Skocz do zawartości

bmw x6 40d - wrażenia z jazdy


hubert1975

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a po co mi autobus typu g7 i to jeszcze na miasto (praktycznie 92% przebiegu robię sam), wolę x6 która według mnie ma super komfort, super stylistykę, super ...

 

Podobnie było u mnie. Większość czasu jeżdżę sam, a chciałem SUVa więc sugerować się mogłem głównie wyglądem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co mi autobus typu g7 i to jeszcze na miasto (praktycznie 92% przebiegu robię sam), wolę x6 która według mnie ma super komfort, super stylistykę, super ...

troche Ciebie kolego ponioslo??? :mad2:

kaste ma ladna komfortu tyle co nic charakterystyke zalezy kto co lubi

x6 kupilem bo mi sie podobala ale po czasie uznalem ze to auto nie dla mnie wiec zonka jezdzi .Jej to wystarczy na zakupy a wspolnie i tak jezdzi ze mna.

autobus jak twierdzisz mam w syling v12 na fullu z modem w mapach na 370KM i wywalony filtr czastek stalych bo nie mam ochoty kupowac nowej turbiny albo na wczasach jezdzic po servisach zapobiegawczo

wyglad ma odlotowy komfort w porownaniu do x6 hmm nie do okreslenia wszedzie wjade gdzie chce i gdzie wjezdzam bmw bez roznicy ale w q7 jaja mi nie cisna i moge sie rozlozyc

jezdze nim po miescie spalanie 17 poza 12 ale kogo to interesuje jak za auto placi 400k

i najwazniejsza sprawa jak ciagne lodke to wiem ze ja ciagne a nie lodka mnie

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym audi nie kupił - samochód dla buraków - burakowóz :) Dla mnie to lepsza wersja "samochodu dla ludu", ktory to z kolei jest lepsza wersja skody :)

 

Pozdrawiam

 

Trochę przesadziłeś/

Miałem Audi A4 i było bardzo fajne :)

 

Zastanawiam po co właściciel X6 i Q7 jest na tym forum jeżeli uważa, że BMW jest gorsze, złe .itp ?? :mad2:

http://img683.imageshack.us/img683/3659/bmwx5e70lci1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym audi nie kupił - samochód dla buraków - burakowóz :) Dla mnie to lepsza wersja "samochodu dla ludu", ktory to z kolei jest lepsza wersja skody :)

 

Pozdrawiam

 

Trochę przesadziłeś/

Miałem Audi A4 i było bardzo fajne :)

 

Zastanawiam po co właściciel X6 i Q7 jest na tym forum jeżeli uważa, że BMW jest gorsze, złe .itp ?? :mad2:

kolego mam ten samochod wiec dla ciekawosci chcialem zobaczyc jak inni podchodza do tematu bo ja szczerze mowiac nie jestem w zadnym aucie slepo zakochany tylko chce rozmow obiektywnych

powiem ze po cichu lubie ta marke ale mnie nurtuje ich podejscie w rozwoju technologi dla odczucia obiektywnego przecietnego uzytkownika

natomiast audi to przypadek ktory tak naprawde mnie jeszcze dobil ze auto ktore liczylem ze bedzie to cos za ta kase odstawi burakowozy jak kolega przedstawil a tu zoong

sorki jak kogos urazilem i zachowalem sie jak "burak" ale to troche wku...ce

ok nie bede wiecej udzielal sie w/g tematu "wrazenia z jazdy"

temat powinien byc zatytulowany

wrazenia z jazdy tylko pozytywne!

uwazam ze jedno jest najwazniejsze by kazdy uzytkownik pojazdu byl obiektywnie zadowolony z posiadanego auta ktore nie tyle co kosztuje lecz jego uzytkowanie jest wysokie

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym audi nie kupił - samochód dla buraków - burakowóz :) Dla mnie to lepsza wersja "samochodu dla ludu", ktory to z kolei jest lepsza wersja skody :)

 

Pozdrawiam

mysle ze nie posiadasz x6 a nawet przy niej nie stales

lubisz bmw i marzysz o x6 wiec uznales ze zaczniesz marzenia swojej fascynacji przekladac na virtual

idac dalej twoim tokiem myslenia to jestem burakiem i jezdze burakowozem .

w chwilach kaprysu wsiadam do x6 i dalej jestem burakiem i jezdze burakowozem!!

reasumujac samochod twoich marzen jest burakowozem ty natomiast fantasta wiec sie zastanow nad wymiana........................

twojej gorszej wersji ostatniej fury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o zachowanie spokoju i nie schodzenie z tematu.

 

Osoby, który posiadają auta marek Audi, BMW .itp nie powinny zniżać się do poziomu, który powoli zbliża się do dyskusji na forach golfów 1.

 

Raz jeszcze apeluje o zachowanie przyzwoitosci w swoich wypowiedziach :wink:

http://img683.imageshack.us/img683/3659/bmwx5e70lci1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym audi nie kupił - samochód dla buraków - burakowóz :) Dla mnie to lepsza wersja "samochodu dla ludu", ktory to z kolei jest lepsza wersja skody :)

 

Pozdrawiam

mysle ze nie posiadasz x6 a nawet przy niej nie stales

lubisz bmw i marzysz o x6 wiec uznales ze zaczniesz marzenia swojej fascynacji przekladac na virtual

idac dalej twoim tokiem myslenia to jestem burakiem i jezdze burakowozem .

w chwilach kaprysu wsiadam do x6 i dalej jestem burakiem i jezdze burakowozem!!

reasumujac samochod twoich marzen jest burakowozem ty natomiast fantasta wiec sie zastanow nad wymiana........................

twojej gorszej wersji ostatniej fury

 

 

 

Śmieszny jesteś kolego :) Taki tok myślenia to tylko u pana prezesa kaczyńskiego...

