Skocz do zawartości

320i tył pływa na boki na dziurach


sebazasada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

drodzy koledzy szukałem i nie mogłem znaleźć tego więc pytam.

co może być przyczyną że autko mi pływa na dziurach tyłem. opony to 215/60/15, najbardziej to czuć jak sie wpadnie na studzienke to tak jakby sie tył przesuwał w bok, całe zawieszenie sprawdzone na stacji diagnostycznej i wszystko jest ok, zbieżność ustawiona.dodam że przy jeździe na równej drodze i przy gwałtownym ruszeniu kierownicą nic niepokojącego sie nie dzieje, tylko na tych dziurach i studzienkach.

 

druga sprawa to samochód wpada w wibracje podczas przyspieszania przy 30km/h a powyżej już jest ok. tak jakby coś w układzie napędowym miało luz ale nie wiem od czego zacząć szukać i na co głównie zwrócić uwage, te wibracje dość mocno czuć na fotelach i aż sie lusterko wsteczne trzęsie. podczas jazdy bez przyspieszania 30km/h czuć wibracje tylko o dużo mniejszym natężeniu.

 

Za wszelką pomoc z góry bardzo dziękuje

Bramy, Ogrodzenia, Konstrukcje Stalowe, Balustrady nierdzewne, Wiaty i Magazyny, Zadaszenia, Garaże blaszaki, Metaloplastyka. Serdecznie zapraszam Lisia Góra ok.Tarnowa 500-393-863

www.firma-konstal.pl firmakonstal@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. jesli chodzi o wibracje to czuc je tez na drazku zmiany biegow ? ja mialem tak samo miedzy 30-40 km/h i od 63 w gore czyli cale auto sie trzeslo a przyczyna bylo odkrecenie sie walu napedowego :D mianowicie jak masz skrzynie to do niej przykrecony jest wal 3 srubami ktore sa w takim "kielichu" i przez chwile jezdzilem na 1 srubie :D dokupilem 2 sruby i wszystko wrocilo do normy az do teraz :D znowu odkrecila mi sie jedna sruba (ta ktora poprzednio zostala ostatnia :D) wiec musze dokupic jeszcze jedna srube :D sprawdz te sruby albo sruby przy mocowaniu do dyfra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie panowie.

faktycznie amortyzatory wogóle nie trzymają, pozatym jest wszystko ok w zawieszeniu.

a co do wiracji to nie pozostaje mi nic innego jak tylko koła, przeglądnąłem wszystko co tylko możliwe a felgi mam strasznie krzywe więc w pierwszej kolejności pójdą do wymiany.

za wszelkie porady bardzo dziękuje

pozdrawiam serdecznie

Bramy, Ogrodzenia, Konstrukcje Stalowe, Balustrady nierdzewne, Wiaty i Magazyny, Zadaszenia, Garaże blaszaki, Metaloplastyka. Serdecznie zapraszam Lisia Góra ok.Tarnowa 500-393-863

www.firma-konstal.pl firmakonstal@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.