Skocz do zawartości

Dodatkowe zegary w E30 cabro


sebski

Rekomendowane odpowiedzi

w tej 320 to nie jest nawet w ori sposób zrobione, tylko na pałę dziury wycięte

 

koszt zegarów to ok 150-200zł zależy jak trafisz, zegary to: napięcie, temp oleju i ciśnienie oleju

pozostaje podłączenie

napięcie to chyba jasne jak

ciśnienie oleju, potrzebujesz czujnik ciśnienia, musisz jeszcze znaleźć miejsce gdzie się wpiąć, jedna z opcji to zakucie węża olejowego i wkręcenie w miejsce ori czujnika, a z drugiej strony trójnik i czujniki (ori i dokładany)

temp oleju możesz dać zamiast korka w misce oleju, jeśli nie masz dużej gleby

ps zegary szukaj z Audi ori VDO

 

powinno to mniej więcej tak wyglądać:

http://images39.fotosik.pl/70/98591de1aacdc40f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, ze one występują w standardzie.

"Przeróbka" tzwn tuningowa. . . .

 

ale jeśli ktoś lubi wiedzieć co się dzieje ze silnikiem w czasie jazdy i lubi przeróbki . . . . . to proszę bardzo!

 

Ja jestem tradycyjnie za standardem.

Uzależniony od 325iC

Zakochany w żonie

.....ja też jeżdżę E30 z wyboru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
doginasz z blachy, docinasz z elementów wnętrza różnych samochodów, robisz z żywicy i maty szklanej, na końcu do tapicera żeby obszył i tyle, koszt obszycia to ok 20-40zł więc niewiele, można też kupić spray do plastików, ale lepsze będzie obszycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam

Odgrzebie temat. Mianowicie zdobyłem za przysłowiową flaszkę dodatkowe zegary do e30. Pochodzą od od audi. I mam kilka pytań, za zegarami jest takie coś jak przekaźnik ??? ( nie znam się na elektryce dość dobrze) co to jest i jak to podłączyć ? Przemo opisał mniej więcej jak to podłączyć. Jeśli ktoś robił coś takiego w swoim aucie bardzo prosił bym o podpowiedz?? jaki czujnik kupić do temperatury oleju , od czego??? jakie trójniki zastosować??

BAYERISCHE MOTOREN WERKE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.