Skocz do zawartości

Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto


kamil20011

Rekomendowane odpowiedzi

Od strony 43 tego wątku masz opisaną podlinkowaną "okazję" oraz na dalszych stronach masz też wytłumaczone, ze szukanie polifta z pełnym M Pakietem, mocnym dieslem i niezłym wyposażeniem w cenie do 45 tys zł to najdelikatniej pisząc infantylizm. Zejdź z rocznika z takim budżetem o kilka lat albo dołóż z 15 tys zł i wtedy szukaj polifta w takiej specyfikacji jak w linku, który wrzuciłeś. Chyba, zę auto ma tylko wyglądać i stać dumnie na podjeździe na chińskich oponach Wanli a nie jeździć, to przepraszam, nie było mojego wywodu :mrgreen: .

 

OK, rzeczywiście nie zauważyłem, że była mowa już o tym aucie. Z tego co pamiętam ono już stoi na allegro od dłuższego czasu i cena zjechała już chyba z 10k. Zastanawiałem się o co chodzi? :roll: Teraz mam odpowiedź.

 

Dzięki.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

prośba o pomoc w ocenie auta:

http://moto.allegro.pl/bmw-118i-150km-i2308334556.html

 

pierwsza sprawa, czy on nie powinien mieć 143km? 150km występowało chyba tylko w 120i przed liftem?

 

druga sprawa, to samochód jest po liftowy, a ma zderzak przedni wyglądający na przed liftem (np. światła przeciwmgielne), czy tak po prostu wygląda zderzak w m-pakiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prośba o pomoc w ocenie auta:

http://moto.allegro.pl/bmw-118i-150km-i2308334556.html

 

pierwsza sprawa, czy on nie powinien mieć 143km? 150km występowało chyba tylko w 120i przed liftem?

 

druga sprawa, to samochód jest po liftowy, a ma zderzak przedni wyglądający na przed liftem (np. światła przeciwmgielne), czy tak po prostu wygląda zderzak w m-pakiecie?

 

M-Pakiet jest dołozony na własną rękę przez obecnego właściciela albo poprzedniego. Fabryczny powinien mieć w srodku kierownicę, dźwignię zmiany biegów M Pakietową oraz "stalową" podstopnicę no i chyba ciemną podsufitkę. Światła kseononowe też zostały dołozone bo wydaje mi się, że auto ma poziomowianie reflektorów przy włączniku świateł, ktore występuje tylko ze "zwykłymi" światlami. Jest ksenon a nie ma spryskiwaczy w zderzaku-pewnie taki komplet M-Pakietowy był dostępny na motoallegro w dobrej cenie. W ogłoszeniu jest napisane, ze pierwszy własciciel a na klapie naklejka Neubarer-molocha francuskiego zajmującego się handlem aut.

 

Oczywiście nie ma nic złego w modzeniu aut ale jak ktoś się do tego przykłada i wkłada w to czas i serce to przy sprzedaży auta informuje, że zrobił to, to i to i zapłaciła za to tyle i tyle. To ogłoszenie jest bardzo lakoniczne i właściciel raczej niechętnie dzieli się wiedzą o aucie jak na pierwszego właściciela przystało :mrgreen: .

 

Jak jesteś zainteresowany poproś o Vin to będziesz wiedział co to za potworek i jak wyjechał z fabryki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁukaszJ dzięki za pomoc :)

 

Teraz wiem na co patrzeć.

 

Właściciel mówi, że zmienił tylko felgi na 18" (w oryginale 16"), a samochód sprowadził z Belgii i jest pierwszym właścicielem w PL.

 

Poprosiłem o VIN, zobaczymy co z tego wyjdzie...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sprawdź VIN w Belgii czasami różnie jest z opcjami wyposażenia

Moje poprzednie auto było full wyposażone i nie posiadało listew chromowanych zewnętrzych wokół szyb ( w Polsce to standard ) i okazało się że żadna wersja z Belgii nie posiadała takowych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie- a może podlinkujecie jakieś ciekaqe Waszym zdaniem ogłoszenia "sprzedliftowe" ?

Ja zamieszczam linki do oceny w tym dziale ogólnym ale szczerze to już chyba nie chce mi się szukać tej wymarzonej jedyneczki - wszędzie same miny, przekręty itp :(

GDZIE znależc tą jedną jedyną///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudna

ale ta cena - niestety nie dla mnie :oops:

wystarczy mi standardowe wyposażenie :)

 

Cudna? :lol: jak dla mnie to tylko jest ciekawa z zewnątrz i to też nie do końca bo nie ma ksenonu i M-pakietu, jakby miała te dwie rzeczy to wtedy dla mnie byłaby cudna... Poza tym popatrz do środka, przecież ona praktycznie nic nie ma... kiera bez multifunkcji, manualna klima jakieś kosmiczne radio :duh: do tego jeszcze ten bagażnik a w zasadzie jego brak :mad2: no ale każdemu się podoba co innego i na co inne kładzie nacisk przy kupnie auta. Co do ceny to jest raczej normalna jak za auto z tego rocznika z tym silnikiem choć przez to ubogie wyposażenie powinna być trochę niższa (jest to moje osobiste zdanie).

