Skocz do zawartości

Jak obniżyć e46??


6zarek9

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Mam dylemat jak obniżyć moją e46. chciałbym założyć 17calowe felgi i obniżyć ją z 3,4 cm nie wiem czy przód i tył obniżyć po równo bo czytałem różne opinie i nie mam bladego pojęcia jak zrobić żeby było dobrze. Czytałem też coś o jakiś gwincie ale to dla mnie za duży koszt. Czy przy wymianie sprężyn amortyzatory mogą zostać seryjne?? Czy przy obniżeniu 30/30 będzie to ładnie wyglądało?? proszę o pomoc gdyż nie jestem specem w takich sprawach... z góry dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam dylemat jak obniżyć moją e46. chciałbym założyć 17calowe felgi i obniżyć ją z 3,4 cm nie wiem czy przód i tył obniżyć po równo bo czytałem różne opinie i nie mam bladego pojęcia jak zrobić żeby było dobrze. Czytałem też coś o jakiś gwincie ale to dla mnie za duży koszt. Czy przy wymianie sprężyn amortyzatory mogą zostać seryjne?? Czy przy obniżeniu 30/30 będzie to ładnie wyglądało?? proszę o pomoc gdyż nie jestem specem w takich sprawach... z góry dziękuję

 

ja mam felgi 17" na standardowych sprężynach i na dziurach czasem jest mi już za twardo. możesz zrobić, ale polskich drogach to będzie masakra, a o podjechaniu pod nawet niski krawężnik będziesz musiał zapomnieć. no ale twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam dylemat jak obniżyć moją e46. chciałbym założyć 17calowe felgi i obniżyć ją z 3,4 cm nie wiem czy przód i tył obniżyć po równo bo czytałem różne opinie i nie mam bladego pojęcia jak zrobić żeby było dobrze. Czytałem też coś o jakiś gwincie ale to dla mnie za duży koszt. Czy przy wymianie sprężyn amortyzatory mogą zostać seryjne?? Czy przy obniżeniu 30/30 będzie to ładnie wyglądało?? proszę o pomoc gdyż nie jestem specem w takich sprawach... z góry dziękuję

 

ja mam felgi 17" na standardowych sprężynach i na dziurach czasem jest mi już za twardo. możesz zrobić, ale polskich drogach to będzie masakra, a o podjechaniu pod nawet niski krawężnik będziesz musiał zapomnieć. no ale twój wybór.

 

Jceel mam prośbę czy mógłbyś wstawić zdjęcie jak u ciebie auto wygląda na 17' na standardowych sprężynach? bo ja wsadziłem 17 i dalej stoi jak tarpan byłbym wdzięczny bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jceel mam prośbę czy mógłbyś wstawić zdjęcie jak u ciebie auto wygląda na 17' na standardowych sprężynach? bo ja wsadziłem 17 i dalej stoi jak tarpan byłbym wdzięczny bardzo.

 

proszę bardzo:

http://czlug.icis.pcz.pl/~jceel/IMG_7243.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Myślę, że takie -30 to zwyczajnie samymi sprężynami można spokojnie uzyskać bez obaw o amory? U mnie o ile tył jest ok, to przód stoi jak niewydojona koza :duh:

http://img696.imageshack.us/img696/8468/p1010348lz.jpg

 

Jakieś ciekawe springi godne polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos sknociłem przy wklejaniu zdjecia dam linka a pytanie poboczne jak wklejac zdjecia :D

 

http://img10.imageshack.us/i/bmwe46.jpg/

 

[IMG=adres do zdjęcia]

 

tylko jak wklejasz z imageshack.us to koniecznie pamiętaj o ukośniku '/' na końcu adresu, bo inaczej się nie wyświetli ;)

 

no i rzeczywiście, przód coś za wysoko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie racje 17 na polskie drogi to nie zbyt dobry pomysł. Z kolegą gadałem i też powiedział że lepiej jakieś ładne 16 założyć... A auto po obniżeniu lepiej się prowadzi i ładniej wygląda. Czyli wystarczy wymienić komplet sprężyn tylko bez wymiany amorków?? i czy 30/30 będzie wyglądało dobrze?? ma ktoś tak obniżoną B-emke??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie racje 17 na polskie drogi to nie zbyt dobry pomysł. Z kolegą gadałem i też powiedział że lepiej jakieś ładne 16 założyć... A auto po obniżeniu lepiej się prowadzi i ładniej wygląda. Czyli wystarczy wymienić komplet sprężyn tylko bez wymiany amorków?? i czy 30/30 będzie wyglądało dobrze?? ma ktoś tak obniżoną B-emke??

 

niestety użytkownicy 330 nie mają wyboru :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znowu tragedii z 17-stkami dużej różnicy nie odczułem choc nie mówię ze jej niema zależy w jakim rejonie mieszkasz i jaki jest u ciebie stan dróg.. zastanów się dobrze ja nie zapytałem i kupiłem 17 bo myślałem ze wtedy będzie lepszy efekt tzn ze auto lepiej będzie siedzieć ze odstęp pomiędzy kołem a błotnikiem sie zmniejszy a tu guzik prawda :D teraz muszę szukać sprężyn ale zaś nie wiem jakie wsadzić :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten temat miedzy innymi jest po to aby się dowiedzieć jakie sprężyny założyć :) też mnie to zastanawia co założyć. a mieszkam na takim terenie że 17 to raczej za duże 16 będzie dobrym rozwiązaniem ale chce obniżyć autko. tylko nie wiem jakie sprężyny zastosować w rozsądnej cenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten temat miedzy innymi jest po to aby się dowiedzieć jakie sprężyny założyć :) też mnie to zastanawia co założyć. a mieszkam na takim terenie że 17 to raczej za duże 16 będzie dobrym rozwiązaniem ale chce obniżyć autko. tylko nie wiem jakie sprężyny zastosować w rozsądnej cenie...

 

Jak sie dowiesz to daj znać byłbym wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Ja mam w 330Ci zawieszenie z pakietu M, niżej bym nie chciał i tak jest twardo.

 

zielo - jak chcesz niżej, takie 30mm, to sprawdź sprężyny Eibach, pewnie mają kit do E46. Miałem taki w E36 przez rok.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.