Skocz do zawartości

Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto


kamil20011

Rekomendowane odpowiedzi

Tez znalazłem lekko uszkodzona i taka sama sytuacja bo w PL nie dostaną takiej kasy jak w DE. To powodzenia w poszukiwaniu mam nadzieje ze uda sie nam zawitać z M135i wkrótce :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Polsce nikt nie zapłaci za mały przebieg a jak usłyszy że było coś lakierowane to już w ogóle chce za pół ceny. Dla Niemca, Austriaka to nie problem oby geometria była i ćwiartek w progach nie było, żeby było ładnie zrobione. Niemiec nie przyjeżdża z czujnikiem lakieru. To samo jak sie do Niemca jedzie i wyciaga czujnik patrzy z politowaniem na takiego kupca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nikt nie zapłaci za mały przebieg a jak usłyszy że było coś lakierowane to już w ogóle chce za pół ceny. Dla Niemca, Austriaka to nie problem oby geometria była i ćwiartek w progach nie było, żeby było ładnie zrobione. Niemiec nie przyjeżdża z czujnikiem lakieru. To samo jak sie do Niemca jedzie i wyciaga czujnik patrzy z politowaniem na takiego kupca.

 

chyba w życiu samochodu za granicą nie kupiłeś i nie wiesz jakie tam panują zasady, Niemiec jak ma szkodę parkingową oddaje samochód do serwisu i mu lakierują zderzak albo drzwi a jak ma coś więcej to oddaje Turkowi albo polskiemu handlarzowi i jedzie sobie kupić nowy samochód... W Polsce jesteś zmuszony sprawdzić miernikiem samochód bo nie wiesz z ilu złożył go handlarz zanim wystawił na allegro igiełkę jedyną taką od niemca co to tylko jeździł do kościoła...

a co do przebiegu chyba zdajesz sobie sprawę że większość sprowadzonych samochodów ma cofnięty licznik, jeżeli masz samochód z udokumentowanym przebiegiem i kompletną historią serwisową to uwierz że znajdzie się kupiec, który zapłaci więcej za pewniaka i nie będzie marudził...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ich wiecej niz Ci sie wydaje. Polak chce wszystko mieć za pół ceny i z małym przebiegiem i nie lakierowane. Taka mentalność - a że nie da sie tego wszystkiego mieć na raz to chce sie łudzić że zrobił dobry biznes - a auta to nie inwestycja tylko wydatek, luksus i przyjemność. Mam ładne 530xd do sprzedania z pełnym serwisem i co. Nikt nie był oglądać bo cena za wysoka - e61 2007 lift za 50tys zł ma 250tys.km ostatnio na serwisie była w tamtym roku przy 237tys., lakierowane coś kosmetycznie w Niemczech na 2- 3 elementach ok. 200 mikronów. Szkoda wystawiac auto do sprzedania, bo nie ma m-pakietu, nie ma komfortów i nie ma 100tys.km najlepiej i nie kosztuje 30tys zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Nikt nie był oglądać bo cena za wysoka - e61 2007 lift za 50tys zł ma 250tys.km

nie ty dyktujesz ceny tylko rynek, najwidoczniej twój samochód nie jest tyle warty...

w dzisiejszych czasach samochód to nie luksus tylko zwykła rzecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta od tego sprzedawcy schodzą jak na pniu, wydaje się, że faktycznie są to dobre samochody tylko przeważnie z dużymi, ale za to realnymi przebiegami i lekkimi uszkodzeniami :) niedawno miał Audi TT 8J lekko uderzone z przodu z przebiegiem... 480 tysięcy. Auto poszło w parę dni i z tego co wiem powędrowało na Słowację, a wcale tanie nie było bo jakieś 38 tysięcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z nim tak do końca nie wiedział co sprzedaje (wiedział że Mpak i tyle) bierze auta z licytacji więc raczej pewne :D

Ja wziąłbym to auto bez targowania :oops: i byłaby najszybsza 118d :D

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ktoś może się wypowiedzieć nt. jedynki z tego ogłoszenia?:

 

http://olx.pl/oferta/bmw-123d-204konie-okazyjna-cena-110-sprawna-CID5-IDclYyJ.html#c52b41958d

Tutaj więcej zdjęć:

https://drive.google.com/folderview?id=0B7ncdiHAW7bXfnBXTWRWN2p0UDFJWHdpLWJ3Q09tTDI5eVNVWmo4ZE90Q05PNlZOZ2swSm8&usp=sharing

 

W ogóle jak z awaryjnością i kosztami utrzymania 123d? Dużo większe niż 118d/120d (pomijając wyższe spalanie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

zainteresował mnie ten woz. nie polecam lany z kazdej storny 300-500 mikronow na kązdym elemencie i cwiara z tylu wszczepania. auto cale malowane itp

http://allegro.pl/bmw-1-125d-f20-218km-m-pakiet-full-opcja-vat-i6199176950.html

Z3 Coupe jest

Z4 Coupe jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

zainteresował mnie ten woz. nie polecam lany z kazdej storny 300-500 mikronow na kązdym elemencie i cwiara z tylu wszczepania. auto cale malowane itp

http://allegro.pl/bmw-1-125d-f20-218km-m-pakiet-full-opcja-vat-i6199176950.html

 

Sprzedawca po rozmowie przez telefon twierdzi, ze klapa byla wymieniana a reszta ok, zdjecia ma lub nie, po wypadku. Byles sprawdzales ? bo mialem jechac ogladac, ale jak mam jechac 250 km w jedna strone to nie widze sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poprawcie mnie jeśli się mylę ale to 125d jeszcze parę dni temu kosztowało 84tyś. :D

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poprawcie mnie jeśli się mylę ale to 125d jeszcze parę dni temu kosztowało 84tyś. :D

Trafna uwaga, pare dni temu to nie, ale ze 2/3 tyg temu była wystawiona za 84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję swojej pierwszej jedynki. Znalazłem taką ofertę. http://allegro.pl/show_item.php?item=6213457818#thumb/4

Co o tym egzemplarzu sądzicie?

 

Moja okolica - oglądałem dwa razy auta u niego dla forumowiczów i powiem krótko - NIE :nienie: :nienie:

Szanuj swoje pieniądze....

 

Dobre E87 w automacie sprzedaje sie "od ręki" w dodatku w tak okazyjnej cenie - ta jakoś stoi długo:) To już powinno ochłodzić Twój zapał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.