Skocz do zawartości

"Puste" E87. Co polecacie?


elomike

Rekomendowane odpowiedzi

w bmw-user dokup ramkę wokół popielniczki chyba 240 zł a środek o niebo ładniejszy.

 

Jesli chodzi o ramke wokol popielniczki to rozumiem ze chodzi o to (zdjecie zapozyczone z galerii Kamil20011):

 

http://images37.fotosik.pl/292/b838d2f9503a485f.jpg

 

Na obecną chwile wygląda ze BMW user nie ma tej czesci na skladzie: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=10939834

 

Co do ww. listew to mam pytanie czy rzeczywiscie sa one metalowe / aluminiowe (chlodne w dotyku itp.) czy to jedynie rodzaj plastyku. Jesli to pierwsze to powaznie rozwaze temat, sam wzor nie jest zly, do mojego auta widzialbym tez listwy oznaczone jako tytan badz szczotkowane aluminium.

Czy dekoracyjne listwy na drzwi sa takei same w 1er zarowno 2/3-drzwiowych jak i 5-drzwiowych?

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokladnie o tą ramkę chodzi trzeba dokupić bo w zestawie jej brakuje. W BMW user kupisz wszystko trzeba zadzwonić bo nie wszystko ma wystawione na allegro. Listwy sa aluminowe zimne w dotyku. Zakupu dokanała moja mama, za 1700 w aso nawet nie chciała spojrzeć, ale jak jej pokazalam auto Kamila to wyczaiła tego gościa z allego i zrobiła mi prezent. Jak usłyszałem gdzie kupiła to mi szczeka opadła, pomyślałem chinskie plastiki za 500 zł masakra. A tu gościu przysłał nóweczki identyczne jak ta dokupiona u usera więc myślę że wszystko orginalne. Zostawiła go w ulubionych sprzedajacych i widzę że przysyła na skrzynkę tą ofertę już dość długo więc może cenę można troche negocjować. Nie wiem skąd to gosciu ma w takiej cenie bo nie chciał gadać, powiedział że nowe i tyle . Ja jestem zadowolony, zakupu nie żałuję, oczywiście wolałbym szlifowane aluminium ale autko jest jakie jest i nie bedę pchał w nie niewiadomo jakiej kasy, jest zdecydowanie lepiej niż było pierwotnie i narazie musi wystarczyć. Jak na prezent za zdobyty indeks to myślę ze mam niezły wypas .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie o tą ramkę chodzi trzeba dokupić bo w zestawie jej brakuje. W BMW user kupisz wszystko trzeba zadzwonić bo nie wszystko ma wystawione na allegro. Listwy sa aluminowe zimne w dotyku. Zakupu dokanała moja mama, za 1700 w aso nawet nie chciała spojrzeć, ale jak jej pokazalam auto Kamila to wyczaiła tego gościa z allego i zrobiła mi prezent. Jak usłyszałem gdzie kupiła to mi szczeka opadła, pomyślałem chinskie plastiki za 500 zł masakra. A tu gościu przysłał nóweczki identyczne jak ta dokupiona u usera więc myślę że wszystko orginalne. Zostawiła go w ulubionych sprzedajacych i widzę że przysyła na skrzynkę tą ofertę już dość długo więc może cenę można troche negocjować. Nie wiem skąd to gosciu ma w takiej cenie bo nie chciał gadać, powiedział że nowe i tyle . Ja jestem zadowolony, zakupu nie żałuję, oczywiście wolałbym szlifowane aluminium ale autko jest jakie jest i nie bedę pchał w nie niewiadomo jakiej kasy, jest zdecydowanie lepiej niż było pierwotnie i narazie musi wystarczyć. Jak na prezent za zdobyty indeks to myślę ze mam niezły wypas .

 

listwy "carbon" sa z aluminium? brzmi niezle ;-) napisz jeszcze czy sam zakladales czy dales do aso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie o tą ramkę chodzi trzeba dokupić bo w zestawie jej brakuje. W BMW user kupisz wszystko trzeba zadzwonić bo nie wszystko ma wystawione na allegro. Listwy sa aluminowe zimne w dotyku. Zakupu dokanała moja mama, za 1700 w aso nawet nie chciała spojrzeć, ale jak jej pokazalam auto Kamila to wyczaiła tego gościa z allego i zrobiła mi prezent. Jak usłyszałem gdzie kupiła to mi szczeka opadła, pomyślałem chinskie plastiki za 500 zł masakra. A tu gościu przysłał nóweczki identyczne jak ta dokupiona u usera więc myślę że wszystko orginalne. Zostawiła go w ulubionych sprzedajacych i widzę że przysyła na skrzynkę tą ofertę już dość długo więc może cenę można troche negocjować. Nie wiem skąd to gosciu ma w takiej cenie bo nie chciał gadać, powiedział że nowe i tyle . Ja jestem zadowolony, zakupu nie żałuję, oczywiście wolałbym szlifowane aluminium ale autko jest jakie jest i nie bedę pchał w nie niewiadomo jakiej kasy, jest zdecydowanie lepiej niż było pierwotnie i narazie musi wystarczyć. Jak na prezent za zdobyty indeks to myślę ze mam niezły wypas .

