Skocz do zawartości

Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto


kamil20011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy proszę o opinię co do takiego autka http://allegro.pl/piekne-bmw-e87-120d-177km-sport-pakiet-i5787424563.html czekam na VIN od sprzedającego, żeby sprawdzić co i jak. Może jest ktoś z Wrocka kto pomógłby mi w oględzinach za butelkę dobrej rudej? :) Jestem z Wawy i chętnię wsparłbym się opinią jakiegoś fana. pozdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Co powiecie na temat tej sztuki? http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-bmw-seria-1-120-d-m-pakiet-czarna-perla-ID6yf6il.html

VIN : WBAUB51000VB90666

Moją kobitę urzekły te skóry ;)

Co sądzicie o tym silniku? Jakie są jego bolączki?

Bolaczką n47 z wczesnych lat produkcji jest łańcuszek rozrządu ale nie ma co dramatyzować, wymiana jest do przełknięcia a jeszcze niektóre samochody łapią się na wymianę w ASO oczywiście za darmo ale poczytaj viewtopic.php?f=70&t=263913

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gałki moze efektownie nie wygladaja ale pod wzgledem wygody uzytkowania to najlepsza opcja. mialem i bylem bardzo zadowolony. nigdy nie skresliłbym pojazdu ze wzgledu na brak climatronic. ze wzgledu na reczna skrzynie skresliłbym na starcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ktoś z Was kojarzy może auto z ogłoszenia poniżej?

Planuje się we wtorek wybrać na oględziny może ktoś już oglądał?

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-ID6y5BjP.html

 

I jak kolego kupiłeś? W ogóle byłeś oglądałeś???

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was, Moja żona wymarzyła sobie serie 1 :)

Co wstępnie sądzicie o tym aucie ? Czy warto podjechać o dokonać oględzin ?

http://auto-welt.gratka.pl/ogl/19860653.html#c1bf4540040aa37b,1

 

Jeżdżę takim bardzo przyjemny samochód, na początku musiałem uporać się z kilkoma drobnostkami ale już wszystko doprowadziłem do porządku. Co do samochodu ogólnie ładny w opisie są błędy dotyczące wyposażenia np brak ksenonów wg. handlarza są, welurowa tapicerka itp. Cena trochę zaporowa ale myślę że warto obejrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukanio, dzięki za radę jakby miałby ksenony to na przednim zderzaku powinny być spryskiwacze o ile pamięc mnie nie myli. W sobotę podjadę i go obejrze. Fakt cena zaporowa. Jak będę miał VIN w sobote to go zweryfikuje.

Powiedz mi jakie to były drobnostki ?

 

Witam was, Moja żona wymarzyła sobie serie 1 :)

Co wstępnie sądzicie o tym aucie ? Czy warto podjechać o dokonać oględzin ?

http://auto-welt.gratka.pl/ogl/19860653.html#c1bf4540040aa37b,1

 

Jeżdżę takim bardzo przyjemny samochód, na początku musiałem uporać się z kilkoma drobnostkami ale już wszystko doprowadziłem do porządku. Co do samochodu ogólnie ładny w opisie są błędy dotyczące wyposażenia np brak ksenonów wg. handlarza są, welurowa tapicerka itp. Cena trochę zaporowa ale myślę że warto obejrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukanio, dzięki za radę jakby miałby ksenony to na przednim zderzaku powinny być spryskiwacze o ile pamięc mnie nie myli. W sobotę podjadę i go obejrze. Fakt cena zaporowa. Jak będę miał VIN w sobote to go zweryfikuje.

Powiedz mi jakie to były drobnostki ?

 

Witam was, Moja żona wymarzyła sobie serie 1 :)

Co wstępnie sądzicie o tym aucie ? Czy warto podjechać o dokonać oględzin ?

http://auto-welt.gratka.pl/ogl/19860653.html#c1bf4540040aa37b,1

 

Jeżdżę takim bardzo przyjemny samochód, na początku musiałem uporać się z kilkoma drobnostkami ale już wszystko doprowadziłem do porządku. Co do samochodu ogólnie ładny w opisie są błędy dotyczące wyposażenia np brak ksenonów wg. handlarza są, welurowa tapicerka itp. Cena trochę zaporowa ale myślę że warto obejrzeć...

