Skocz do zawartości

zatrzasniety pilot w E60 2006r


kubat

Rekomendowane odpowiedzi

witam :idea:

 

godzine temu zatrzasnalem pilota w bagazniku w E60 , 525 d 2006r,

niestety zapasowe kluczyki sa w schowku,

dzwonilem do BMW w Warszawie i powiedzieli ze sa bezradni ( ttroche dziwne) i zeby probowac na wlasna reke otworzyc samochod,

moze macie jakies rozwiazanie? bardzo mi zalezy a niestety nie mam pomyslu na otwarcie auta

 

dzieki serdeczne i pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety zapasowe kluczyki sa w schowku

BRAWO!!! Sorry ale za błędy się płaci!

Ciesz się, że Ci autko jeszcze nie zginęło!

 

 

Dzwoń do firmy, która zajmuje się awaryjnym otwieraniem zamków - przyjadą, otworzą, skasują i... wyciągnij wnioski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapominaj o ryglach w drzwiach

zbicie szybki nie spodowuje możliwości otwarcia auta

wiec sie przez tą szybke do schowka trzeba bedzie dostawać...

 

 

ale i tak wydaje mi sie ze spec od otwierania drzwi sobie za magiczne 200-300 złotych poradzi z tym autem w minutę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubat na początek zruganie ;) kto to widział wozić zapasowe kluczyki w schowku ...

 

A jedyna słuszna rada to telefon do speców od otwierania pojazdów (awaryjnego) skasują za usługę do 500PLN (w zależności od klasy auta) - tylko uważaj żeby uszczelek czy innych elementów nie uszkodzili.

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas w bydgoszczy sa tacy specjalisci ze potrafia na podstawie zamka dorobic kluczyk ... ;)

Wiec obstawiam ze nie byloby problemu... jednak nie wiem skad jestes :)

zawsze mozesz zamowic sam ten plastikowy kluczyk w ASO za jakies 100zl :) on przychodzi juz kodowany do samochodu :) czyli wkladasz do zamka i nornmalnie otwierasz... jezeli dokumentow nie zatrzasnales rowniez... bo musisz w aso przedstawic dowod rejestracyjny.

 

takze masz dwie opcje :) kupic taki plastikowy zapasowy kluczyk w aso za okolo 100 albo otwieranie awaryjne :)

 

http://de.bmwfans.info/parts/catalog/E60/Sedan/Europe/530d-M57N2/LHD/N/2005/november/browse/bodywork/radio_remote_control/

 

numer 2 albo 3 :) 2 jest tansze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Pewnie już sobie poradziłeś,ciekaw jestem jak?Jak byś miał ochotę,opowiedz. :D

Pewne uwagi;

Po pierwsze drzwi mają podwójne ryglowanie i zabezpieczenie,po wybiciu szyby nie powinny otworzyć się od środka,szkoda zachodu.

Najlepszym sposobem jest wybicie szyby w tylnych drzwiach(w E36 najtańsza w E 60?),przed wybiciem kupił bym kawałem folii samoprzylepnej inaczej będziesz zbierał kawałki przez kawal czasu.Wsunąć się do środka i wyjąć zapasowy kluczyk :mrgreen:

Z jednej strony masz szczęście że jest w schowku,na przyszłość pomyślał bym jednak nad innym umiejscowieniem kluczyka. :nienie:

Dla pamięci, PIN do karty zapisujesz na jej odwrocie ?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.