 

Temat faktycznie brzmi dobrze i po urlopie bede musial sie blizej przyjrzec sprawie. Tak jak piszesz w to auto nie ma co ladowac nie wiadomo jakiej kasy, wiec jesli trafi sie jakis mily dodatek w fajnej cenie to trzeba brac i nie marudzic ;)

PS. dzisiaj udalo sie zalozyc zakupione felgi i od razu auto zaczelo lepiej wygladac :D Obrecze to Starspoke 140 16". Za komplet w b. dobrym stanie (proste, zadbane itp.) dalem 990 PLN razem z wysylka kurierem wiec chyba niezla cena.

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie o tą ramkę chodzi trzeba dokupić bo w zestawie jej brakuje. W BMW user kupisz wszystko trzeba zadzwonić bo nie wszystko ma wystawione na allegro. Listwy sa aluminowe zimne w dotyku. Zakupu dokanała moja mama, za 1700 w aso nawet nie chciała spojrzeć, ale jak jej pokazalam auto Kamila to wyczaiła tego gościa z allego i zrobiła mi prezent. Jak usłyszałem gdzie kupiła to mi szczeka opadła, pomyślałem chinskie plastiki za 500 zł masakra. A tu gościu przysłał nóweczki identyczne jak ta dokupiona u usera więc myślę że wszystko orginalne. Zostawiła go w ulubionych sprzedajacych i widzę że przysyła na skrzynkę tą ofertę już dość długo więc może cenę można troche negocjować. Nie wiem skąd to gosciu ma w takiej cenie bo nie chciał gadać, powiedział że nowe i tyle . Ja jestem zadowolony, zakupu nie żałuję, oczywiście wolałbym szlifowane aluminium ale autko jest jakie jest i nie bedę pchał w nie niewiadomo jakiej kasy, jest zdecydowanie lepiej niż było pierwotnie i narazie musi wystarczyć. Jak na prezent za zdobyty indeks to myślę ze mam niezły wypas .

 

listwy "carbon" sa z aluminium? brzmi niezle ;-) napisz jeszcze czy sam zakladales czy dales do aso?

 

Sam zakładałem. Masz opisane przy okazji mantażu uchwytu na napoje ( w dziale srób to sam) jak poluzowac tunel nie trzeba zdejmowac tylko odkręcić sróby i go pociągnąć trochę do tyłu ( tego wejścia aux wogóle nie ruszać), a wtedy od spodu da się odkręcić tą ramkę wokół popielniczki - jedyna trudność. Reszta listew jest na wcisk trzeba delikatnie podważyć i wychodzą bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie o tą ramkę chodzi trzeba dokupić bo w zestawie jej brakuje. W BMW user kupisz wszystko trzeba zadzwonić bo nie wszystko ma wystawione na allegro. Listwy sa aluminowe zimne w dotyku.

 

Orientujesz sie jaki to jest dokladnie wzor - srebrny Glacier czy srebrny Kodiak?

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glacier silver jest ///M no chyba że nawet w salonach zakładają do pakietów ///M jakieś inne .....

Kupowalem te listwy razem z wnętrzem ( fotelami) które są z samochodu ///M w pełni wyposażonego ! a nie mówię o tych co mają gałkę i kierownicę oraz podstopnicę ///M a resztę zwykłe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Oczywiście że do pakietu M zakładają różne zawsze te lepszej jakości ale różne, aluminium szlifowane, glacier silver, kodak silvej jakie wybierzesz, jest ich kilka do wyboru, ale żadne nie są przypisane konkretnie do M pakietu. Zresztą na str głównej nasz moderator zdobił taki dział z katalogami wejdz w akcesoria z 2009 r w lewym górnym rogu jest znaczek wszystkiego co jest M pakietowe, przy żadnych listwach nie ma. M pakiet obejmuje listwy lepszej jakości ale wzór jest do wyboru, do czarnych i białych najczęściej montują metalowe, ale teraz trendy są lakierowane pod kolor nadwozia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie o tą ramkę chodzi trzeba dokupić bo w zestawie jej brakuje.

 

Jeszcze sie podpytam, czy sama ramka wokol popielniczki sie rozni w wersjach gdzie popielniczka / schowek ma klapke i tam gdzie jej nie ma (czyli tak jak u nas)? Domniemuje ze moge kupic komplet od auta gdzie popielniczka / schowek ma klapke i poprostu nie wykorzystac tej czesci ew. wymienic ta nasza otwarta 'popielniczke' / schowek na ten zamykany? Istota sprawy - czy sama ramka / obwodka jest taka sama?

W temacie listew do naszych aut do kupienia - tu pelen komplet 'jasny orzech' wraz z popielniczka za 300 PLN: http://allegro.pl/bmw-1-e81-listwy-ozdobne-drewniane-orzech-i1705107980.html

IMO cena b. dobra, natomiast srednio mi ten styl pasuje do mojego auta, a kupowac po to by tylko cos tam zmienic na sile nie zamierzam. Natomiast widzialem taki komplet w E87 chyba w wersji Edition w salonie i w polaczeniu ze zloto-brazowym lakierem i lepsza tapicerka z brazowymi elementami calosc prezentowala sie przednio :8)

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
i moze chromowana nakladke na wydech,

 

Przy okazji zakupu chromowanej raczki recznego skusilem sie rowniez na ta nakladke wydechu. Dzisiaj zrobilem przymiarke i efekt jest ogolnie rzecz biorac raczej sredni - nakladka jest dluzsza od seryjnej koncowki, w zwiazku z czym sporo wystaje za zderzak. Ogolnie jestem na nie, nakladka trafila z poworotem na polke, jak by ktos chcial ja odkupic ze sporym dyskontem to prosba o kontakt.

 

EDIT: nakladka wydechu juz u nowego wlasciciela :D

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.