Skocz do zawartości

Problem z radiem


bl4nc1k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno kupiłem bmw 525d i mam mały problem z radiem ponieważ nie gra mi lewa strona głosników,prawa strona gra normalnie i te dwa głosniki w podsufitce też graja (tourning) przydała by mi sie jeszcze pomoc w demontażu tego radia bo nie moge sobie poradzic radio jest 1 częściowe kaseciak pozdrawiam :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz ściągnąć gałkę od radia i imbusem chyba "2.5" obrucić zapadke pod tą gałką i od lewej strony pociągnąć za radio. powinno wyjść

Zapewne nie "imbusem" tylko kluczykiem typu torx (gwiazdka). Tak właśnie jest - ściągasz gałkę pokrętła głośności, pod ośką od gałki jest gniazdo na torx, przekręcasz to o jakieś 45 stopni (nie pamiętam już czy w lewo czy prawo) zwalnia się zapadka z lewej strony radia i wystarczy złapac palcami za ośkę pokrętła głośności i delikatnie pociągnąc - radio wychodzi z lewej strony.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie problem jest tego typu że u mnie nie ma nic na torxa jest zapadka która można przesunąc w prawą strone malym srubokretem wyglada to jak taka blaszka którą można przesunąc ale jak przesuwam to radio nie chce wyjsc :duh: ma ktos może pomysł co może być powodem tego że nie gra lewa strona moim zdaniem mogła paść końcówka mocy, czy jest to opłacalne w naprawie czy lepiej kupic nowe radyjko pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umnie tez nie ma torxa, jest przesow w lewo lub prawo,ale wychodzi tylko samo radio a nie cd do ktorego podpieta jest wiazka z kablami od glosnikow, mialem ten sam problem i twkil wlasnie w tej wiazce od glosnikow, troche trzeba sie napocic zeby wyjac cd, powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.