 

P.S. Dziwnie wygląda ta kierownica, gałka i pedały M-pakiet w tym ubogim środku, lepiej by zainwestował ktoś w klimatronik tą kasę :lol:

 

Pozdrawiam,

mati

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zapoznaniu z ofertami ja po prostu już zminimalizowałam oczekiwania :(

ważne że zadbana i pewna

 

Spoko, rozumiem każdy ma inny priorytet przy szukaniu auta, jeden wyposażenie (ja) drugi rocznik (z tego co widzę to Ty) a trzeci co innego...

 

Pozdrawiam i życzę owocnego szukania tej jedynej :8)

mati8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Dziwnie wygląda ta kierownica, gałka i pedały M-pakiet w tym ubogim środku, lepiej by zainwestował ktoś w klimatronik tą kasę :lol:

 

Chyba się trochę zagalopowałeś :) tutaj masz więcej zdjęć tego ubogiego wnętrza viewtopic.php?f=112&p=1354149#p1354149 :mad2:

 

PS Pedały to Hamann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Dziwnie wygląda ta kierownica, gałka i pedały M-pakiet w tym ubogim środku, lepiej by zainwestował ktoś w klimatronik tą kasę :lol:

 

Chyba się trochę zagalopowałeś :) tutaj masz więcej zdjęć tego ubogiego wnętrza viewtopic.php?f=112&p=1354149#p1354149 :mad2:

 

PS Pedały to Hamann

 

Na podstawię tamtych zdjęć było ubogie :wink: patrząc na te już jest trochę mniej, ta skóra go trochę ratuje ale dla mnie nadal za mało :8) Co do pedałów to fakt źle spojrzałem, mój błąd.

 

P.S. Jeżeli to jest Twoja fura i Cię uraziłem to sorki ale mówię co myślę, poza tym mając obecne auto się trochę rozwydrzyłem co do wyposażenia w aucie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Dziwnie wygląda ta kierownica, gałka i pedały M-pakiet w tym ubogim środku, lepiej by zainwestował ktoś w klimatronik tą kasę :lol:

 

Chyba się trochę zagalopowałeś :) tutaj masz więcej zdjęć tego ubogiego wnętrza viewtopic.php?f=112&p=1354149#p1354149 :mad2:

 

PS Pedały to Hamann

 

Na podstawię tamtych zdjęć było ubogie :wink: patrząc na te już jest trochę mniej, ta skóra go trochę ratuje ale dla mnie nadal za mało :8) Co do pedałów to fakt źle spojrzałem, mój błąd.

 

P.S. Jeżeli to jest Twoja fura i Cię uraziłem to sorki ale mówię co myślę, poza tym mając obecne auto się trochę rozwydrzyłem co do wyposażenia w aucie :mrgreen:

 

Tak to auto Bonda, wyposażenie wcale nie jest takie ubogie, a i co do auta to jakbym miał kupować to nad nim bym się zastanowił poważnie, bo auto od pewnych rąk i bardzo zadbane a nie jak inne na allegro full opcja do 40 k tylko złożone z 10 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jechał bez pasów , albo w zaparkowany samochód wbił się np. motor

 

Jest to jakieś wytłumaczenie i może tak było bo normalnie to powinny wywalić obie aczkolwiek z drugiej strony jakby ktoś jechał bez pasów to raczej powinny być inne uszkodzenia wnętrza lub przynajmniej wybita przednia szyba (głową) :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może auto miało o wiele większego dzwona i jest już trochę "podszykowane"

 

Mówisz, że jest już po doktorze :norty: no nie wykluczone ale wydaje mi się, że jakby ktoś już środek zrobił to i by dalej kleił w stodole przy świecy po północy i puścił to jako "bezwypadkowe" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może auto miało o wiele większego dzwona i jest już trochę "podszykowane"

 

Mówisz, że jest już po doktorze :norty: no nie wykluczone ale wydaje mi się, że jakby ktoś już środek zrobił to i by dalej kleił w stodole przy świecy po północy i puścił to jako "bezwypadkowe" :mrgreen:

Niekoniecznie. Samochody bmw posiadają w siedzeniu pasażera matę która informuje komputer czy na fotelu obok kierowcy ktoś siedzi. Jeżeli to miejsce jest puste, to poduszka nie wystrzeliwuje i nie niszczy deski. Dlatego sporo jest bitych bmw które mają wystrzeloną tylko jedną poduszkę (kierowcy) - a tą można bardzo tanio wymienić. Do tego jeszcze czujnik i voila. Z jednej strony uspokaja to kupującego (ludzie jak widzą wystrzeloną poduszkę np. kurtynę, to od razu najchętniej oddaliby auto do kasacji), a z drugiej może sugerować że dzwon jest lekki (no bo przecież nawet poduszka nie poszła!). Inna sprawa że co do tego auta to trochę roboty tutaj jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.