Skocz do zawartości

Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto


kamil20011

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

prawa strona kiery zdarta czy mi sie wydaje ? fajna sprawa z ta nawi w nawiewie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

prawa strona kiery zdarta czy mi sie wydaje ? fajna sprawa z ta nawi w nawiewie

 

Fana, fajna ta nawigacja! Tym bardziej, że nie używam środkowych nawiewów. Dla mnie mogą nie istnieć.

Nie lubię, jak we mnie coś dmucha! :mad2:

Zamiast tych nawiewów, można by zainstalować, czy rozbudować bardziej przydatne gadżety.

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie coś, wrzucam jako ciekawostkę:

http://www.ebay.de/itm/BMW-120d-Perfomance-UNIKAT-SUCHT-LIEBHABER-/110820763434?pt=Automobile&hash=item19cd6ea72a

Zastanawiałem się właśnie jakby do Sapphire Black Metalic podszedł zderzak Performance.

 

A ta biała jedynka całkiem spoko, tylko że biała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ori radio BMW i było montowane w Niemieckich wersjach tańszych jedynek bodajaże dla firm

 

Ze względu na obowiazkową opłatę abonamentu RTV przez firmy w Niemczech, coraz więcej firmówek jeździ wogóle bez radia a w sprzedaży pojawiły się samochodowe radia przenośne zasilane z gniazada zapalniczki.

Takie czasy , emerytury mają bić niższe a samochdy mniej wypasione :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem takie radio w innym aucie byl to Becker indianapolis pro. Moge powiedziec ze gra niesamowicie i w porownaniu do businessa czy professionala bez wzmaka, piekna sprawa. Nie wiem czy w tym sa takie same bebechy ale wyglada tak samo tyle ze inne napisy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem takie radio w innym aucie byl to Becker indianapolis pro. Moge powiedziec ze gra niesamowicie i w porownaniu do businessa czy professionala bez wzmaka, piekna sprawa. Nie wiem czy w tym sa takie same bebechy ale wyglada tak samo tyle ze inne napisy.

 

Zgadzam sie z kolega mialem takie radyjko pare dobrych lat temu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpórka w bagażniku :jawdrop:

http://otomoto.pl/bmw-118-C22940914.html

 

Wiesz kolego jak się składa auto z trzech to trzeba coś takiego zamontować by się nie złożyło na zakręcie :lol: a tak na serio to nie jest ogłoszenie sprzedaży auta tylko reklama komisu lub kredytu. Coraz więcej jest tego na allegro i na otomoto :mad2: Zwróć uwagę, że nie masz żadnego nr tel czy maila, jest tylko kontakt przez otomoto :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpórka w bagażniku :jawdrop:

http://otomoto.pl/bmw-118-C22940914.html

 

Wiesz kolego jak się składa auto z trzech to trzeba coś takiego zamontować by się nie złożyło na zakręcie :lol: a tak na serio to nie jest ogłoszenie sprzedaży auta tylko reklama komisu lub kredytu. Coraz więcej jest tego na allegro i na otomoto :mad2: Zwróć uwagę, że nie masz żadnego nr tel czy maila, jest tylko kontakt przez otomoto :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jaka jest definicja słowa profesjonalny tuning :) Tu patrząc po rynnie zamiast wydechu i rozpórkach stwierdzam, że to musiał być exhondziarz :)

 

Mnie też wkurzają te ogłoszenia na allegro "na wabia" albo bez telefonu, albo pisane po angielsku, polskim z google translatora, kontakt niewiadomo gdzie, Anglia, Rumunia, Nigeria :) później luzie myślą że 20tyś za jedynkę to normalna cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich Klubowiczów,

 

Forum przeglądam od dawna ale to będzie mój dopiero pierwszy post. Chcę kupić 120d z co najmniej 2007 roku.

Znalazłem taką ofertę - http://otomoto.pl/bmw-120-120d-177ps-navi-pdc-alu17-C22825422.html (chyba jedna z niewielu, która przynajmniej na pierwszy rzut oka wygląda sensownie). Czy ktokolwiek z Was wie coś o tym aucie? Oglądał go?

Jeśli byłaby możliwość rozkodowania VIN byłoby super: WBAUD91050PZ06979

 

podobno auto jest z Niemiec, podobno bezwypadkowy i podobno wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukając swojego 1er dzwoniłem do właściciela tego egzemplarza. Potwierdza on to co jest napisane w opisie aukcji, z tego co pamiętam samochód ma na liczniku coś koło 160tkm. Nie sprawdzałem tej informacji w ASO. Wg. mnie cena troszkę niska (facet przez telefon już sporo opuścił) i ogłoszenie już wisi trochę (na pewno ponad 3 tygodnie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Klubowiczów,

 

Forum przeglądam od dawna ale to będzie mój dopiero pierwszy post. Chcę kupić 120d z co najmniej 2007 roku.

Znalazłem taką ofertę - http://otomoto.pl/bmw-120-120d-177ps-navi-pdc-alu17-C22825422.html (chyba jedna z niewielu, która przynajmniej na pierwszy rzut oka wygląda sensownie). Czy ktokolwiek z Was wie coś o tym aucie? Oglądał go?

Jeśli byłaby możliwość rozkodowania VIN byłoby super: WBAUD91050PZ06979

 

podobno auto jest z Niemiec, podobno bezwypadkowy i podobno wszystko jest ok.

"ORYGINALNY PRZEBIEG UDOKUMENTOWANY KS SERWISOWA" - przebieg nigdzie nie podany

"PRODUKCJA SAMOCHODU KINIEC ROKU 2007 MODEL 2008!!!" - rocznik 2007

"Moc: 177 KM" - silniki z awaryjnym rozrządem

Moim zdaniem jeżeli dużo opuszcza to można spróbować, bo w tej cenie to raczej żadna okazja nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jednego Pana, kolegi tego co auto wystawił do sprzedania usłyszałem, że auto jest z Luxemburga, od właściciela, że z Niemiec. Przebieg coś ok 140 tyś.

Mogę rozkodować VIN w aso ale jakie informacje tam uzyskam, poza listą wyposażenia z jaką wyjechało auto z fabryki? Czy gdzieś są zapisywane wszystkie awarie i wymiany w tym samochodzie dokonane w niemieckim/lux aso?

 

Chciałem kupić mocną 1ke i ten silnik wydawał mi się najlepszy, ale skoro ma awaryjny razrząd to jaka jest alternatywa?

 

Wielkie dzięki za dotychczasowe odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz mi przebieg który podał to było bodajże 155tkm.

VIN rozkodują Ci w ASO, jeżeli samochód miał pełną historię serwisową to podadzą ci oprócz wyposażenia co było robione w ASO. Ale musisz być osobiście z dowodem rejestracyjnym i właścicielem samochodu.

 

Nie siejcie paniki z tymi rozrządami. Prawdziwe problemy z rozrządem to były w 116i, w dieslach sprawa raczej marginalna. Ile na forum jeździ tych silników, a w ilu padł rozrząd ? Jakby w ten sposób analizować, to każdy model i każdy silnik mają jakiś feler i najlepiej chodzić na piechotę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.