Skocz do zawartości

nadchodzi nowy model serii 6


nakatomii

Rekomendowane odpowiedzi

Wnetrze - delicja. Na prawde mi sie podoba :!: :cool2: Biorac pod uwage moj trudny do zaspokojenia gust - to bardzo duzo.

 

No bo nie wiem jak Tobie, ale mi to wnętrze przypomina odświeżone e39.

Wnetrze e60 czy e63 jakos mnie wciąż nie przekonuje.

 

 

Co do F12: Sylwetka bomba, ale reflektory przednie... jakoś się gryzą z całą linią. Nie mają tego pazura jak w e63. Tył już znacznie lepiej. Ogólnie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Racja. Dodatkowo podoba mi się przedzielenie pomiędzy kierowcą a pasażerem.

 

Na razie do wyboru w BMW 6 będą dwa silniki. Oba benzynowe i oba dostępne z 8-biegowym automatem. Mniejszy motor w modelu 640i ma 3 l pojemności, 6 cylindrów pracujących w układzie rzędowym i dwie turbosprężarki. Rozwija on moc 320 KM i 450 Nm momentu obrotowego, rozpędzając auto do 100 km/h w 5,4 s. Producent podaje, że średnie spalanie z tym silnikiem

wynosi 7,7 l na 100 km. Drugi z motorów to turbodoładowana jednostka V8 o pojemności 4,4 l, mocy 407 KM i maksymalnym momencie obrotowym 600 Nm. BMW 650i osiąga prędkość 100 km/h w 4,9 s. Średnia konsumpcja paliwa wynosi 10,4 l na 100 km.

 

W przyszłości paleta silników zostanie rozbudowana o diesla o pojemności 3 l i mocy 300 KM (model 640d). W topowej wersji M6 będzie pracował silnik 4,4 l V8 o mocy 560 KM i momencie obrotowym 680 Nm.

 

żródło: http://www.autokrata.pl/artykul/nowe-bmw-6-coupe-10709

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
a widzieliście kto został ambasadorką bmw 6 w Polsce? To brzydkie beztalencie - Małgorzata Socha... załamka... ona to może być ambasadorką Skody i to jak sobie wpuści płaszcz w spodnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
tyle co po jeździe próbnej 650i oraz 640i w wydaniu F12 mogę powiedziec tyle, że autko wygląda na udane i pomyślane w stronę sprzyjającą wygodzie kierowcy, przycisnąc oczywiście nie było okazji, wszędzie korki, także moc oceniam po brzmieniu silnika - 650 górą, ale zaraz usłyszałem, że te same tłumiki mogą mi założyc do 640 i brzmienie będzie te same :) jak na bmw to listy doposażenia też za wielkiej nie ma, wychodzą całkiem wypakowane bajerami, trzy rzeczy co mnie lekko urzekły to kamerka w znaczku, migacze pod reflektorami i obwódka wokół dachu w wersji cabrio - fajny błyszczący detal. poza tym w porównaniu z dawcą czyli F10 wyświetlacze zegarów i CID są lekko odmienione i przez to nadające mniej skojarzeń z piątką jak to było poprzednio we wnętrzu, największym wyróżnikiem dla mnie w poprzednim wydaniu był ten super podłokietnik, zawsze chciałem go w piątce :) teraz jest jak to mówią w ameryce, no doubt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

BMW zapowiedziało również, że pod maską „szóstki” zagości sześciocylindrowy diesel TwinPower Turbo o pojemności 3 l, mocy 308 KM i maksymalnym momencie obrotowym rzędu 630 Nm. Wysokoprężny motor pozwoli przyspieszyć Serii 6 w 5,5 s od 0 do 100 km/h. Spalanie ma wynosić ok. 5,5 l/100 km.

Model 650i coupe i cabrio, z motorem 4.4 V8 twin turbo o mocy 401 KM, będzie mógł być wyposażony w napęd na cztery koła xDrive.

Wszystkie wymienione nowości pojawią się w ofercie BMW Serii 6 jesienią.

 

FOTO: http://files.conceptcarz.com/img/BMW/2011-BMW_6-Series-Convertible-094-800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Niedawno rozmawialem z wlascicielem 6-ki w dieslu po lifcie (286 KM), twierdzil iz spala mu 8-10 litrow w zaleznosci od warunkow itp. To jest wynik w ktory wierze. Nie ma mowy by takie auto palilo ponizej 6-ciu litrow srednio.

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.