jak napisałem wcześniej, dobrze, że jesteś z nami, bo bez Ciebie forum było by smutne

powodzenia i szczęścia życzę :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o to chodziło żeby nie wprowadzać w błąd osoby która ma inny problem,

przy okazji dzięki za decenienie takiego żółtodzioba na tym forum jak ja :mrgreen:

moje osobiste modyfikacje to zmiana końcówki tłumika i anteny dachowej bo ten orginalny badyl mi się nie podobał, do końca roku chcę sie uporać z doposażeniem audio (alpine), na wiosnę alu, bo te co mam w serii przeznaczm na zimówki - czyli mieszczę sie w kategorii małego leszcza w porównaniu ze szczupakami modyfikacji z tego forum :wink:

 

 

z Twoich doświadczeń z kierownicą chetnie skorzystam gdy będę zmieniał moją multifunkcyjną na coś lepszego, ale póki co nie ma takiego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o to chodziło żeby nie wprowadzać w błąd osoby która ma inny problem,

przy okazji dzięki za decenienie takiego żółtodzioba na tym forum jak ja :mrgreen:

moje osobiste modyfikacje to zmiana końcówki tłumika i anteny dachowej bo ten orginalny badyl mi się nie podobał, do końca roku chcę sie uporać z doposażeniem audio (alpine), na wiosnę alu, bo te co mam w serii przeznaczm na zimówki - czyli mieszczę sie w kategorii małego leszcza w porównaniu ze szczupakami modyfikacji z tego forum :wink:

 

 

z Twoich doświadczeń z kierownicą chetnie skorzystam gdy będę zmieniał moją multifunkcyjną na coś lepszego, ale póki co nie ma takiego tematu

 

...ehhh kwestia interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o to chodziło żeby nie wprowadzać w błąd osoby która ma inny problem,

przy okazji dzięki za decenienie takiego żółtodzioba na tym forum jak ja :mrgreen:

moje osobiste modyfikacje to zmiana końcówki tłumika i anteny dachowej bo ten orginalny badyl mi się nie podobał, do końca roku chcę sie uporać z doposażeniem audio (alpine), na wiosnę alu, bo te co mam w serii przeznaczm na zimówki - czyli mieszczę sie w kategorii małego leszcza w porównaniu ze szczupakami modyfikacji z tego forum :wink:

 

 

z Twoich doświadczeń z kierownicą chetnie skorzystam gdy będę zmieniał moją multifunkcyjną na coś lepszego, ale póki co nie ma takiego tematu

Pokaż wydech. Ja mam w planach przejście na dwururkę i zastanawiam się jak to dobrze zrobić.

E30, E36, E60, E87, F48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.