Nigdzie nie wspomniałem że Audi Q7 to burakowoz, to po pierwsze.

 

Dla mnie samochód to tylko samochód stać mnie na dużo lepsze/szybsze/większe/palące po 25L na setkę samochody tylko po co... Są dla mnie inne priorytety w życiu :)

 

Swoją drogą Twój wybór, nikt nie każe Ci dobrze mówić o BMW a mi nikt o Audi - z chamstem na drodze spotykam się zazwyczaj ze strony "czterech obręczy" więc utrzymuje to mnie w moim przekonaniu.

Pozdrawiam szczęśliwego kierowcę Audi - życzę Ci, żeby Ci długo i bezawaryjnie służył.

 

 

Koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zgadzam się całkowicie z Janem.To forum a w szczególności wątek jest poświęcony x6.Audi ma również swoje forum i tam powinni wypowiadać się ich właściciele.Chamstwa w tv jest zbyt dużo więc apel o zostawienie tego forum i wątku dla faktycznch miłosników x6

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś lubi wkładać kij w mrowisko...

 

Pewnie nie tylko ja tutaj mam kilka aut różnych producentów. Każde z nich ma coś czego nie ma inne, każde lubię na swój sposób, każde nadaje się do czegoś innego. Dyskusja tutaj przypomina dzieci spierające się o to co jest lepsze PC czy konsola - najlepszym wyjściem jest mieć oba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja rozumiem, że przegraliśmy z Danią w ręczną ale żeby od razu wycieczki osobiste???? :D :D

Ostatni raz bez ostrzeżenia! bez wycieczek na ulicę Wiejską i bez przekleństw, również tych wykropkowanych :nienie: :nienie: :nienie:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko na pierwszej stronie jest co nie co na temat tego silnika 4.0d - dalej to już pitolenie ala OT :mad2:

 

Ok, to ja troche poprawie tematyczność - więc wrażenia z jazdy:

Samochód mam od ok 2 tygodni dopiero, więc wiele nie powiem pod kątem eksploatacji, ale.... wrażenia :8) ... już opowiadam:

Więc samochód jest dla mnie (subiektywnie) rewelacyjnym kompromisem między komfortem, luxusem ,sportową żyłką oraz właściwościami jezdnymi. Nie jestem fanem szybkiej jazdy, ale ten samochód poprostu prowokuje żeby latać... albo dla odmiany się obwozić delikatnie i majestatycznie jak Mercedesem. Dodoatkowo zapach skóry, wygląd wnętrza, jego spasowanie, materiały i wisienka na torcie czyli wygląd zewnętrzny... poprostu cos pięknego.

Wiem ze dla wielu osób to co pisze moze się wydawać z lekka śmieszne ale mnie poprostu samochód daje dużą satysfakcję i deliktanie mówiąc mam joba na ich punkcie. Nie specjalnie chcąc wymianiać auta jakie miałem we własnym uzytkowaniu, nadmienie ze ten samochód dopiero spełnia w pełni moje oczekiwania co do wielu, wielu zagadnień takich jak wielkość (nie koniecznie wnętrza), napęd, moc, poczucie bezpieczeństwa i komfortu a jednoczesnie precyzyjnego prowadzenia. Jak narazie ... jestem zakochany w mojej wisience z szachownicą na masce. Mam tylko pobożne zyczenie, żeby tej radości z samochodu nie zepsuł mi jakiś zajebus z ASO....

"Jeśli masz wroga, idź nad rzekę, usiądź nad brzegiem, kontempluj i spokojnie czekaj, aż nurt przyniesie Ci jego zwłoki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[qwygląd wnętrza, jego spasowanie....

 

Spójrz na spasowanie przednich drzwi z deską rozdzielczą przy wentylatorach .... jak dla mnie to duża wtopa i pierwsze auto w historii które ma drzwi od innego auta ... :mad2:

No i jeszcze mnie wkurzają dziury na śrubki z tyłu kierownicy na dole i przy łopatkach , wprawdzie ich nie widać, ale za każdym razem gdy tam palcem trafiam to mnie irytują ...

Kilka innych rzeczy też bym poprawił, ale innym mogą nie przeszkadzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... może ja jestem mało wymagający, a może Wy probujecie go porównc do S-klassy. Ja wybierając ten samochód, byłem nastawiony na auto średniej klasy jakosciowej, bo w końcu w USA je klepią, bo na tamten rynek, bo to w koncu tylko BMW. I z mojego punktu widzenia, te elementy które wymieniliscie są.... nie aż tak istotne, żeby mi mogły popsuć radość z auta. Ale zaznaczmy tu śmiało i odwaznie, że są to pierwsze chwile spedzone z tym samochodem i zapewne euforia minie z czasem i pewnie znajde kilka bzdetów w stylu tych srubek w kierownicy :mrgreen:
"Jeśli masz wroga, idź nad rzekę, usiądź nad brzegiem, kontempluj i spokojnie czekaj, aż nurt przyniesie Ci jego zwłoki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestey mialem okazje pojezdzic dluższą chwilę eską i oczywiscie komfort jazdy super ale radość z niej już nie ta sama... :) Jadąc szybko mam gdzieś czy pod kolumną kierownicy mam piankę (która super się sprawdza notabene) niż skórę czy jakąś gumę :) Bardziej zależy mi na braku pływania :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.