-
318i podłączenie szyb elektrycznych
witam. mam do sprzedania 2 mechanizmy szyb jakbys chcial tanio puszcze :D
-
320i Ciepły silnik - zimny nadmuch
spoko.
-
320i Ciepły silnik - zimny nadmuch
to jest kolejny dowod na to ze masz uklad zapowietrzony i brakuje wody. nie masz pelnego obiegu i woda nie dociera do reduktora lpg dlatego nie moze uzyskac odpowiedniej temperatury zeby sie przelaczyc
-
320i Ciepły silnik - zimny nadmuch
a probowales np wylac caly plyn i wlac go jeszcze raz ?
-
320i Ciepły silnik - zimny nadmuch
ale stwierdzil to po wymianie czy przed? jesli chodzi ci o brak cieplego powietrza z nawiewow to na 99% brakuje plynu i uklad jest chlodzenia jest zapowietrzony
-
320i Ciepły silnik - zimny nadmuch
kolego a co to za problem kupic uzywana oslone i samemu ja wymienic ? dodam ze oslony zazwyczaj pekaja kiedy za mocno dokreci sie jedna ze srub. prawdopodobnie ten "specialista od bmw" za mocno dokrecil ta obudowe i poszla sie je... tez raz kupowalem ten termostat i wiem ze jest w nim bardzo twarda uszczelka i dokrecajac obudowe trzeba uwazac
-
325i Ciśnienie powietrza przy odkręcaniu wlewu paliwa
mozesz miec uszkodzony wlasnie ten elektrozawor
-
325i Ciśnienie powietrza przy odkręcaniu wlewu paliwa
witam. z tego co kojarze to nie dziala ci odprowadzanie oparow ze zbiornika paliwa. przeczytaj ten temat i bedziesz wszystko wiedzial http://moto.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=68&t=30555
-
320i Ciepły silnik - zimny nadmuch
a skad wzielo sie pekniecie na oslonie termostatu?
-
320i Ciepły silnik - zimny nadmuch
witam. z tego co piszesz mozna wywnioskowac ze na 99,9% brakuje plynu w ukladzie chlodzenia. to ze stan jest w zbiorniczku wyrownawczym nie znaczy ze plynu jest dosc duzo. czy odpowietrzyles dobrze uklad kiedy wymieniales termostat ? prawdopodobnie uklad jest zapowietrzony. napraw wszystkie przecieki bo silnik kiedy pracuje wytwarza podcisnienie przez ktore tracisz jeszcze wiecej plynu. ja tez tak mialem ze plyn uciekal mi bardzo powoli spod zbiorniczka wyrownawczegoi ku mojemu zdziwnieniu bylo to widac tylko na zamknietym korku wlewy plynu. zanim go odkrecilem stan plynu byl ponizej minimum ale kiedy go odkrecilem tylko zabulgotalo w silniku i plyn ktory byl zassany do silnika wyplynal spowrotem do zbiorniczka wyrownawczego. wyciek zalatalem uszczelniaczem do chlodnic w proszku firmy K2. to bylo 2 miesiace temu od tamtej pory odpukac wszystko chodzi miodzio, plyn nie ubywa, podcisnienie sie robi i kiedy odkrece koren plynu nie przybywa ps napraw wszystkie nieszczelnosci jak najszybciej bo zrobi sie za duze cisnienie i wydmucha ci uszczelke pod glowica
-
320i obrotobierz zatrzymuje sie na ekonomizerze..
po co chcesz robiuc reset ? wyciagnij zegary (2 srubki) rozkrec zegary (5 srubek torx) i przesun wskazowke. 20 min roboty MAX
-
318is kilka problemów na dziś
w sumie jak sie zastanowic to wlasnie po odpieciu zasilania od przeplywki powinien gasnac silnik bo przeciez odcina doplyw powietrza
-
318is kilka problemów na dziś
podpinalem juz ze 4 razy i tylko 2 razy pokazal blad przeplywki ale po skasowaniu bylo ok
-
318is kilka problemów na dziś
hmm dziwne. u mnie kiedy odepne zasilanie od przeplywki to auto odrazu zaczyna dlawic i gasnie w strasznych meczarniach :D
-
[320i]Sączy sie płyn z okolic zbiorniczka wyrównawczego
jesli powolutku ci sie saczy to moze sprobuj uszczelniacz chlodnic w proszku. mi ciagle uciekal plyn mniej wiecej pol litra na miesiac, wsypalem ten proszek uprzednia rozrabiajac z mala iloscia plynu i odpukac nie ubywa go juz a jezdze na tym ponad miesiac ps mi plyn uciekal spod weza ktory idzie do zbiorniczka wyrownawczego bo waz juz jest wyrobiony i nie chcial dobrze lapac tych garbow na laczeniu