 

Jak kupujesz taki samochód (mam na myśli świeżo sprowadzony) to trzeba dużo rzeczy na dzień dobry zrobić, pierwsze co to standardowo serwis Oleje filtry itp. na serwisie wyszło że pompa wacuum jest do wymiany niestety koszt nie był mały ale nie opłacało się starej łatać nota bene warto to sprawdzić bo po ok 100tyś taka pompa lubi paść wiem bo u mnie to się sprawdziło poczytałem też forum i setka to taka granica wytrzymałości, oczywiście dokupiłem zimowe opony bo niestety nie dostałem ich z samochodem. Zimówki wybrałem normalne nie runflat i jestem zadowolony z zakupu dokupiłem dywaniki welur lato, guma zima zrobiłem polerkę i latam na razie bez usterek (odpukać :norty: :norty: :norty: ). Dzisiaj wymieniłem świece bo już komputer krzyczał, ogólnie jestem zadowolony spalanie na poziomie 8-9 litrów jest dla mnie akceptowalne poniżej 8l nie udało mi się zejść. Komfort w porządku fotele wygodne fajnie się prowadzi to już moje 4 BMW i jestem zadowolony dlatego jak trafisz dobry zadbany egzemplarz też powinieneś być :)

 

PS. zanim kupiłem swój przejechałem się z VINem do serwisu i tam za drobną opłatą (zbiórka na chore dziecko do skarbonki nie mniej niż 50,a le warto...) pani rozkodowała mi VIN i poznałem całą historię pojazdu włącznie z przebiegiem co skłoniło mnie do kupna samochodu...

Jak będziesz oglądał zerknij dlaczego świeci się ikona poduszki, raczej nie powinno tak być na postoju...

Życzę owocnych poszukiwań i wrażeń z jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukanio

Dzięki za szczegółowy opis. :) Opiszę Ci jak auto się sprawuję po oględzinach. W serwisie autoryzowanym BMW tak z cywila rozkodują mi vin za $ jeśli nie jestem właścicielem ?

 

Żeby rozkodowali ci VIN w serwisie musisz być albo właścicielem pojazdu, albo musisz mieć oryginał lub kopię dowodu rejestracyjnego nie ważne czy polski czy zagraniczny z oświadczeniem właściciela że zgadza się na twój wgląd do historii pojazdu, jak zadzwonisz do najbliższego salonu to wszystko ci powiedzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem oglądać tą m135i w sumie na następny dzień ale bardzo późno się wyrobiłem bo 10 minut przed zamknięciem komisu.

Jedynka w jeździe bardzo w porządku chociaż było ciężko bo auto na letnich oponach a trochę prószył śnieg.

Zewnętrznie ciężko określić na pewno była druga warstwa lakieru (o tym informował sprzedawca), z przodu zderzak miał słabe spasowanie i urwaną jedną poprzeczkę w nerkach.

Osobiście odpuściłem ten egzemplarz ale ze 3 dni później znikła z internetu.

 

A jak coś powoli przymierzam się do sprzedaży mojej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukanio,

Byłem oglądać ta 118i rocznikowo 2008/12 malowane drugi raz drzwi lewy tył i błotnik oraz klapa od bagażnika poza tym wydaje się ok

 

Ukanio

Dzięki za szczegółowy opis. :) Opiszę Ci jak auto się sprawuję po oględzinach. W serwisie autoryzowanym BMW tak z cywila rozkodują mi vin za $ jeśli nie jestem właścicielem ?

 

Żeby rozkodowali ci VIN w serwisie musisz być albo właścicielem pojazdu, albo musisz mieć oryginał lub kopię dowodu rejestracyjnego nie ważne czy polski czy zagraniczny z oświadczeniem właściciela że zgadza się na twój wgląd do historii pojazdu, jak zadzwonisz do najbliższego salonu to wszystko ci powiedzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi z ceny zejść to po pierwsze a drugie trzeba go sprawdzić przez serwis WBAUE51070PZ26995 może ktoś rozkodowac? :wink:

Trochę go odmłodził...

Vehicle information

========================================

VIN: WBAUE51070PZ26995

Type code: UE51

Model: 118I UL (EUR)

E-F-R series: E87 LCI (LifeCycleImpulse)

Series: 1

Type: SH

Steering: LL

Doors: 5

Engine: N43

Displacement: 2.00

Power: 105 (143 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: 668 - SCHWARZ 2

Upholstery code: AUAT - STOFF NETWORK/AN

Prod.date: 2008-04-23

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S1CB ACEA / CO2 scope

S1CC Auto start/stop function

S1CD Brake Energy Regeneration

S2BT BMW LA wheel/double spoke 222

S4BZ Interior trim finishers Titanium light

S5DC Rear-seat headrests, folding

S6FL USB/audio interface

P7RP Advantage package

P7RS Package Comfort

S8SC Telematics access request,country-spec.

S8SP Control unit COP

S249 Multifunction f steering wheel

S255 Sports leather steering wheel

S320 Deleted, model lettering

S321 Exterior parts in vehicle colour

S411 Window lifts,electric,front/rear

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S441 Smoker package

S473 Armrest front

S493 Storage compartment package

S494 Seat heating driver/passenger

S507 Park Distance Control (PDC), rear

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S534 Automatic air conditioning

S540 Cruise control

S548 Kilometre speedo

S563 Light package

S663 Radio BMW Professional

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

Edytowane przez ukanio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.